Qualification as at 24/02/2024
WEDNESDAY MEN (SPRING 2023) - Section 05
Name Team Played Remaining
 
 
Nick JOSEPH AIR BALLERS 19 Qualified
NICHOLAS SUPPLE AIR BALLERS 17 Qualified
MITCHELL THOMAS AIR BALLERS 17 Qualified
CALLUM SMITH AIR BALLERS 16 Qualified
JOSHUA BULL AIR BALLERS 14 Qualified
PATRICK FORREST AIR BALLERS 9 Qualified
Karl ABOURIZK AIR BALLERS 8 Disqualified
QUINTON SMITH AIR BALLERS 2 Disqualified
Sean Huggart AIR BALLERS 1 Disqualified
Darren Thomas AIR BALLERS 1 Disqualified
 
 
THOMAS FISHER BALL HOGS 21 Qualified
SCOTT JENKINS BALL HOGS 21 Qualified
PETER KALABUN BALL HOGS 20 Qualified
MATT STRANGE BALL HOGS 20 Qualified
STEVE WILSON BALL HOGS 20 Qualified
BEN ROBERTS BALL HOGS 17 Qualified
MARCUS CHIMINELLO BALL HOGS 14 Qualified
JEREMY CHAVES BALL HOGS 13 Qualified
Nick Brooks BALL HOGS 1 Disqualified
Ben Manolitsas BALL HOGS 1 Disqualified
 
 
DANIEL CLEMENTS BIG UNIT 20 Qualified
JAYSON SMITH BIG UNIT 19 Qualified
DEAN DOHERTY BIG UNIT 18 Qualified
ADRIAN SMITH BIG UNIT 18 Qualified
MARK KEALY BIG UNIT 16 Qualified
PETER CLEMENTS BIG UNIT 12 Qualified
JAMES DOWNEY BIG UNIT 10 Qualified
DYLAN EDGLEY BIG UNIT 9 Qualified
LIAM HEVERIN BIG UNIT 8 Qualified
 
 
JUSTIN HAY GLORY BOYZ 20 Qualified
DAN CLEARIHAN GLORY BOYZ 19 Qualified
BENJAMIN LAWRENCE GLORY BOYZ 19 Qualified
HENRY MALOUF GLORY BOYZ 18 Qualified
STEFFEN SABATINO GLORY BOYZ 18 Qualified
LUKE LAWRENCE GLORY BOYZ 17 Qualified
GEORDAN ELLIOTT GLORY BOYZ 14 Qualified
Peter GEORGIADIS GLORY BOYZ 4 4 Remaining
James Broderick GLORY BOYZ 1 Disqualified
HENRY LACY GLORY BOYZ 1 Disqualified
 
 
YING CHAN HUMDOGG & CO 19 Qualified
CHRISTOPHER LUONG HUMDOGG & CO 19 Qualified
MICHAEL LA HUMDOGG & CO 18 Qualified
PATRICK KOO HUMDOGG & CO 17 Qualified
Shane HUM HUMDOGG & CO 16 Disqualified
JIE MING JASON WOO HUMDOGG & CO 15 Qualified
Alvin LEUNG HUMDOGG & CO 14 Disqualified
BO HUANG HUMDOGG & CO 12 Qualified
DAVID NGUYEN HUMDOGG & CO 12 Qualified
DAVID WANG HUMDOGG & CO 6 2 Remaining
JOSH MALONE HUMDOGG & CO 2 6 Remaining
 
 
KRISTON SCHALKEN ICEBERGS 18 Qualified
SID NARSEY ICEBERGS 15 Qualified
DANIEL HOWLETT ICEBERGS 14 Qualified
LUCAS SHIMOTA ICEBERGS 12 Qualified
GARETH ARBUTHNOT ICEBERGS 11 Qualified
Josh CAIRNS ICEBERGS 11 Qualified
LUKE DUFFY ICEBERGS 11 Qualified
COOPER HERBERT ICEBERGS 11 Qualified
JARROD LIDDLE ICEBERGS 11 Qualified
ZHAO NING ICEBERGS 2 6 Remaining
 
 
EDDY SEE OUTLAWZ 20 Qualified
SAMUEL SNG OUTLAWZ 20 Qualified
TRONG PETER NGUYEN OUTLAWZ 19 Qualified
WILSON PHUNG OUTLAWZ 18 Qualified
HENRI LAM OUTLAWZ 17 Qualified
QUAN FU OUTLAWZ 16 Qualified
WILLIAM PHUNG OUTLAWZ 15 Qualified
HUY TRAM OUTLAWZ 13 Qualified
DAVID VUU OUTLAWZ 13 Qualified
MINH TRAM OUTLAWZ 3 Disqualified
Sam Mccorkindale OUTLAWZ 1 Disqualified
 
 
BENNY HUNG RONYS 2 21 Qualified
ANDREW LE RONYS 2 21 Qualified
CARL RUSSO RONYS 2 21 Qualified
JOHN CHIN RONYS 2 20 Qualified
TOAN BUI RONYS 2 13 Qualified
JOHN KURTA RONYS 2 12 Qualified
MARCUS THOMPSON RONYS 2 8 Qualified
TONY HAYWARD RONYS 2 1 Disqualified
 
 
ARUN AARON NAVANI SE MELBOURNE 16 Qualified
TESIKAN KANESARETNAM SE MELBOURNE 15 Qualified
THEVA KANESARETNAM SE MELBOURNE 15 Qualified
DAVID NAUGHTON SE MELBOURNE 15 Qualified
RYAN LEWY SE MELBOURNE 14 Qualified
DAVID MAROKY SE MELBOURNE 13 Qualified
MARK ASCLIPENOS SE MELBOURNE 12 Qualified
JAMES HENNESSY SE MELBOURNE 11 Qualified
Mark Jacob SE MELBOURNE 2 Disqualified
David Luong SE MELBOURNE 1 Disqualified
 
 
BENJAMIN WEBB SKOC SILVER 21 Qualified
MAX BOND SKOC SILVER 19 Qualified
HARRY HINGSTON SKOC SILVER 18 Qualified
LACHLAN WEBB SKOC SILVER 18 Qualified
ZACHARY SIMONSZ SKOC SILVER 17 Qualified
MARCUS CASTELLANA SKOC SILVER 16 Qualified
DINUK FERNANDO SKOC SILVER 15 Qualified
DINAL FERNANDO SKOC SILVER 14 Qualified