Qualification as at 24/02/2024
U10 Girls (S23-24) - A / A Reserve
Name Team Played Remaining
 
 
Olivia Burke Aintree Piranhas 9 Qualified
Aurelia Mason Aintree Piranhas 9 Qualified
Georgia McMahon Aintree Piranhas 9 Qualified
Frances Outhred Aintree Piranhas 9 Qualified
Matilda Hanger Aintree Piranhas 8 Qualified
Anna Lilley Aintree Piranhas 8 Qualified
Holly O'Brien Aintree Piranhas 8 Qualified
Emily Zsembery Aintree Piranhas 7 Qualified
Lila Parisotto Aintree Piranhas 5 Qualified
 
 
Mirelle Chrapot Maccabi Warriors 9 Qualified
Charlotte Tempelhof Maccabi Warriors 9 Qualified
Millie Rattray Maccabi Warriors 8 Qualified
Ella Breiman Maccabi Warriors 7 Qualified
Emma Lewin Maccabi Warriors 7 Qualified
Bonnie Snow Maccabi Warriors 6 Qualified
ELLI SOLOMON Maccabi Warriors 6 Qualified
Summer Blashki Maccabi Warriors 3 2 Remaining
Mirelle Mirelle Maccabi Warriors 0 Disqualified
 
 
Mia Allott Scorpions Ferndale 9 Qualified
CHARLOTTE Brown Scorpions Ferndale 9 Qualified
Alice Hopkinson Scorpions Ferndale 9 Qualified
Violet Kelly Scorpions Ferndale 9 Qualified
Olivia Liberta Scorpions Ferndale 8 Qualified
Paige Robins Scorpions Ferndale 8 Qualified
Anaya Sheraz Scorpions Ferndale 8 Qualified
Willow Calnanan Scorpions Ferndale 2 3 Remaining
Camilla Zheng Scorpions Ferndale 1 4 Remaining
 
 
Charlotte Davey Solway Tornadoes 9 Qualified
Kiara Gardner-Vaughan Solway Tornadoes 9 Qualified
Taylor Hermsman Solway Tornadoes 9 Qualified
Jacqui Holstein Solway Tornadoes 9 Qualified
Nilani Smith Solway Tornadoes 9 Qualified
Amelia Walker Solway Tornadoes 9 Qualified
Zoe Badwal Solway Tornadoes 8 Qualified
 
 
Saskia Chow Solway Zephyrs 9 Qualified
Grace Hamilton Solway Zephyrs 9 Qualified
Isla Stafford Solway Zephyrs 9 Qualified
Eden Vimpani Solway Zephyrs 9 Qualified
Elise Davies Solway Zephyrs 8 Qualified
Maya Dordevic Solway Zephyrs 8 Qualified
Milla Klooster Solway Zephyrs 8 Qualified
Annabelle McLennan Solway Zephyrs 8 Qualified
Tabitha O'Connor Solway Zephyrs 5 Qualified
 
 
STEPHANIE KARABINA Tigers Black 9 Qualified
GEORGIA KELLY Tigers Black 9 Qualified
Greta Lloyd Tigers Black 9 Qualified
JESSICA BARNETT Tigers Black 8 Qualified
CLEMENTINE BROWN Tigers Black 8 Qualified
PHILIPPA STUCKEY Tigers Black 8 Qualified
ABBY AKKERMAN Tigers Black 7 Qualified
ASHA NIEROSHAN Tigers Black 7 Qualified
 
 
EMMA CARSON Tigers Red 9 Qualified
Milana Dimitrovici Tigers Red 9 Qualified
LUCY GARRETT Tigers Red 9 Qualified
Hannah Holder Tigers Red 8 Qualified
Abigail Irvine Tigers Red 8 Qualified
Ella McDonald Tigers Red 8 Qualified
Sophie Hogan Tigers Red 7 Qualified
Valentina Marmina Tigers Red 3 2 Remaining
Georgia Strickland Tigers Red 3 2 Remaining
Lily Symon Tigers Red 3 2 Remaining
Claudia Trueman Tigers Red 2 3 Remaining
 
 
Lucy Cash Tigers Yellow 9 Qualified
Charlotte McGowan Tigers Yellow 9 Qualified
Madeleine Nasis Tigers Yellow 9 Qualified
Natalie York Tigers Yellow 9 Qualified
Alice Allen Tigers Yellow 8 Qualified
Clara Piasente Tigers Yellow 8 Qualified
ALESSIA PELUSO Tigers Yellow 7 Qualified
Grace Balakumar Tigers Yellow 5 Qualified