Qualification as at 24/02/2024
SUNDAY MIXED (SPING 2023) - Section 01 / Section 02
Name Team Played Remaining
 
 
LESLIE CHEUNG A.O.S. 15 Qualified
JORDANA DAALMEYER A.O.S. 15 Qualified
ELLA BAHRAMI A.O.S. 13 Qualified
ROBERT PETERS A.O.S. 13 Qualified
ANDREW GIBBONS A.O.S. 12 Qualified
JOEL COURTURIER A.O.S. 11 Qualified
ISABELLE JARDINE A.O.S. 11 Qualified
YI-TING LEE A.O.S. 11 Qualified
NICHOLAS BATHMAN A.O.S. 9 Qualified
RHONDA PETERS A.O.S. 9 Qualified
PHOEBEE DAMOUR A.O.S. 8 Qualified
WENDY MA A.O.S. 8 Qualified
KAREN REN A.O.S. 8 Qualified
Renee DAUNCEY A.O.S. 5 Disqualified
JORDANA CURTIS A.O.S. 4 4 Remaining
JESS GLAZNER A.O.S. 4 4 Remaining
SAHAR MIRZARI A.O.S. 3 5 Remaining
Aiden Sass A.O.S. 1 Disqualified
Brooke Sherriff A.O.S. 1 Disqualified
 
 
ADAM GUEST ASHY 2.0 16 Qualified
OLIVIA JAY ASHY 2.0 16 Qualified
LYDIA McCLELLAND ASHY 2.0 16 Qualified
LEO NGUYEN ASHY 2.0 16 Qualified
JOSHUA SCHMIERER ASHY 2.0 16 Qualified
ELLEN SUDHOLZ ASHY 2.0 15 Qualified
SOPHIE REIS ASHY 2.0 13 Qualified
Violet Davies-brown ASHY 2.0 1 Disqualified
 
 
TAYA BUI ASHY WILDCATS 15 Qualified
ALEX CARTER ASHY WILDCATS 15 Qualified
TYLER O'NEILL ASHY WILDCATS 15 Qualified
JEMIMA SCHWAB ASHY WILDCATS 15 Qualified
OSCAR SCHWAB ASHY WILDCATS 15 Qualified
HOLLY TAYLOR ASHY WILDCATS 15 Qualified
 
 
LIZ BREWIS JUST PLAY JOEY'S 16 Qualified
GERALD EASTON JUST PLAY JOEY'S 16 Qualified
ANDREW SWAROOP JUST PLAY JOEY'S 16 Qualified
ALESSANDRA CHINSEN JUST PLAY JOEY'S 15 Qualified
MATTHEW WONG JUST PLAY JOEY'S 11 Qualified
ABINSHAN AKILAN JUST PLAY JOEY'S 8 Qualified
SHANI DAVIES JUST PLAY JOEY'S 7 1 Remaining
LILY COURTNEY JUST PLAY JOEY'S 6 2 Remaining
LACHLAN VALCIC JUST PLAY JOEY'S 5 3 Remaining
HANA LLOYD JUST PLAY JOEY'S 3 5 Remaining
Kiran Sohal JUST PLAY JOEY'S 2 Disqualified
THEO ANTONOPOULOS JUST PLAY JOEY'S 1 Disqualified
CHRISTEN PERDIS JUST PLAY JOEY'S 1 Disqualified
STEPANHIE PINGYIN JUST PLAY JOEY'S 1 Disqualified
Chris Solo JUST PLAY JOEY'S 1 Disqualified
Vlad Volokitin JUST PLAY JOEY'S 1 Disqualified
 
 
ANTHONY BORDIERI MIXED NUTS 14 Qualified
GILL McGREGOR MIXED NUTS 14 Qualified
JACKI MOLONEY MIXED NUTS 14 Qualified
DOM DE RAUCH MIXED NUTS 12 Qualified
JULIA HIBMA MIXED NUTS 12 Qualified
JENNIFER WATSON MIXED NUTS 12 Qualified
JAMES ENGLISH MIXED NUTS 11 Qualified
CESAR GONZALEZ MIXED NUTS 8 Qualified
RHEANNE BEASLEY MIXED NUTS 4 4 Remaining
NICHOLAS HOWARD MIXED NUTS 4 4 Remaining
NICOLE BATCHELOR MIXED NUTS 1 Disqualified
Grant Booker MIXED NUTS 1 Disqualified
David Dresner MIXED NUTS 1 Disqualified
 
 
ALESSIO SILVESTRO NUGGZ (MIXED) 15 Qualified
EMILY EAGER NUGGZ (MIXED) 14 Qualified
JACK FITZHARRIS NUGGZ (MIXED) 14 Qualified
ELOISE THOMPSON NUGGZ (MIXED) 14 Qualified
BELINDA WENG NUGGZ (MIXED) 14 Qualified
ERIN KELLY NUGGZ (MIXED) 13 Qualified
JACOB METHVEN NUGGZ (MIXED) 9 Qualified
HENRY SWIFT NUGGZ (MIXED) 8 Qualified
JACK MARINO NUGGZ (MIXED) 7 1 Remaining
OLLY SMITH NUGGZ (MIXED) 4 4 Remaining
 
 
TALYSSA EDGAR PINK PANTHERS 16 Qualified
KATHRYN CISERA PINK PANTHERS 15 Qualified
STEFAN ARDELEANU PINK PANTHERS 14 Qualified
BRETT LINDSAY PINK PANTHERS 14 Qualified
JAMES BIGGS PINK PANTHERS 13 Qualified
HAMISH HANDOLL PINK PANTHERS 12 Qualified
JOHANNA LINDSAY PINK PANTHERS 11 Qualified
VERA CALLY PINK PANTHERS 9 Qualified
THOMAS ENGLISH PINK PANTHERS 9 Qualified
Renee DAUNCEY PINK PANTHERS 4 4 Remaining
TERI TUDGE PINK PANTHERS 4 4 Remaining
SAMANTHA O'DONNELL PINK PANTHERS 3 5 Remaining
Stuart Reed PINK PANTHERS 2 Disqualified
CHRIS ARDELEANU PINK PANTHERS 1 Disqualified
Lauren Hassing PINK PANTHERS 1 Disqualified
JOHN O'DONNELL PINK PANTHERS 1 Disqualified
Zac Sinclair PINK PANTHERS 1 Disqualified
Hannah Tooley PINK PANTHERS 1 Disqualified
 
 
DYLAN MASTOS SOLWAY STINGRAYS 13 Qualified
CHLOE CRANAGE SOLWAY STINGRAYS 9 Qualified
GRACE GARGARO SOLWAY STINGRAYS 9 Qualified
JOE YUGUMBARI SOLWAY STINGRAYS 9 Qualified
CHARLOTTE CORNELISSEN SOLWAY STINGRAYS 8 Qualified
OTTO MEZZETTI SOLWAY STINGRAYS 8 Qualified
KATY PERREE SOLWAY STINGRAYS 8 Qualified
Amanda Ling SOLWAY STINGRAYS 3 Disqualified
BILL MEZZETTI SOLWAY STINGRAYS 2 Disqualified
Taz Pentland SOLWAY STINGRAYS 2 Disqualified
Dyson Sunsion SOLWAY STINGRAYS 2 Disqualified
ZACK THURMAN SOLWAY STINGRAYS 2 Disqualified
Jesse Walker SOLWAY STINGRAYS 2 Disqualified
Emma CROWE SOLWAY STINGRAYS 1 Disqualified
LUCY CROWE SOLWAY STINGRAYS 1 Disqualified
Bart Paino SOLWAY STINGRAYS 1 Disqualified
Ryley Pentland SOLWAY STINGRAYS 1 Disqualified
 
 
MINH AU STRIPES 16 Qualified
KATIE HARLEY LI STRIPES 15 Qualified
DEIRDRE O'GRADY STRIPES 15 Qualified
LENA BRUKARZ STRIPES 14 Qualified
ERIN PATTIE-THOMAS STRIPES 14 Qualified
WILLIAM McQUEEN STRIPES 12 Qualified
BRIAN TRAN STRIPES 9 Qualified
Nathaniel McQUEEN STRIPES 8 Qualified
SARA STAPAR STRIPES 1 Disqualified
 
 
ABBIE JARRETT TIMBERWOLVES KATZ 16 Qualified
GRACE KLIMEK TIMBERWOLVES KATZ 15 Qualified
RUBY KLIMEK TIMBERWOLVES KATZ 15 Qualified
ANTHONY LANE TIMBERWOLVES KATZ 15 Qualified
GARY DAVIES GRIFFITH TIMBERWOLVES KATZ 14 Qualified
MICHELLE NANKIVELL TIMBERWOLVES KATZ 14 Qualified
ELLA PARSONS TIMBERWOLVES KATZ 14 Qualified
MICHAEL GALGANI TIMBERWOLVES KATZ 12 Qualified
BEN WILKINS TIMBERWOLVES KATZ 9 Qualified
 
 
SIU YING KWOK TOORAK TIRADES 16 Qualified
ELISHA SAPORITO TOORAK TIRADES 15 Qualified
HENRY HERNANDEZ TOORAK TIRADES 14 Qualified
CARL VAN DER SPECK TOORAK TIRADES 14 Qualified
JASON TAN TOORAK TIRADES 12 Qualified
AILISH McPHERSON TOORAK TIRADES 10 Qualified
Seth BURRISS TOORAK TIRADES 9 Qualified
CHRIS ROGERS TOORAK TIRADES 8 Qualified
PRISCILLA RUFFOLO TOORAK TIRADES 8 Qualified
ARTHUR TSIAFOGIANNIS TOORAK TIRADES 6 2 Remaining
Lara Burriss TOORAK TIRADES 4 Disqualified
Abhaya Chauhan TOORAK TIRADES 1 Disqualified
Camila Chliakhtine TOORAK TIRADES 1 Disqualified
CAMPBELL COLE SINCLAIR TOORAK TIRADES 1 Disqualified
Amira Elgazar TOORAK TIRADES 1 Disqualified
Jelena Parker TOORAK TIRADES 1 Disqualified
Tegan Rogers TOORAK TIRADES 1 Disqualified
FLYNN YOUNG TOORAK TIRADES 1 Disqualified