Qualification as at 24/02/2024
MONDAY MEN (SPRING 2023) - Section 02
Name Team Played Remaining
 
 
MIGUEL DEMIROSKI FURPHY PIRANHAS 20 Qualified
ZACHARY AITKEN FURPHY PIRANHAS 19 Qualified
MYLES NISBET FURPHY PIRANHAS 19 Qualified
PETER TSEKMES FURPHY PIRANHAS 19 Qualified
MICHAEL WOOLRICH FURPHY PIRANHAS 19 Qualified
DYLAN McALPINE FURPHY PIRANHAS 16 Qualified
RICHARD LONG FURPHY PIRANHAS 15 Qualified
NATHANIEL WOOLRICH FURPHY PIRANHAS 13 Qualified
NICK HUININK FURPHY PIRANHAS 12 Qualified
PETER QUINN FURPHY PIRANHAS 10 Qualified
NIC CHRISOMALIDIS FURPHY PIRANHAS 9 Qualified
Lachie Lawrence FURPHY PIRANHAS 1 Disqualified
 
 
ELLIOT JENNINGS MAMBA 19 Qualified
DAN CORBETT MAMBA 18 Qualified
GAWIN FERNANDO MAMBA 17 Qualified
KAAN GUDE MAMBA 17 Qualified
JACK ROSSI MAMBA 15 Qualified
JULIAN MIRANDA MAMBA 12 Qualified
JORDAN STAPLETON MAMBA 5 3 Remaining
CONNOR PERKINS MAMBA 3 5 Remaining
KRISHIN AUTAR MAMBA 1 Disqualified
Oscar Grawe MAMBA 1 Disqualified
KOSTA KAZANTZIDIS MAMBA 1 Disqualified
BEN LEVIN MAMBA 1 Disqualified
Chris Rokka MAMBA 1 Disqualified
Marios Rokka MAMBA 1 Disqualified
 
 
HENRY DE BONO MUNCHY PIRANHAS 19 Qualified
WILLIAM FLEMING MUNCHY PIRANHAS 19 Qualified
JOSH FROMBERG MUNCHY PIRANHAS 17 Qualified
VINCENT CROSS MUNCHY PIRANHAS 16 Qualified
MITCHELL HOCKLEY MUNCHY PIRANHAS 16 Qualified
MATTHEW STANDISH MUNCHY PIRANHAS 12 Qualified
JOHN MANALASTAS MUNCHY PIRANHAS 3 Disqualified
Joel Couturier MUNCHY PIRANHAS 2 Disqualified
BLAKE BRISKIN MUNCHY PIRANHAS 1 Disqualified
 
 
PATRICK FRASER SCHMUKI SKOC BLUE 19 Qualified
SHAVIN PERERA SKOC BLUE 18 Qualified
JAMES MURRAY SKOC BLUE 17 Qualified
HARRY CROSS SKOC BLUE 16 Qualified
FRASER WILSON SKOC BLUE 16 Qualified
JASON ELLIOTT SKOC BLUE 14 Qualified
MATTHEW ROWELL SKOC BLUE 11 Qualified
BEN HALL SKOC BLUE 9 Qualified
LIAM FORRISTAL SKOC BLUE 7 1 Remaining
JONATHAN DIVER SKOC BLUE 6 2 Remaining
XAVIER MORGAN SKOC BLUE 1 Disqualified
 
 
SAM HIRAMATSU SKOC SAINTS 17 Qualified
LACHIE JOE SKOC SAINTS 16 Qualified
IAN BIRCH SKOC SAINTS 14 Qualified
WILLIAM BRYANT SKOC SAINTS 12 Qualified
ABRAHAM LUO SKOC SAINTS 12 Qualified
JONAH STEPHENSON SKOC SAINTS 12 Qualified
JAMES O'DWYER SKOC SAINTS 10 Qualified
JAMES ALLORI SKOC SAINTS 4 Disqualified
XAVIER BRYANT SKOC SAINTS 3 Disqualified
MICHAEL ACCARY SKOC SAINTS 2 Disqualified
Ethan Teichler SKOC SAINTS 2 Disqualified
 
 
JOSHUA DESPERLES VICTORIOUS SECRET 19 Qualified
OLIVER VINCENT VICTORIOUS SECRET 19 Qualified
SAMUEL MEIHUIZEN VICTORIOUS SECRET 18 Qualified
LIAM WILSON VICTORIOUS SECRET 16 Qualified
RYAN WILSON VICTORIOUS SECRET 15 Qualified
ZACH CARR VICTORIOUS SECRET 14 Qualified
RAHUL EDIRISINGHE VICTORIOUS SECRET 14 Qualified
EDWARD BROADBENT VICTORIOUS SECRET 10 Qualified
Lukas Bogoevski VICTORIOUS SECRET 2 Disqualified
Josh Carr VICTORIOUS SECRET 1 Disqualified
Tom Dyer VICTORIOUS SECRET 1 Disqualified
BEN HOLDING VICTORIOUS SECRET 1 Disqualified
Nick Koog VICTORIOUS SECRET 1 Disqualified
MARCUS KRIEGER VICTORIOUS SECRET 1 Disqualified
 
 
CALLUM McNAB WIDZEW 18 Qualified
ALAN ESKANDER WIDZEW 17 Qualified
GLEN MARKOVIC WIDZEW 17 Qualified
NICK WARREN WIDZEW 17 Qualified
DAVID BREMNER WIDZEW 15 Qualified
JAMES PATRICK WIDZEW 14 Qualified
ALEX MAXWELL WIDZEW 12 Qualified
WARREN TILMANIS WIDZEW 12 Qualified
KAI LUCAS WIDZEW 2 Disqualified
Mark Land WIDZEW 1 Disqualified
SAM VAYENAS WIDZEW 1 Disqualified