Qualification as at 24/02/2024
WEDNESDAY MEN (SPRING 2023) - Section 06
Name Team Played Remaining
 
 
WILLIAM FLEMING CGE 19 Qualified
JOEL COURTURIER CGE 17 Qualified
NICHOLAS BATHMAN CGE 16 Qualified
VINCENT CROSS CGE 16 Qualified
TOM SHERMAN CGE 16 Qualified
MITCHELL HOCKLEY CGE 13 Qualified
THOMAS BENTHAM CGE 12 Qualified
WILL COWIE CGE 10 Qualified
BLAKE BRISKIN CGE 9 Qualified
James Fleming CGE 1 Disqualified
 
 
JACKSON NOLAN CLAYTON CAVALIERS 15 Qualified
RICHARD TANG CLAYTON CAVALIERS 15 Qualified
MICHAEL CAMERON CLAYTON CAVALIERS 13 Qualified
LUKE CRITCHLOW CLAYTON CAVALIERS 13 Qualified
AARON SMITH CLAYTON CAVALIERS 13 Qualified
SASITH WIJEBANDARA CLAYTON CAVALIERS 13 Qualified
ASWIN RAVEENDRAN CLAYTON CAVALIERS 12 Qualified
CHIRAN PERERA CLAYTON CAVALIERS 7 1 Remaining
CHANUKA KANKANANMGE CLAYTON CAVALIERS 2 Disqualified
PRAV MALAW CLAYTON CAVALIERS 1 Disqualified
 
 
JESSE MOYLE FAIRFIELD SUPER KINGS 19 Qualified
HARRY STRATFORD FAIRFIELD SUPER KINGS 19 Qualified
ADAM MASSIMINO FAIRFIELD SUPER KINGS 18 Qualified
NICHOLAS BOAL FAIRFIELD SUPER KINGS 17 Qualified
TIM MILES FAIRFIELD SUPER KINGS 17 Qualified
HARRY WILLIAMS FAIRFIELD SUPER KINGS 14 Qualified
SEAMUS HEANUE FAIRFIELD SUPER KINGS 7 1 Remaining
DOMINIC SULLIVAN FAIRFIELD SUPER KINGS 5 3 Remaining
Nicolas CROWE FAIRFIELD SUPER KINGS 3 Disqualified
Ethan Boal FAIRFIELD SUPER KINGS 1 Disqualified
Lachlan Machell FAIRFIELD SUPER KINGS 1 Disqualified
Subhaan Tauseef FAIRFIELD SUPER KINGS 1 Disqualified
 
 
PETER BURTON GOLDEN PANTHERS RED 21 Qualified
MIKE WADESON GOLDEN PANTHERS RED 21 Qualified
STEPHEN McCOY GOLDEN PANTHERS RED 20 Qualified
LACHLAN WADESON GOLDEN PANTHERS RED 20 Qualified
RENANTE DULAY GOLDEN PANTHERS RED 18 Qualified
NIC CLARK GOLDEN PANTHERS RED 16 Qualified
SCOTT EDGAR GOLDEN PANTHERS RED 12 Qualified
JACSEN SCAIFE GOLDEN PANTHERS RED 12 Qualified
JAMES EDGAR GOLDEN PANTHERS RED 11 Qualified
Bailey Clarke GOLDEN PANTHERS RED 1 Disqualified
HAMISH HANDOLL GOLDEN PANTHERS RED 1 Disqualified
 
 
BRETT LINDSAY GOLDEN PANTHERS WHITE 20 Qualified
CHRISTIAN ARDELEANU GOLDEN PANTHERS WHITE 18 Qualified
STEFAN ARDELEANU GOLDEN PANTHERS WHITE 16 Qualified
BRAD FRASER GOLDEN PANTHERS WHITE 16 Qualified
MATTHEW WONG GOLDEN PANTHERS WHITE 14 Qualified
THEO THEODOROU GOLDEN PANTHERS WHITE 13 Qualified
SEAN RAYNER GOLDEN PANTHERS WHITE 12 Qualified
Matthew LAWSON GOLDEN PANTHERS WHITE 10 Qualified
JAMES BIGGS GOLDEN PANTHERS WHITE 9 Qualified
Aleksandar SADZAKOV GOLDEN PANTHERS WHITE 6 Disqualified
JAKE EVANS GOLDEN PANTHERS WHITE 5 3 Remaining
ROSS PARKER GOLDEN PANTHERS WHITE 3 5 Remaining
HAMISH HANDOLL GOLDEN PANTHERS WHITE 2 Disqualified
MICHAEL SHALLCROSS GOLDEN PANTHERS WHITE 2 Disqualified
Thomas Jurberg GOLDEN PANTHERS WHITE 1 Disqualified
ASHWIN PARKER GOLDEN PANTHERS WHITE 1 7 Remaining
 
 
MORGAN COLE MINIMAL BUCKETS 17 Qualified
PAT MEEHAN MINIMAL BUCKETS 17 Qualified
ANDREW KEENE MINIMAL BUCKETS 16 Qualified
SAM CLAYTON MINIMAL BUCKETS 14 Qualified
BLAKE STEWART MINIMAL BUCKETS 14 Qualified
ROBERT MOORE MINIMAL BUCKETS 11 Qualified
BEN GORDON MINIMAL BUCKETS 10 Qualified
TONY MORSE MINIMAL BUCKETS 10 Qualified
NICK STEWART MINIMAL BUCKETS 3 5 Remaining
 
 
PETER BRICK PETE & SONS 21 Qualified
MATTHEW WHISSON PETE & SONS 17 Qualified
LACHLAN HARDISTY PETE & SONS 16 Qualified
JOHN BRICK PETE & SONS 14 Qualified
NATHAN DAY PETE & SONS 12 Qualified
RYAN MATTHEWS PETE & SONS 12 Qualified
EAMON BUTLER PETE & SONS 11 Qualified
JAMES CHIEFALO PETE & SONS 11 Qualified
CONNOR DOLAN PETE & SONS 8 Qualified
BEN SOUTHORN PETE & SONS 2 Disqualified
 
 
CASEY LUZINAT PHOENIX 15 Qualified
SAMUEL WALSH PHOENIX 15 Qualified
JOSH RUDDY PHOENIX 14 Qualified
AJAY REWAL PHOENIX 13 Qualified
LEIGHTON JAMES PHOENIX 12 Qualified
JOHN JACK FRANKLIN PHOENIX 11 Qualified
Dylan RUDDY PHOENIX 11 Qualified
ASHESH JALOTA PHOENIX 6 2 Remaining
LOONG JUAN YOONG PHOENIX 2 Disqualified
Marcus Babic PHOENIX 1 Disqualified
John Grasso PHOENIX 1 Disqualified
 
 
ANDREW HOLMAN SONICS (4) 20 Qualified
Rowan ABBOTT SONICS (4) 18 Qualified
GRANT ROBERTS SONICS (4) 17 Qualified
MATTHEW COWIE SONICS (4) 16 Qualified
COREY McCANN SONICS (4) 14 Qualified
JORDAN HUGHES SONICS (4) 13 Qualified
GUOQUAN YANG SONICS (4) 11 Qualified
STEPHEN ALBERTS SONICS (4) 7 1 Remaining
GLENN SMITH SONICS (4) 4 4 Remaining
JOSHUA LUMLEY SONICS (4) 3 5 Remaining
Scott McCANN SONICS (4) 3 Disqualified
CARLOS CONTRERAS SONICS (4) 2 6 Remaining
SAM HOLMAN SONICS (4) 2 Disqualified
MICHAEL ALBERTS SONICS (4) 1 Disqualified
 
 
MATTHEW ISSKO ZOOPER DOOPERS B 19 Qualified
ALEXANDER ROGELBERG ZOOPER DOOPERS B 19 Qualified
RAFAEL MUSHIN ZOOPER DOOPERS B 18 Qualified
ALEX GOTTLIEB ZOOPER DOOPERS B 17 Qualified
JORDAN FRIEDE ZOOPER DOOPERS B 16 Qualified
TAL SHUVAL ZOOPER DOOPERS B 14 Qualified
ELIJAH MAHER ZOOPER DOOPERS B 11 Qualified
BEN FELSTEAD ZOOPER DOOPERS B 6 2 Remaining