Qualification as at 24/02/2024
U08 Boys (S23-24) - Division 05
Name Team Played Remaining
 
 
Quinn Devlin Hawksburn Piranhas 9 Qualified
Xavier Frost Hawksburn Piranhas 9 Qualified
Jack Haley Hawksburn Piranhas 9 Qualified
Benjamin Michell Hawksburn Piranhas 9 Qualified
Darcy King Hawksburn Piranhas 8 Qualified
Ned McCormack Hawksburn Piranhas 8 Qualified
Harry Houston Hawksburn Piranhas 6 Qualified
Isaiah Guer Hawksburn Piranhas 3 2 Remaining
Pierre Ngo Hawksburn Piranhas 3 2 Remaining
 
 
Tom Berenholtz Maccabi Celtics 8 Qualified
Joshua Binstock Maccabi Celtics 8 Qualified
Noah Binstock Maccabi Celtics 8 Qualified
Elliot Brostek Maccabi Celtics 8 Qualified
Jayden Kahn Maccabi Celtics 8 Qualified
Oliver Mymon Maccabi Celtics 8 Qualified
Harvey Lewski Maccabi Celtics 6 Qualified
 
 
Noah Berger Maccabi Ducks 9 Qualified
Samson Brand Maccabi Ducks 8 Qualified
Koby Fisher Maccabi Ducks 7 Qualified
Oliver Gringlas Maccabi Ducks 7 Qualified
Toby Schwartz Maccabi Ducks 7 Qualified
Arlo Hechtman Maccabi Ducks 6 Qualified
Judah Snow Maccabi Ducks 6 Qualified
 
 
Scott Cohen Maccabi Eagles 7 Qualified
Ollie Lawrence Maccabi Eagles 7 Qualified
Daniel Luethi Maccabi Eagles 7 Qualified
Noah Luethi Maccabi Eagles 7 Qualified
Charlie Smorgon Maccabi Eagles 7 Qualified
Lior Beckman Maccabi Eagles 6 Qualified
Ezra Pollak Maccabi Eagles 6 Qualified
 
 
Nate Bruell Maccabi Falcons 9 Qualified
Ryder Hoppe Maccabi Falcons 9 Qualified
Aiden Rattray Maccabi Falcons 9 Qualified
Gideon Pearlman Maccabi Falcons 8 Qualified
Anderson siegel Maccabi Falcons 8 Qualified
Caleb Snyder Maccabi Falcons 8 Qualified
Sebastian Rakosi Maccabi Falcons 7 Qualified
Elliot Syme Maccabi Falcons 7 Qualified
 
 
Logan Hepworth Orrong Park Piranhas 9 Qualified
Arthur Kalaitzis Orrong Park Piranhas 9 Qualified
Frederick King Orrong Park Piranhas 9 Qualified
Archie McCahon Orrong Park Piranhas 9 Qualified
Charlie Patniyot Orrong Park Piranhas 9 Qualified
Dev Dwivedi Orrong Park Piranhas 8 Qualified
Alfred Finlayson Orrong Park Piranhas 8 Qualified
Oscar Zhang Orrong Park Piranhas 4 1 Remaining
 
 
Harvey Balgue Solway Broncos 9 Qualified
Oliver Betros Solway Broncos 9 Qualified
Zac Cotchett Solway Broncos 9 Qualified
Marcus Wee Solway Broncos 9 Qualified
Charles Adam Solway Broncos 8 Qualified
Alexander Gleeson Solway Broncos 8 Qualified
James Turvey Solway Broncos 8 Qualified
Jeremy Bopage Solway Broncos 6 Qualified
Max Mason Solway Broncos 2 3 Remaining
Harvey Silk Solway Broncos 2 3 Remaining
 
 
Isaac Cetindag Solway Bucks 9 Qualified
Hudson Edwards-Smith Solway Bucks 9 Qualified
Sebastian La Rosa Solway Bucks 9 Qualified
William Badwal Solway Bucks 8 Qualified
Alexander Callea Solway Bucks 8 Qualified
Archie Dixon Solway Bucks 8 Qualified
Louis Sandilands Solway Bucks 8 Qualified
Aidan Cooray Solway Bucks 7 Qualified
Aiko Swerts Solway Bucks 6 Qualified
 
 
Edward Harrington Solway Stallions 9 Qualified
Freddie Heffernan Solway Stallions 9 Qualified
Charlie Kayess Solway Stallions 9 Qualified
Maxwell Mason Solway Stallions 9 Qualified
Rupert McIlroy Solway Stallions 9 Qualified
Ryan Mutti Solway Stallions 9 Qualified
Harvey Silk Solway Stallions 9 Qualified
Harvey Knights Solway Stallions 7 Qualified