Qualification as at 24/02/2024
MONDAY MEN (SPRING 2023) - Section 09
Name Team Played Remaining
 
 
JAY GOODSON DIMES AND DASHING SCORCHERS 20 Qualified
MITCHELL SHARP DIMES AND DASHING SCORCHERS 19 Qualified
JOSHUA GINZBURG DIMES AND DASHING SCORCHERS 17 Qualified
MAXIM MIMERAN DIMES AND DASHING SCORCHERS 16 Qualified
JACK STOCK DIMES AND DASHING SCORCHERS 13 Qualified
SIMON ADLER DIMES AND DASHING SCORCHERS 11 Qualified
JOSHUA DANIELS DIMES AND DASHING SCORCHERS 11 Qualified
RYAN KLOOGER DIMES AND DASHING SCORCHERS 7 1 Remaining
Toby FISHER DIMES AND DASHING SCORCHERS 3 Disqualified
Jordan RUBINSTEIN DIMES AND DASHING SCORCHERS 3 Disqualified
Guy VADAS DIMES AND DASHING SCORCHERS 3 Disqualified
MICHELLE WADE DIMES AND DASHING SCORCHERS 0 Disqualified
 
 
ANDREW GALGANI DRIBBLERS 20 Qualified
LACHLAN JOSEPH DRIBBLERS 20 Qualified
HARRISON ATTARD DRIBBLERS 19 Qualified
PETER KAMINARIS DRIBBLERS 19 Qualified
BEN SCHWEIGERT DRIBBLERS 19 Qualified
JORDAN YEE DRIBBLERS 19 Qualified
ALEX CAMM DRIBBLERS 18 Qualified
 
 
JAMES REID MITCH AND THE NICKS 18 Qualified
JAMES DARCY MITCH AND THE NICKS 14 Qualified
DOMENIC TOD MITCH AND THE NICKS 13 Qualified
NICHOLAS TOD MITCH AND THE NICKS 13 Qualified
MITCH ARUMETS MITCH AND THE NICKS 11 Qualified
DULITH MIHIRIPENNA MITCH AND THE NICKS 11 Qualified
ELLIOT CROWTHER MITCH AND THE NICKS 9 Qualified
TAYLOR JAMES MITCH AND THE NICKS 9 Qualified
Lucien BARNETT MITCH AND THE NICKS 3 Disqualified
JESSE BRYAN MITCH AND THE NICKS 3 Disqualified
Arkie PISTOFIAN MITCH AND THE NICKS 2 6 Remaining
Haydosh Santilli MITCH AND THE NICKS 1 Disqualified
 
 
STEPHEN LEVERETT MONDAY'S EXPERTS 21 Qualified
TENNYSON LEVERETT MONDAY'S EXPERTS 21 Qualified
JACK STOW MONDAY'S EXPERTS 20 Qualified
HUNG CHAN MONDAY'S EXPERTS 17 Qualified
JACK GORNAN MONDAY'S EXPERTS 16 Qualified
DEITER LIM MONDAY'S EXPERTS 15 Qualified
TOM SNELL MONDAY'S EXPERTS 15 Qualified
GREGORY WARHURST MONDAY'S EXPERTS 11 Qualified
DARE LIM MONDAY'S EXPERTS 10 Qualified
BILLY MAY MONDAY'S EXPERTS 3 Disqualified
Sean Warhurst MONDAY'S EXPERTS 3 Disqualified
Hi Law MONDAY'S EXPERTS 2 Disqualified
 
 
OLIVER ABUAWAD OOF 20 Qualified
JACK BISAS OOF 18 Qualified
CHRISTOS ROMIOS OOF 18 Qualified
CARTER KULIKOVSKIS OOF 16 Qualified
ANDREW McGUINNESS OOF 16 Qualified
JAMES ROBERTS OOF 15 Qualified
MATTHEW BLITSAS OOF 12 Qualified
MATTHEW BRAHAM OOF 10 Qualified
ILIAS TRIANTAFYLLOU OOF 8 Qualified
CHRISTOPHER ALEVIZOS OOF 7 1 Remaining
Thomas Inglis OOF 1 Disqualified
Aiden Mcguinness OOF 1 Disqualified
Khyl Pirie OOF 1 Disqualified
 
 
JAMES HODSON ROD'S CHICKEN 19 Qualified
JOHN MASTORAS ROD'S CHICKEN 19 Qualified
THOMAS HART ROD'S CHICKEN 18 Qualified
DYLAN LAGUERRE ROD'S CHICKEN 18 Qualified
OLIVER STEVENS ROD'S CHICKEN 18 Qualified
JERRY XUE ROD'S CHICKEN 18 Qualified
MAX HEALEY ROD'S CHICKEN 17 Qualified
CAMERON CLARKE ROD'S CHICKEN 16 Qualified
ETHAN LANE ROD'S CHICKEN 2 Disqualified
 
 
TOBY SHERR SAN ANTONIO SPUDS 18 Qualified
ROBERT SHOKIN SAN ANTONIO SPUDS 18 Qualified
ADAM HAYMAN SAN ANTONIO SPUDS 17 Qualified
AIDEN KRAIN SAN ANTONIO SPUDS 17 Qualified
STEVEN LUSTIG SAN ANTONIO SPUDS 15 Qualified
ALON JACKS SAN ANTONIO SPUDS 10 Qualified
MICHAEL KAHAN SAN ANTONIO SPUDS 8 Qualified
ADAM KAHLBERG SAN ANTONIO SPUDS 5 3 Remaining
BRODY VELLEMAN SAN ANTONIO SPUDS 3 Disqualified
ANDREW JOEL SAN ANTONIO SPUDS 2 Disqualified
Sam Kalmus SAN ANTONIO SPUDS 1 Disqualified
Brad Miller SAN ANTONIO SPUDS 1 Disqualified
 
 
MICHAEL BARRETT SKOC GOLD 21 Qualified
BEN SIMKISS SKOC GOLD 21 Qualified
ADAM MASSIMINO SKOC GOLD 20 Qualified
PATRICK MULQUINY SKOC GOLD 18 Qualified
SAM COLLINS SKOC GOLD 16 Qualified
BENJAMIN BOXER SKOC GOLD 15 Qualified
THOMAS HUGHES SKOC GOLD 15 Qualified
TOM RADDA SKOC GOLD 10 Qualified
Dorsia Bateman SKOC GOLD 1 Disqualified
Ryan Boats SKOC GOLD 1 Disqualified
Sam Ellul SKOC GOLD 1 Disqualified
Lachlan McCAFFREY SKOC GOLD 1 Disqualified