Qualification as at 24/02/2024
U10 Girls (S23-24) - Division 03
Name Team Played Remaining
 
 
GEORGIA CHARTRES Creswick Piranhas 9 Qualified
Elyse Gorman Creswick Piranhas 9 Qualified
Poppy Manning Creswick Piranhas 9 Qualified
WILLOW NATHWANI Creswick Piranhas 9 Qualified
Amelie Peters Creswick Piranhas 9 Qualified
LEAH TAKAC Creswick Piranhas 9 Qualified
ARISHA VERMA Creswick Piranhas 9 Qualified
Olivia Mant Creswick Piranhas 8 Qualified
Edward Mant Creswick Piranhas 1 4 Remaining
 
 
Bianca Chau Korowa Cherry 9 Qualified
Aileen Chen Korowa Cherry 9 Qualified
Lily Jung Korowa Cherry 9 Qualified
Yuhan Lin Korowa Cherry 9 Qualified
Peichen Liu Korowa Cherry 9 Qualified
Scarlett Wu Korowa Cherry 9 Qualified
Sia Dubey Korowa Cherry 6 Qualified
Maggie Ni Korowa Cherry 6 Qualified
 
 
Taylor Benkel Maccabi Bucks 8 Qualified
Timna Fisher Maccabi Bucks 8 Qualified
Nina Lenko Maccabi Bucks 8 Qualified
Elsie Lew Maccabi Bucks 8 Qualified
Edie Smith Maccabi Bucks 8 Qualified
Indiana Frid Maccabi Bucks 7 Qualified
Emily Revis Maccabi Bucks 7 Qualified
 
 
Nora Mackay Tigers Green 9 Qualified
Genevieve Barry Tigers Green 8 Qualified
Maya O'Neill Tigers Green 8 Qualified
Katrijn Out Tigers Green 8 Qualified
Ashika Sundaram Tigers Green 7 Qualified
Samara Uppal Tigers Green 7 Qualified
Alice Bingham Tigers Green 3 2 Remaining
Tess Freeman Tigers Green 2 3 Remaining
Isobel Blennerhassett Tigers Green 1 4 Remaining
Maddie M Tigers Green 1 4 Remaining
Minty Rowler Tigers Green 1 4 Remaining
 
 
Caelyn Jarvis Timberwolves Tornadoes 9 Qualified
Amelia Lembovski Timberwolves Tornadoes 9 Qualified
Mariana Nichols Timberwolves Tornadoes 9 Qualified
Nora Valdez Timberwolves Tornadoes 9 Qualified
ANNIE CONTI Timberwolves Tornadoes 8 Qualified
Rose Muller Timberwolves Tornadoes 7 Qualified
Paige Courtney Timberwolves Tornadoes 1 4 Remaining
Raquella De Silva Timberwolves Tornadoes 1 4 Remaining
Anika Mawzoon Timberwolves Tornadoes 1 4 Remaining
Alia Ahmet Timberwolves Tornadoes 0 5 Remaining
 
 
Mila Capron Willow Piranhas 9 Qualified
Georgia Holmes Willow Piranhas 9 Qualified
Eloise Milne Willow Piranhas 9 Qualified
Olivia Minihan Willow Piranhas 9 Qualified
Hilda Smith Willow Piranhas 9 Qualified
Sofia Crinis Willow Piranhas 8 Qualified
Stella Fluitsma Willow Piranhas 8 Qualified
Maiya Lakman Willow Piranhas 8 Qualified