Qualification as at 24/02/2024
THURSDAY MEN (SPRING 2023) - Section 05
Name Team Played Remaining
 
 
DANIEL COOPER AIRBALLIN' 20 Qualified
BRETT COSGRIFF AIRBALLIN' 18 Qualified
JARED HOPPING AIRBALLIN' 15 Qualified
JACOB LAHY AIRBALLIN' 15 Qualified
RAY LI AIRBALLIN' 14 Qualified
JAMES RATE AIRBALLIN' 12 Qualified
KAV BANDARA AIRBALLIN' 11 Qualified
DEAN LEWIS AIRBALLIN' 7 1 Remaining
DEAN MITROPOULOS AIRBALLIN' 7 1 Remaining
THOMAS ROBSON AIRBALLIN' 5 3 Remaining
MILES FABRIS AIRBALLIN' 3 5 Remaining
DAVID HUEZO AIRBALLIN' 3 5 Remaining
ALEXANDER TEMPLE AIRBALLIN' 3 5 Remaining
Gia Huy AIRBALLIN' 1 Disqualified
ALEXANDER MATHIESON AIRBALLIN' 1 Disqualified
MICHAEL McKENZIE AIRBALLIN' 1 Disqualified
Kenny Ong AIRBALLIN' 1 Disqualified
Connor Rate AIRBALLIN' 1 Disqualified
 
 
JACKSON FRY ASAHI BRICKS 20 Qualified
LIONEL WANG ASAHI BRICKS 20 Qualified
OSCAR MACALPINE ASAHI BRICKS 18 Qualified
DANIEL LEE ASAHI BRICKS 17 Qualified
HARVEY MACALPINE ASAHI BRICKS 17 Qualified
HADDY ABOU-BAKR ASAHI BRICKS 16 Qualified
SAMUEL HALSALL ASAHI BRICKS 3 Disqualified
BRENDAN VAN ASAHI BRICKS 3 Disqualified
LUCAS NGUYEN ASAHI BRICKS 2 Disqualified
Max Flynn ASAHI BRICKS 1 Disqualified
Nate Haryanto ASAHI BRICKS 1 Disqualified
VANSH MEHTA ASAHI BRICKS 1 Disqualified
James Smit ASAHI BRICKS 1 Disqualified
 
 
ANDREW BISHOP CHOPPERS RIGHTS 21 Qualified
ALEXSI CERDA CHOPPERS RIGHTS 21 Qualified
EMMANUEL EFSTATHIOU CHOPPERS RIGHTS 21 Qualified
ILIAS GEORGOUDIS CHOPPERS RIGHTS 19 Qualified
JEHAN PERERA CHOPPERS RIGHTS 19 Qualified
SAM SCIFFER CHOPPERS RIGHTS 17 Qualified
BRADLEY HENRI CHOPPERS RIGHTS 15 Qualified
Kiir Gatkouth CHOPPERS RIGHTS 3 Disqualified
Declin Bruhn CHOPPERS RIGHTS 1 Disqualified
 
 
AKSHAY SUBRAMANIAN MT W 19 Qualified
TIMOTHY YEUNG MT W 19 Qualified
WILLIAM SONG MT W 18 Qualified
DAVID LEE MT W 17 Qualified
ALEX NGUYEN MT W 17 Qualified
ALEX YONG MT W 16 Qualified
LEON PAN MT W 10 Qualified
 
 
HARRY STRATFORD SKOC GARFIELD 19 Qualified
ANDRE COTEN SKOC GARFIELD 17 Qualified
Lachlan McCAFFREY SKOC GARFIELD 14 Qualified
CALEB SUTHERLAND SKOC GARFIELD 14 Qualified
ZACHARY KOURAMBAS SKOC GARFIELD 13 Qualified
DOMINIC SULLIVAN SKOC GARFIELD 13 Qualified
TIM MILES SKOC GARFIELD 12 Qualified
ADAM MASSIMINO SKOC GARFIELD 6 2 Remaining
Terry Giffard SKOC GARFIELD 3 Disqualified
Nicolas CROWE SKOC GARFIELD 2 Disqualified
Bobby Stevancevic SKOC GARFIELD 2 Disqualified
Hayden Handley SKOC GARFIELD 1 Disqualified
Tom Martin SKOC GARFIELD 1 Disqualified
Zach Sheridan SKOC GARFIELD 1 Disqualified
Ben Sirianni SKOC GARFIELD 1 Disqualified
TOM WILSON SKOC GARFIELD 1 Disqualified
 
 
JAYSON COOKE SOLWAY WOLVERINES 20 Qualified
TIMOTHY SALLMANN SOLWAY WOLVERINES 20 Qualified
CHRIS CLAYTON SOLWAY WOLVERINES 19 Qualified
BAILEY METZELING SOLWAY WOLVERINES 19 Qualified
WILLIAM CATHIE SOLWAY WOLVERINES 18 Qualified
JACKSON SEMMENS SOLWAY WOLVERINES 18 Qualified
ALEXANDER MATHIESON SOLWAY WOLVERINES 16 Qualified
WILL LIAKAKOS SOLWAY WOLVERINES 3 Disqualified
JORDAN ALLEN SOLWAY WOLVERINES 1 Disqualified
 
 
JOHN FERRARO TROPICS 16 Qualified
THOMAS TIMBURY TROPICS 16 Qualified
ADAM ZACHARIAH KURUVILLA TROPICS 15 Qualified
JONTY TIMBURY TROPICS 15 Qualified
BEN ZACHARIAH TROPICS 15 Qualified
TIM ROBSON TROPICS 14 Qualified
TROY TIMBURY TROPICS 14 Qualified
DUNCAN JACKLIN TROPICS 13 Qualified
CHRIS KLINGBEIL TROPICS 11 Qualified
PAUL VARRO TROPICS 11 Qualified
GEORGE BEJ TROPICS 4 4 Remaining