Qualification as at 25/07/2024
THURSDAY MEN (SPRING 2023) - Section 01 / Section 02
Name Team Played Remaining
 
 
Frank McCORMACK BISHOPS 18 Qualified
Ian BIRCH BISHOPS 17 Qualified
BEN MORGAN BISHOPS 15 Qualified
MITCHELL RILEY BISHOPS 14 Qualified
MATTHEW BALL BISHOPS 13 Qualified
Matthew FROST BISHOPS 13 Qualified
Ethan HUNT BISHOPS 11 Qualified
Sam HIRAMATSU BISHOPS 7 1 Remaining
LACHIE JOE BISHOPS 6 2 Remaining
JAMES O'DWYER BISHOPS 6 Qualified
ELIZABETH BOLT BISHOPS 1 Disqualified
JOSHUA DAUJAT BISHOPS 1 Disqualified
Jack GORMAN BISHOPS 1 Disqualified
WILL McCORMACK BISHOPS 1 Disqualified
Connor Norris BISHOPS 1 Disqualified
BEN NORTHEY BISHOPS 1 Disqualified
Connor Spinks BISHOPS 1 Disqualified
 
 
DARCY OTTO COULDNT CARE LESS 20 Qualified
PLATO MAK COULDNT CARE LESS 19 Qualified
LEVI OTTO COULDNT CARE LESS 18 Qualified
SAM JOHNSON COULDNT CARE LESS 14 Qualified
ANDREW KENNEDY COULDNT CARE LESS 14 Qualified
CHRISTY THOMAS COULDNT CARE LESS 9 Qualified
JAMES JOHNSTONE COULDNT CARE LESS 8 Qualified
Rayner D'souza COULDNT CARE LESS 2 Disqualified
Jesse Hardy COULDNT CARE LESS 2 Disqualified
DANIEL PATRICIO COULDNT CARE LESS 2 Disqualified
BRETT SAVORY COULDNT CARE LESS 2 Disqualified
JAMES GOODWIN COULDNT CARE LESS 1 Disqualified
Isiah Makiru COULDNT CARE LESS 1 Disqualified
Jonah Makiru COULDNT CARE LESS 1 Disqualified
 
 
CALLUM McNAB COWBOYS 17 Qualified
DYLAN COWAN COWBOYS 15 Qualified
HAYDN COWAN COWBOYS 15 Qualified
LUKE WILLIAMS COWBOYS 13 Qualified
TOM DEXTER COWBOYS 12 Qualified
WILLIAM BASTOUNAS COWBOYS 8 Qualified
ARBER SELAMAJ COWBOYS 8 Qualified
TOBY HICKEY COWBOYS 5 3 Remaining
NOAH DEMPSEY COWBOYS 3 Disqualified
Michael Accary COWBOYS 2 Disqualified
JAKE COWAN COWBOYS 2 Disqualified
Chris KAFROUNI COWBOYS 2 6 Remaining
ZACH CARR COWBOYS 1 Disqualified
JOHN CHIOS COWBOYS 1 Disqualified
MICHAEL FASHIK COWBOYS 1 Disqualified
Nick Patel COWBOYS 1 Disqualified
Lachi Short COWBOYS 1 Disqualified
RYAN WILSON COWBOYS 1 Disqualified
 
 
BEN LEE G.I.SCORPIONS 21 Qualified
CHARLIE ORR G.I.SCORPIONS 21 Qualified
DANIEL TROTT G.I.SCORPIONS 21 Qualified
JACOB BRADDY G.I.SCORPIONS 20 Qualified
CAMERON VAN STRATUM G.I.SCORPIONS 20 Qualified
TYLER McDONALD G.I.SCORPIONS 16 Qualified
LUKE MULLER G.I.SCORPIONS 3 Disqualified
ANDREW RIDDIFORD G.I.SCORPIONS 1 Disqualified
 
 
ETHAN MORTEN GOONANS 18 Qualified
LACHLAN KING GOONANS 17 Qualified
DANIEL TOMPA GOONANS 15 Qualified
CHRIS NOONE GOONANS 14 Qualified
NICOLAS SMARRELLI GOONANS 14 Qualified
DECLAN TENNENT GOONANS 14 Qualified
CAMBELL WYSS GOONANS 13 Qualified
TOM LOVELL GOONANS 8 Qualified
TIM ANGUS GOONANS 2 Disqualified
HAGAN COKER GOONANS 2 Disqualified
Will Vanderslik GOONANS 2 Disqualified
Zach Miller GOONANS 1 Disqualified
Lachy Wallace GOONANS 1 Disqualified
 
 
MITCHELL UNWIN OLINDA BUSHRANGERS 17 Qualified
SCOTT BLACKMAN OLINDA BUSHRANGERS 16 Qualified
MATTHEW HELLIER OLINDA BUSHRANGERS 16 Qualified
HAMISH DAVIDSON OLINDA BUSHRANGERS 14 Qualified
AARON GOW OLINDA BUSHRANGERS 14 Qualified
BEN CROWE OLINDA BUSHRANGERS 7 1 Remaining
DANIEL BAXTER OLINDA BUSHRANGERS 6 2 Remaining
ALEC MULQUEENEY OLINDA BUSHRANGERS 6 2 Remaining
Nicholas DAY OLINDA BUSHRANGERS 4 4 Remaining
Alister VASSILIOU OLINDA BUSHRANGERS 4 Disqualified
Ryley Kennedy OLINDA BUSHRANGERS 2 Disqualified
Zak Robinson OLINDA BUSHRANGERS 2 Disqualified
NATHAN CLEMENTS OLINDA BUSHRANGERS 1 Disqualified
JAMES McGANN OLINDA BUSHRANGERS 1 Disqualified
 
 
LUCAS HANDLEY SOLWAY RAIDERS 19 Qualified
DANIEL SPENCER SOLWAY RAIDERS 19 Qualified
ADAM KRCEVINAC SOLWAY RAIDERS 18 Qualified
THOMAS SLUPECKI SOLWAY RAIDERS 18 Qualified
TOM CHO SOLWAY RAIDERS 17 Qualified
JAKOB MOELLER SOLWAY RAIDERS 16 Qualified
SAMI SIDDIG SOLWAY RAIDERS 15 Qualified
THOMAS PELGRIM SOLWAY RAIDERS 8 Qualified
Harry Mcibtosh SOLWAY RAIDERS 1 Disqualified
HAYDEN SHAW SOLWAY RAIDERS 1 Disqualified
NAIGE SIDDIG SOLWAY RAIDERS 1 Disqualified
BENJAMIN VAN STRATUM SOLWAY RAIDERS 1 Disqualified
 
 
MARK McINNES SYNW 21 Qualified
DILLON THOMAS SYNW 21 Qualified
LUCAS SHIMOTA SYNW 19 Qualified
HUGH RUMBLE SYNW 18 Qualified
RICK THOMAS SYNW 16 Qualified
BEN YUNCKEN SYNW 16 Qualified
Alp ALIM SYNW 15 Qualified
ANDREW LOMBARDO SYNW 5 3 Remaining
MITCH FERRIS SYNW 2 Disqualified
ROSS PARKER SYNW 1 Disqualified