Qualification as at 24/02/2024
U08 Girls (S23-24) - Division 03
Name Team Played Remaining
 
 
Mila Lay Dairy Park Piranhas 9 Qualified
Remi Slavin Dairy Park Piranhas 9 Qualified
Willow Teplin Dairy Park Piranhas 9 Qualified
Imogen Kim Dairy Park Piranhas 8 Qualified
Stella Kim Dairy Park Piranhas 8 Qualified
Molly Wang Dairy Park Piranhas 8 Qualified
Olivia Gan Dairy Park Piranhas 7 Qualified
Xanthe Kritikides Dairy Park Piranhas 7 Qualified
 
 
Annabelle Batrouney Netherlee Piranhas 8 Qualified
Clementine Cain Netherlee Piranhas 8 Qualified
India De Ambrosis Netherlee Piranhas 8 Qualified
Izabel Heffernan Netherlee Piranhas 8 Qualified
Eden Presnell Netherlee Piranhas 8 Qualified
Rachelle Toh Netherlee Piranhas 8 Qualified
Mia Sathianathan Netherlee Piranhas 3 2 Remaining
 
 
Charlotte Andriske Solway Sparks 9 Qualified
Sarah McGrath Solway Sparks 9 Qualified
Estelle Murray Solway Sparks 9 Qualified
Matilda Reed Solway Sparks 9 Qualified
Samantha Lambert Solway Sparks 8 Qualified
Phoebe Speekman Solway Sparks 8 Qualified
Ella Barrett Solway Sparks 7 Qualified
Molly Perkins Solway Sparks 7 Qualified
 
 
Madison Lepore Solway Stars 9 Qualified
Ayla Nauman Solway Stars 9 Qualified
Chloe Powell Solway Stars 9 Qualified
Poppy Bowden Solway Stars 8 Qualified
Madeleine Desira Solway Stars 8 Qualified
Claire Rorke Solway Stars 8 Qualified
Gabriella Schmerl Solway Stars 8 Qualified
Mae Drew Solway Stars 6 Qualified
 
 
Indie Dunn Tigers George 9 Qualified
Selina Georgopoulos Tigers George 9 Qualified
Daisy Guest Tigers George 9 Qualified
Araminta Gunnersen Tigers George 9 Qualified
Mackenzie Kenfield Tigers George 9 Qualified
Ivy Krauskopf Tigers George 9 Qualified
Clementine Rowler Tigers George 9 Qualified
Madeleine Rynne Tigers George 9 Qualified
Lucinda Webster Tigers George 9 Qualified
 
 
Alexa Banks Tigers Jackson 8 Qualified
Isobel Blennerhassett Tigers Jackson 8 Qualified
Imogen Cornelius Tigers Jackson 8 Qualified
Camilla Howell Tigers Jackson 8 Qualified
Charlotte Morden Tigers Jackson 8 Qualified
Flora Ward Tigers Jackson 8 Qualified
Mia Evans Tigers Jackson 7 Qualified
Ellie Godfrey Tigers Jackson 7 Qualified
Zoe Foote Tigers Jackson 6 Qualified
Maggie McKenzie-McHarg Tigers Jackson 5 Qualified
 
 
Giuliana Fazio Tigers Talbot 9 Qualified
Charlotte McCarthy Tigers Talbot 9 Qualified
Violet O'Sullivan Tigers Talbot 9 Qualified
Inez Prideaux Tigers Talbot 9 Qualified
Stella Reader Tigers Talbot 9 Qualified
Indi Ryan Tigers Talbot 9 Qualified
Zoe Akkerman Tigers Talbot 8 Qualified
Masha Wickramasinghe Tigers Talbot 8 Qualified
Isabel Tuang Tigers Talbot 5 Qualified