Qualification as at 24/02/2024
MONDAY MEN (SPRING 2023) - Section 10
Name Team Played Remaining
 
 
HENRY LAW AMATEUR HOUR 21 Qualified
VINCENT ROUSSEL AMATEUR HOUR 20 Qualified
TAYLOR VANDENBERG AMATEUR HOUR 20 Qualified
LUKE YOUNG AMATEUR HOUR 18 Qualified
MATT LAW AMATEUR HOUR 17 Qualified
SIMON JACOBS AMATEUR HOUR 16 Qualified
COREY GREEN AMATEUR HOUR 15 Qualified
 
 
SAM TOET BEMES 18 Qualified
TIM DOLLEY BEMES 16 Qualified
RANIL ILLESINGHE BEMES 16 Qualified
LEONG LEE BEMES 15 Qualified
RAYMOND BONIFACIO BEMES 13 Qualified
DAVID PALAMARA BEMES 11 Qualified
BAOLIANG BOBBY WAN BEMES 5 3 Remaining
BENJAMIN WARREN BEMES 3 5 Remaining
Ben Mcbenny BEMES 1 Disqualified
 
 
ANDREW GASCARD HOLEX 20 Qualified
RYAN GASCARD HOLEX 20 Qualified
JUSTIN LYONS HOLEX 17 Qualified
MARK FORD HOLEX 16 Qualified
BRENTON HARRIS HOLEX 14 Qualified
MARK LYDIARD HOLEX 14 Qualified
ADAM CLAIR HOLEX 13 Qualified
LIAN FOSTER HOLEX 7 1 Remaining
MATTHEW CAMERON HOLEX 6 2 Remaining
William GASCARD HOLEX 5 3 Remaining
Nathan Stewart HOLEX 1 Disqualified
 
 
RAINIER CATUBIG KAREEM OF THE CROP 20 Qualified
ALEX HOLMES KAREEM OF THE CROP 20 Qualified
JED REISS KAREEM OF THE CROP 18 Qualified
CHRIS SALMON KAREEM OF THE CROP 17 Qualified
RICHARD CASHION KAREEM OF THE CROP 15 Qualified
ANDREW BOAST KAREEM OF THE CROP 14 Qualified
NATHAN FOX KAREEM OF THE CROP 11 Qualified
LACHLAN HAMILTON KAREEM OF THE CROP 11 Qualified
ANDREW HENWOOD KAREEM OF THE CROP 5 3 Remaining
MITCH EVANS KAREEM OF THE CROP 2 Disqualified
JAMES MICHAUD KAREEM OF THE CROP 2 Disqualified
STEPHEN CUMMINS KAREEM OF THE CROP 1 Disqualified
 
 
MARCUS BOSWORTH SALAMANDERS 20 Qualified
RORY SUTHERLAND SALAMANDERS 19 Qualified
LINCOLN NIMON SALAMANDERS 18 Qualified
NICHOLAS SKIADAS SALAMANDERS 13 Qualified
DANIEL SMITH SALAMANDERS 10 Qualified
LUKE WILTSHIRE SALAMANDERS 9 Qualified
LACHLAN WHITMORE SALAMANDERS 7 Qualified
JIM BUABAN SALAMANDERS 4 4 Remaining
RYAN GILL SALAMANDERS 4 4 Remaining
Sky Hong SALAMANDERS 2 Disqualified
JACOB LAHY SALAMANDERS 2 Disqualified
Cameron Maclennan SALAMANDERS 1 Disqualified
GEORGE RONEY SALAMANDERS 1 Disqualified
Charlie Sutherland SALAMANDERS 1 Disqualified
 
 
LACHLAN GEORGE SCALPERS STORM 21 Qualified
JARRYD HARRIS SCALPERS STORM 21 Qualified
JOSHUA LIN SCALPERS STORM 21 Qualified
MAX VAN DENDEREN SCALPERS STORM 19 Qualified
NICHOLAS HOWE SCALPERS STORM 18 Qualified
JEREMY ZHOU SCALPERS STORM 18 Qualified
PRANAV DASARI SCALPERS STORM 17 Qualified
HARRY FLECTHER SCALPERS STORM 16 Qualified
 
 
Rowan ABBOTT SONICS (5) 18 Qualified
ANDREW HOLMAN SONICS (5) 17 Qualified
JOSHUA LUMLEY SONICS (5) 17 Qualified
JORDAN HUGHES SONICS (5) 16 Qualified
MATTHEW COWIE SONICS (5) 15 Qualified
GLENN SMITH SONICS (5) 15 Qualified
GRANT ROBERTS SONICS (5) 11 Qualified
JAMIE WELLER SONICS (5) 11 Qualified
CARLOS CONTRERAS SONICS (5) 3 5 Remaining
SAM HOLMAN SONICS (5) 1 Disqualified
 
 
PRADYUMNA VATULA TEAM HEZI 13 Qualified
DILAN PERERA TEAM HEZI 12 Qualified
DUY TAN HOANG TEAM HEZI 11 Qualified
SALIYA WICKRAMASINGHE TEAM HEZI 11 Qualified
CLINTON PHANG TEAM HEZI 10 Qualified
SARTHAK DAS TEAM HEZI 7 1 Remaining
JAI PAINTER TEAM HEZI 7 1 Remaining
DULANA BELLANAGE TEAM HEZI 5 3 Remaining