Qualification as at 24/02/2024
U08 Boys (S23-24) - Division 01/02
Name Team Played Remaining
 
 
Spencer Appel Maccabi Bucks 7 Qualified
Reuben Bechler Maccabi Bucks 7 Qualified
Harrison Benkel Maccabi Bucks 7 Qualified
Archer Fleischmann Maccabi Bucks 7 Qualified
Jack Lewis Maccabi Bucks 7 Qualified
Ezra Onas Maccabi Bucks 7 Qualified
Asher Sahar Maccabi Bucks 7 Qualified
Remy Harel Maccabi Bucks 6 Qualified
 
 
James Gerber Maccabi Warriors 9 Qualified
Easton Klinger Maccabi Warriors 9 Qualified
Samuel Mittelman Maccabi Warriors 9 Qualified
Jacob Wajsman Maccabi Warriors 9 Qualified
Rafi Wallace Maccabi Warriors 9 Qualified
Elliot Jankie Maccabi Warriors 8 Qualified
Asher Lipson Maccabi Warriors 8 Qualified
Levi Rotenberg Maccabi Warriors 8 Qualified
 
 
Hudson Duff Tigers Black 9 Qualified
Hugh Hunt Tigers Black 9 Qualified
Samuel McCoy Tigers Black 9 Qualified
Dominic Tan Tigers Black 9 Qualified
Gabriel Armstrong Tigers Black 8 Qualified
Alfred Ballard Tigers Black 8 Qualified
Patrick Rosario Tigers Black 8 Qualified
Rory Zed Tigers Black 8 Qualified
 
 
Max Connelly Tigers Green 9 Qualified
William Holland Tigers Green 9 Qualified
Cooper Molloy Tigers Green 9 Qualified
James Murphy Tigers Green 9 Qualified
Monty Bowen Tigers Green 8 Qualified
Gus Freer Tigers Green 8 Qualified
Xavier Mourafetis Tigers Green 8 Qualified
Taj Jeffery de Freitas Tigers Green 7 Qualified
Harvey Mason-Jefferies Tigers Green 0 5 Remaining
 
 
Hunter D'Orazio Tigers Orange 9 Qualified
Archie Fransella Tigers Orange 9 Qualified
Thomas Guest Tigers Orange 9 Qualified
Boston Gunnersen Tigers Orange 9 Qualified
James Lim Tigers Orange 9 Qualified
Jack McQueen Tigers Orange 9 Qualified
Max Stammers Tigers Orange 9 Qualified
Hugo Van Egmond Tigers Orange 8 Qualified
 
 
Charlie Bell Tigers Purple 9 Qualified
Max Corbett Tigers Purple 9 Qualified
Wilfred Elliott Tigers Purple 9 Qualified
Archie Hunter Tigers Purple 9 Qualified
Sullivan Ness Tigers Purple 9 Qualified
Otis Onofretchook Tigers Purple 9 Qualified
Leo Rocket Roche Tigers Purple 9 Qualified
Oscar James Zimbler Tigers Purple 9 Qualified
Oscar Kiel Tigers Purple 8 Qualified
 
 
Charith Cooray Tigers Red 9 Qualified
Rapha King Tigers Red 9 Qualified
Harry Larkins Tigers Red 9 Qualified
Angus Mitchell Tigers Red 9 Qualified
Mac Wilson Tigers Red 9 Qualified
Charlie Ball Tigers Red 8 Qualified
Samuel Bradbury Tigers Red 8 Qualified
Paddy Beaumont Tigers Red 7 Qualified
 
 
Ted Parker Tigers White 9 Qualified
Charles Pellicano Tigers White 9 Qualified
William Staley Tigers White 9 Qualified
Maximus Cassidy Tigers White 8 Qualified
Oliver Hazell Tigers White 8 Qualified
Riley Marven Tigers White 8 Qualified
Emilio Cleves Tigers White 7 Qualified
Thomas Cortes Gutierrez Tigers White 7 Qualified
Charlie Ball Tigers White 1 4 Remaining
JAMES ELLIOTT Tigers White 1 4 Remaining
 
 
KAIKO DJAPRI Timberwolves Cobras 9 Qualified
Xavier King Timberwolves Cobras 9 Qualified
Hendrix Reay Timberwolves Cobras 9 Qualified
Henry Zhang Timberwolves Cobras 9 Qualified
Ryan Zhao Timberwolves Cobras 9 Qualified
Zach El-Khub Timberwolves Cobras 8 Qualified
Billy McBride Timberwolves Cobras 7 Qualified
Jordan Thea Timberwolves Cobras 6 Qualified