Qualification as at 24/02/2024
U08 Boys (S23-24) - Division 04
Name Team Played Remaining
 
 
James Bain Ashy Yellow 9 Qualified
Vedansh Bodade Ashy Yellow 9 Qualified
Edward Day Ashy Yellow 9 Qualified
Diamandis Pittas Ashy Yellow 9 Qualified
Michael Watson Ashy Yellow 9 Qualified
Edward Williams Ashy Yellow 9 Qualified
Jaksh Vijay Ashy Yellow 7 Qualified
Macsen Blewett Ashy Yellow 6 Qualified
 
 
Jayden Fang Bambra Piranhas 9 Qualified
Aidan Karabina Bambra Piranhas 9 Qualified
Felix Li Bambra Piranhas 9 Qualified
Edward Mant Bambra Piranhas 9 Qualified
Jaden Chen Bambra Piranhas 8 Qualified
Ethan Cheng Bambra Piranhas 8 Qualified
Theodore Fluitsma Bambra Piranhas 8 Qualified
Ivan Jiang Bambra Piranhas 8 Qualified
Harvey Marrs Bambra Piranhas 8 Qualified
 
 
Luca Been Phoenix Park Piranhas 9 Qualified
Oscar Cowell Phoenix Park Piranhas 9 Qualified
Mitchell Gillingham Phoenix Park Piranhas 9 Qualified
James Stubbs Phoenix Park Piranhas 9 Qualified
Oliver Tseng Phoenix Park Piranhas 9 Qualified
Henry Williams Phoenix Park Piranhas 9 Qualified
Mack Finlayson Phoenix Park Piranhas 8 Qualified
Henry Yates Phoenix Park Piranhas 8 Qualified
 
 
William Druitt Scorpions Ferndale 9 Qualified
Jasper Wen Scorpions Ferndale 9 Qualified
Owen Yu Scorpions Ferndale 9 Qualified
Jason Zhang Scorpions Ferndale 9 Qualified
Jayden Fan Scorpions Ferndale 8 Qualified
Manolo Frial Scorpions Ferndale 8 Qualified
Bodhi Senadipathy Scorpions Ferndale 8 Qualified
Liam Yao Scorpions Ferndale 8 Qualified
 
 
Tommy Cooper Scorpions Gardiner 9 Qualified
Victor Hare Scorpions Gardiner 9 Qualified
Angus Logie-Smith Scorpions Gardiner 9 Qualified
David Ren Scorpions Gardiner 9 Qualified
Kian Sajeev Scorpions Gardiner 9 Qualified
Eamon Chen Scorpions Gardiner 8 Qualified
Hugh Siwon Zhang Scorpions Gardiner 5 Qualified
 
 
Murphy Hase Solway Mustangs 9 Qualified
Jack Malone Solway Mustangs 9 Qualified
Mathew Qiu Solway Mustangs 9 Qualified
Remy Smith Solway Mustangs 9 Qualified
Xavier Weekley Solway Mustangs 9 Qualified
Nicholas Agosta Solway Mustangs 8 Qualified
Zeylan Rajeswaran Solway Mustangs 8 Qualified
Jack Walford Solway Mustangs 8 Qualified
Thomas Endres Solway Mustangs 6 Qualified
 
 
Caleb Fonseca Tigers Brown 9 Qualified
Edward Goorjian-Taft Tigers Brown 9 Qualified
Zachary Healy Tigers Brown 9 Qualified
Hugo Mastores Tigers Brown 8 Qualified
Tadhg Meek Tigers Brown 8 Qualified
Freddie Ball Tigers Brown 7 Qualified
Izaiah Austin Tigers Brown 6 Qualified
Nathan Cen Tigers Brown 6 Qualified
Ted Parker Tigers Brown 3 2 Remaining
Charlie Ball Tigers Brown 2 3 Remaining
William Staley Tigers Brown 2 3 Remaining
 
 
Gustav Gonda Tigers Yellow 9 Qualified
Henry Hutchison Tigers Yellow 9 Qualified
Harvey Mason-Jefferies Tigers Yellow 9 Qualified
Ayrton Mitchell Tigers Yellow 9 Qualified
Reuben Nogic Tigers Yellow 9 Qualified
Harvey Soper Tigers Yellow 9 Qualified
Henrik Stasiuk Tigers Yellow 9 Qualified
Harvey Golden Tigers Yellow 8 Qualified
 
 
Oscar Maiyah Timberwolves Blasters 9 Qualified
Isaac Martin Timberwolves Blasters 9 Qualified
Thomas Nichols Timberwolves Blasters 9 Qualified
Ari Rangas Timberwolves Blasters 9 Qualified
Joshua Kha Timberwolves Blasters 8 Qualified
Awan Mabil Timberwolves Blasters 8 Qualified
James Papalia Timberwolves Blasters 8 Qualified
Charlie Reeves Timberwolves Blasters 8 Qualified