Qualification as at 24/02/2024
MONDAY MEN (SPRING 2023) - Section 08
Name Team Played Remaining
 
 
DANIEL CURNOW ASHWOOD SPORTS CLUB 21 Qualified
MAX D'ARCY ASHWOOD SPORTS CLUB 19 Qualified
LUKE NOY ASHWOOD SPORTS CLUB 19 Qualified
DECLAN VARGA ASHWOOD SPORTS CLUB 17 Qualified
WILLIAM LEE ASHWOOD SPORTS CLUB 15 Qualified
DANIEL STEFANCIK ASHWOOD SPORTS CLUB 15 Qualified
THOMAS LEE ASHWOOD SPORTS CLUB 14 Qualified
JESSE BRYAN ASHWOOD SPORTS CLUB 13 Qualified
JAMES LEE ASHWOOD SPORTS CLUB 8 Qualified
ZAK HATTERSLEY ASHWOOD SPORTS CLUB 3 5 Remaining
James D'arcy ASHWOOD SPORTS CLUB 2 Disqualified
 
 
JOSH ANANDARAJ BENJOS 21 Qualified
VASU KASHYAP BENJOS 21 Qualified
ARUNESH RAVI BENJOS 21 Qualified
NIKHIL SURAPANENI BENJOS 20 Qualified
SRIRAM VISWANATHAN BENJOS 20 Qualified
VEROCH HANDUNPATHIRANA BENJOS 19 Qualified
Tim Anandan BENJOS 2 Disqualified
Luke Iu BENJOS 1 Disqualified
 
 
SCOTT JENKINS HOOP DOGGY DOGG 21 Qualified
ERIN MAULDAY HOOP DOGGY DOGG 21 Qualified
MATT STRANGE HOOP DOGGY DOGG 21 Qualified
CAMERON ANDERSON HOOP DOGGY DOGG 20 Qualified
THOMAS FISHER HOOP DOGGY DOGG 20 Qualified
RO SINGH HOOP DOGGY DOGG 18 Qualified
JEREMY CHAVES HOOP DOGGY DOGG 16 Qualified
STEVE WILSON HOOP DOGGY DOGG 12 Qualified
David Robb HOOP DOGGY DOGG 2 Disqualified
Erin Maulday HOOP DOGGY DOGG 1 Disqualified
 
 
CHRISTOPHER LUONG KLINGON 21 Qualified
PATRICK KOO KLINGON 20 Qualified
JASON WANG KLINGON 19 Qualified
WEI GUANG WANG KLINGON 19 Qualified
MICHAEL LA KLINGON 17 Qualified
ADRIAN PHAN KLINGON 15 Qualified
ANDREW MAH KLINGON 13 Qualified
YING CHAN KLINGON 12 Qualified
Shane HUM KLINGON 10 Qualified
WARREN LUU KLINGON 4 4 Remaining
Peter SUGIJA KLINGON 3 Disqualified
Alfred Foo KLINGON 2 Disqualified
 
 
HARRISON BIRCH MEMPHIS RIZZLIES 21 Qualified
WILL ELLIOTT MEMPHIS RIZZLIES 19 Qualified
DARCY JEMMETT MEMPHIS RIZZLIES 19 Qualified
TIM MANTON MEMPHIS RIZZLIES 16 Qualified
EDWARD JAMES MEMPHIS RIZZLIES 14 Qualified
WILL TURNER MEMPHIS RIZZLIES 14 Qualified
LACHLAN LHUEDE MEMPHIS RIZZLIES 12 Qualified
ADRIAN MAZZEO MEMPHIS RIZZLIES 10 Qualified
Nathan Catherwood MEMPHIS RIZZLIES 1 Disqualified
Sean Kekliher MEMPHIS RIZZLIES 1 Disqualified
TOM MILLER MEMPHIS RIZZLIES 1 Disqualified
LUCAS MOLINO MEMPHIS RIZZLIES 1 Disqualified
Kristian Riffo MEMPHIS RIZZLIES 1 Disqualified
 
 
SPENCER EMBREY NUGGZ 20 Qualified
JORDAN BRASHER NUGGZ 19 Qualified
SAMUEL DOREE NUGGZ 19 Qualified
DAN BRASHER NUGGZ 18 Qualified
JAMES LEA NUGGZ 18 Qualified
CALLUM O'SHANNESSY NUGGZ 18 Qualified
BENEDICT O'SHEA NUGGZ 16 Qualified
JACK McHUGH NUGGZ 15 Qualified
Aaron Aoli NUGGZ 1 Disqualified
Jack Fitzharris NUGGZ 1 Disqualified
 
 
MATTHEW COMMONS TMAS FOUNDATION 21 Qualified
ADAM CRONIN TMAS FOUNDATION 20 Qualified
LIAM WILBRINK TMAS FOUNDATION 20 Qualified
JARRED MOORE TMAS FOUNDATION 19 Qualified
ANDREW MILLS TMAS FOUNDATION 18 Qualified
JARRYD COOPER TMAS FOUNDATION 17 Qualified
LACHLAN CRONIN TMAS FOUNDATION 17 Qualified
GIUSEPPE GIAMPA TMAS FOUNDATION 17 Qualified
 
 
ANDREW CAMERON UNCLE DREW'D YOU 20 Qualified
BRETT HEWITT UNCLE DREW'D YOU 20 Qualified
BRAD LARKINS UNCLE DREW'D YOU 20 Qualified
PETER POGANY UNCLE DREW'D YOU 18 Qualified
MATTHEW THEOCHARI UNCLE DREW'D YOU 16 Qualified
JULIAN SAFFIGNA UNCLE DREW'D YOU 14 Qualified
BRETT WALTON UNCLE DREW'D YOU 12 Qualified
LUKE McDONALD UNCLE DREW'D YOU 7 1 Remaining
Gary Zhang UNCLE DREW'D YOU 3 Disqualified
 
 
JOSHUA DAUJAT WOMBO COMBO 18 Qualified
CHRISTOPHER NORTHEY WOMBO COMBO 17 Qualified
MITCHELL RILEY WOMBO COMBO 17 Qualified
MATTHEW BALL WOMBO COMBO 15 Qualified
NATHAN BEARDSMORE WOMBO COMBO 15 Qualified
MATTHEW FROST WOMBO COMBO 15 Qualified
NICK DOUKELIS WOMBO COMBO 13 Qualified
LACHLAN SPEIRS WOMBO COMBO 13 Qualified
JACK MAKEHAM WOMBO COMBO 10 Qualified
David Huezo WOMBO COMBO 3 Disqualified
Xavier Huezo WOMBO COMBO 1 Disqualified