Qualification as at 24/02/2024
U10 Girls (S23-24) - Division 04
Name Team Played Remaining
 
 
Timnah Birnbaum Maccabi Celtics 8 Qualified
Olympia Golshevsky Maccabi Celtics 8 Qualified
Andie Hampel Maccabi Celtics 8 Qualified
Allegra Sable Maccabi Celtics 8 Qualified
Mila Blieden Maccabi Celtics 7 Qualified
Lily Gilmore Maccabi Celtics 7 Qualified
Liat Joel Maccabi Celtics 7 Qualified
Rosie Steinhardt Maccabi Celtics 7 Qualified
 
 
Harper Aron Solway Blizzards 9 Qualified
Willow Aron Solway Blizzards 9 Qualified
Clara Cusumano Solway Blizzards 9 Qualified
Lara Monkivitch Solway Blizzards 9 Qualified
Chiara Pyman Solway Blizzards 9 Qualified
Despina Andonopoulos Solway Blizzards 8 Qualified
Sara Pulze Solway Blizzards 7 Qualified
Clara Cusumana Solway Blizzards 2 3 Remaining
ISOBELLE GLENDINNING Solway Blizzards 0 5 Remaining
Matilda Reed Solway Blizzards 0 5 Remaining
Ruby Skanthalingham Solway Blizzards 0 5 Remaining
 
 
Scarlett Edwards Solway Hurricanes 9 Qualified
Margaret Hodges Solway Hurricanes 9 Qualified
Harriet Lysaght-Lee Solway Hurricanes 9 Qualified
Amelia O'Sullivan Solway Hurricanes 9 Qualified
Mia deBroughe Solway Hurricanes 8 Qualified
Josephine Liu Solway Hurricanes 8 Qualified
Lucinda Scanlan Solway Hurricanes 8 Qualified
Lucie Short Solway Hurricanes 8 Qualified
Poppy Bowden Solway Hurricanes 2 3 Remaining
 
 
Lucy Cammidge Solway Whirlwind 9 Qualified
Zoe Kingston Solway Whirlwind 9 Qualified
Ruby Roche Solway Whirlwind 9 Qualified
Elisa Stobie Solway Whirlwind 9 Qualified
Alannah Mason Solway Whirlwind 8 Qualified
Josie Phillips Solway Whirlwind 8 Qualified
Gwenyth Zarbos Solway Whirlwind 8 Qualified
Bella Ngo Solway Whirlwind 7 Qualified
 
 
Alice Bingham Tigers Blue 9 Qualified
Madeline Harvey Tigers Blue 9 Qualified
Greta Rattray Tigers Blue 9 Qualified
Sienna Tham Tigers Blue 9 Qualified
Matilda Collins Tigers Blue 8 Qualified
Zara Petherbridge Tigers Blue 8 Qualified
Florence Tota-Whitbourn Tigers Blue 8 Qualified
Fia Mclaughlin Tigers Blue 6 Qualified
 
 
Camilla Hindhaugh Tigers White 9 Qualified
Chilli Kennedy Tigers White 9 Qualified
Audrey Paterson Tigers White 9 Qualified
Wilhelmina Stevens Tigers White 9 Qualified
Audrey West Tigers White 9 Qualified
Chloe Byrne Tigers White 8 Qualified
Tess Freeman Tigers White 8 Qualified
Zara Syme Tigers White 7 Qualified
Maddie Tbc Tigers White 1 4 Remaining
 
 
Penelope Argaet Timberwolves Gems 9 Qualified
Daniella Fulfaro Timberwolves Gems 9 Qualified
Yasmin Langroo Timberwolves Gems 9 Qualified
Hazel Lewis Timberwolves Gems 8 Qualified
Akira Phogat Timberwolves Gems 8 Qualified
EMILY SEMMENS Timberwolves Gems 7 Qualified
Alia Ahmet Timberwolves Gems 4 1 Remaining