Qualification as at 24/02/2024
WEDNESDAY MEN (SPRING 2023) - Section 02
Name Team Played Remaining
 
 
LUKE WARNER BUNGA BUNGA 18 Qualified
KOSTA KAZANTZIDIS BUNGA BUNGA 15 Qualified
ALEX LEDDA BUNGA BUNGA 15 Qualified
JEREMY GARAMSZEGI BUNGA BUNGA 13 Qualified
KAAN GUDE BUNGA BUNGA 13 Qualified
LUKE WILLIAMS BUNGA BUNGA 13 Qualified
BEN LEVIN BUNGA BUNGA 12 Qualified
ELLIOT JENNINGS BUNGA BUNGA 9 Qualified
MATTHEW TSOLAKKIS BUNGA BUNGA 8 Qualified
DAN CORBETT BUNGA BUNGA 4 4 Remaining
GAWIN FERNANDO BUNGA BUNGA 3 5 Remaining
Jamieson Brew BUNGA BUNGA 1 Disqualified
JOHN CHIOS BUNGA BUNGA 1 Disqualified
TOBY HICKEY BUNGA BUNGA 1 Disqualified
 
 
FERGUS BRITTAIN FROGS 19 Qualified
DAN DURHAM FROGS 19 Qualified
MARC JENCIK FROGS 19 Qualified
THOMAS SLUPECKI FROGS 19 Qualified
JOSH WILSON FROGS 19 Qualified
SOMERLED YOUNG FROGS 19 Qualified
DANIEL OWIES FROGS 13 Qualified
XANDER ARBUTHNOT FROGS 10 Qualified
JOE YUGUMBARI FROGS 10 Qualified
Aaron Wilson FROGS 1 Disqualified
 
 
LIAM GLEESON MOTOR CITY 20 Qualified
TOM CHIN MOTOR CITY 18 Qualified
JAKE GRIFFIN MOTOR CITY 17 Qualified
AARON BEARMAN MOTOR CITY 16 Qualified
CHRISTOPHER HARRIS MOTOR CITY 16 Qualified
JEREMY NEWTON MOTOR CITY 16 Qualified
D'ARCY GRANT MOTOR CITY 12 Qualified
 
 
BENJAMIN ELDRIDGE SNIPER GANG 21 Qualified
JEAN FIDELE SNIPER GANG 20 Qualified
JACKSON JACOTINE SNIPER GANG 19 Qualified
JOSEPH NAQASH SNIPER GANG 18 Qualified
CAMERON SERPELL SNIPER GANG 16 Qualified
CONOR BRITTEN SNIPER GANG 14 Qualified
MAXWELL PREZENS SNIPER GANG 14 Qualified
JACK LIVENS SNIPER GANG 11 Qualified
JOSHUA HARDY SNIPER GANG 10 Qualified
Cole Delmenico SNIPER GANG 1 Disqualified
 
 
REECE BEHNKE TEAM MONKEH 18 Qualified
DIMITRI MARAS TEAM MONKEH 17 Qualified
ZACHARY FARRELL TEAM MONKEH 16 Qualified
JAMES JENKKINSON TEAM MONKEH 16 Qualified
LAURENCE SEAHOLME TEAM MONKEH 16 Qualified
MICHAEL PISKER TEAM MONKEH 15 Qualified
ZAC PAPACOSTAS TEAM MONKEH 5 3 Remaining
 
 
IGOR BRKIC U.E.S. 16 Qualified
RYAN BIRD U.E.S. 15 Qualified
HANS WIBAWA U.E.S. 15 Qualified
HUGH BIDSTRUP U.E.S. 11 Qualified
CHRIS JELLIS U.E.S. 11 Qualified
DANIEL PURDAM U.E.S. 11 Qualified
James CHERNOVSKY U.E.S. 3 Disqualified
Garcia Golden U.E.S. 2 Disqualified
Alex Payton U.E.S. 1 Disqualified