Qualification as at 24/02/2024
MONDAY MEN (SPRING 2023) - Section 01
Name Team Played Remaining
 
 
ZANE LEYDEN A TEAM 16 Qualified
RICHARD CALLUS A TEAM 14 Qualified
DAVID PETERS A TEAM 14 Qualified
TOBIAS GREIG A TEAM 13 Qualified
ARISE ASHAM A TEAM 12 Qualified
JARROD O'SHANNESSY A TEAM 10 Qualified
ROBERT STONE A TEAM 9 Qualified
Ben Smithwick A TEAM 3 Disqualified
DARCY DANIELS A TEAM 1 Disqualified
Matt Harvey A TEAM 1 Disqualified
Jonny Kloester A TEAM 1 Disqualified
JORDAN LISLE A TEAM 1 Disqualified
 
 
GEORDIE McCLELLAND ASHY HUSKIES 20 Qualified
Hayden HANDLEY ASHY HUSKIES 19 Qualified
MICHAEL ABBOTT ASHY HUSKIES 18 Qualified
LACHLAN WALLACE ASHY HUSKIES 15 Qualified
LACHLAN ROBERTSON ASHY HUSKIES 13 Qualified
TIM ANGUS ASHY HUSKIES 12 Qualified
TERRY TYRELL GIFFARD ASHY HUSKIES 12 Qualified
Mitchell Bacon ASHY HUSKIES 2 Disqualified
Nick Scott ASHY HUSKIES 2 Disqualified
JACK MARINO ASHY HUSKIES 1 Disqualified
JACK SANTA MARIA ASHY HUSKIES 1 Disqualified
Hugh Sugden ASHY HUSKIES 1 Disqualified
Gary Zhao ASHY HUSKIES 1 Disqualified
 
 
CHIRANGA MALWATTA BALLAS 20 Qualified
NIPUNA HETTIARACHCHI BALLAS 17 Qualified
PRASANGA WETTASINHA BALLAS 17 Qualified
RYAN McNAIR BALLAS 16 Qualified
RICHARD ASHVINDH WILSON BALLAS 16 Qualified
DINUK FERNANDO BALLAS 15 Qualified
DARRYL PINEDA BALLAS 15 Qualified
JASON LEE BALLAS 11 Qualified
Khyl Pirie BALLAS 3 Disqualified
DEXTER LIM BALLAS 2 Disqualified
 
 
HUGH FLANAGAN SKOC RED 19 Qualified
ZACHARY KOURAMBAS SKOC RED 19 Qualified
CHARLIE BERGIN SKOC RED 16 Qualified
LIAM DEVINE SKOC RED 14 Qualified
BEN BYRNES SKOC RED 12 Qualified
WILLIAM VANDERSLIK SKOC RED 12 Qualified
JAMES ITALIA SKOC RED 4 Disqualified
JAKE BRITBART SKOC RED 3 Disqualified
HARRY STRATFORD SKOC RED 3 5 Remaining
Conor Ryan SKOC RED 1 Disqualified
Liam Trem SKOC RED 1 Disqualified
 
 
MAXIMILIAN BAUM SPLASH 20 Qualified
JOSHUA HISCOCK SPLASH 20 Qualified
LUKE JOSE SPLASH 20 Qualified
JACOB CLEMENTS SPLASH 18 Qualified
JOSHUA NEGRI SPLASH 15 Qualified
JACK FONE SPLASH 14 Qualified
TIM McCARTHY SPLASH 12 Qualified
LUKE BETT SPLASH 10 Qualified
Tom Hansen SPLASH 3 Disqualified
LIAM MELROSE SPLASH 2 Disqualified
 
 
CHRISTIAN JAMES ST BENEDICTS 18 Qualified
SAM MILLER ST BENEDICTS 18 Qualified
JUSTIN KOOB ST BENEDICTS 16 Qualified
TIM LAYCOCK ST BENEDICTS 15 Qualified
TOM CHAMBERS ST BENEDICTS 14 Qualified
BENJAMIN TESORIERO ST BENEDICTS 12 Qualified
RICHARD ABIFARIS ST BENEDICTS 10 Qualified
JOHN RAPLEY ST BENEDICTS 10 Qualified
MATT RICHARDS ST BENEDICTS 1 Disqualified