Qualification as at 24/02/2024
U08 Boys (S23-24) - Division 03
Name Team Played Remaining
 
 
Mason Bonadio Armadale Piranhas 9 Qualified
Thomas Brewster Armadale Piranhas 9 Qualified
Austin Cairns Armadale Piranhas 9 Qualified
Oliver Chartres Armadale Piranhas 9 Qualified
Aiden Gorman Armadale Piranhas 9 Qualified
James Bruch Armadale Piranhas 8 Qualified
Samuel Hutchings Armadale Piranhas 8 Qualified
Freddy Fox Armadale Piranhas 6 Qualified
Emilio Giuliani Armadale Piranhas 6 Qualified
 
 
Hamish Byrne Ashy Gold 9 Qualified
Darren Jiao Ashy Gold 9 Qualified
Benjamin Lee Ashy Gold 9 Qualified
Isaac Meade Ashy Gold 9 Qualified
Joseph Meade Ashy Gold 9 Qualified
Ryan Sabzada Ashy Gold 9 Qualified
Carson Samarakoon Ashy Gold 9 Qualified
Jude Samarakoon Ashy Gold 9 Qualified
Oscar Warne Ashy Gold 9 Qualified
 
 
Shanmukh Adimulam Ashy Green 9 Qualified
Oscar Henshaw-Uliando Ashy Green 9 Qualified
Harvey Jackson Ashy Green 9 Qualified
Hugo Lam Ashy Green 9 Qualified
Nicholas McFarland-Bhatt Ashy Green 9 Qualified
REYANSH NAMA Ashy Green 9 Qualified
Emilio Papazzo-Hine Ashy Green 9 Qualified
Sam de Rauch Ashy Green 8 Qualified
 
 
Oscar Liu Comets Bear 9 Qualified
Adam De Niese Comets Bear 8 Qualified
Beau Murray Comets Bear 8 Qualified
Sienna SCARDAMAGLIA Comets Bear 8 Qualified
James Yi Comets Bear 7 Qualified
Denith Rathnayake Comets Bear 6 Qualified
Aarohi Kshirsagar Comets Bear 5 Qualified
Nathan Liu Comets Bear 1 4 Remaining
 
 
William Hall Solway Brumbies 9 Qualified
Bob Lethlean Solway Brumbies 9 Qualified
Charles Woodruff Solway Brumbies 9 Qualified
Benicio Filippelli Solway Brumbies 8 Qualified
Eddie Fitzgerald Solway Brumbies 8 Qualified
Vincent Smith Solway Brumbies 8 Qualified
Oliver Mawer Solway Brumbies 7 Qualified
Ned McCarthy Solway Brumbies 7 Qualified
Hugo Waters Solway Brumbies 7 Qualified
 
 
Murphy Akehurst Solway Colts 9 Qualified
Alfie Mallon Solway Colts 9 Qualified
Julian Parslow Solway Colts 9 Qualified
Zac Wilson Solway Colts 9 Qualified
Asher Ellicott Solway Colts 7 Qualified
Oscar Oram Solway Colts 7 Qualified
Jack Malone Solway Colts 2 3 Remaining
Maxwell Zarbos Solway Colts 1 4 Remaining
 
 
James Elliott Tigers Blue 9 Qualified
Jack Millhouse Tigers Blue 9 Qualified
Michael Easton Tigers Blue 8 Qualified
Oscar Griffiths Tigers Blue 8 Qualified
Charlie Nethersole Tigers Blue 8 Qualified
Dylan Neumann Tigers Blue 8 Qualified
Flynn Bowen Tigers Blue 6 Qualified
Angus Thompson Tigers Blue 6 Qualified
Riley Marvin Tigers Blue 1 4 Remaining
 
 
Rehan de Fonseka Timberwolves Lightning 9 Qualified
Crius Zimo Li Timberwolves Lightning 9 Qualified
Will Banbury Timberwolves Lightning 8 Qualified
Charlie Baulch Timberwolves Lightning 8 Qualified
Joseph Browne Timberwolves Lightning 8 Qualified
Aston Tran Timberwolves Lightning 8 Qualified
Julian Atamian Timberwolves Lightning 7 Qualified
Khyilan Chandrakumar Timberwolves Lightning 7 Qualified
Charlie Conti Timberwolves Lightning 2 3 Remaining
Elliot Keens Timberwolves Lightning 2 3 Remaining
 
 
Henry Barnett-Smith Timberwolves Pythons 9 Qualified
Charlie Conti Timberwolves Pythons 9 Qualified
Luka Dimitracopoulos Timberwolves Pythons 9 Qualified
Tobias Lysaght-Lee Timberwolves Pythons 9 Qualified
Ned Starbuck Timberwolves Pythons 9 Qualified
Xavier Manzoori Timberwolves Pythons 8 Qualified
Oliver Richards Timberwolves Pythons 8 Qualified
Elliot Keens Timberwolves Pythons 6 Qualified