Qualification as at 24/02/2024
MONDAY MEN (SPRING 2023) - Section 05
Name Team Played Remaining
 
 
MIGUEL CORDERO ALPHA FROGS 20 Qualified
JORGE CORDERO ALPHA FROGS 18 Qualified
GLENN TWOMEY ALPHA FROGS 18 Qualified
CAMILO VELANDIA ALPHA FROGS 18 Qualified
FELIPE PINTO ALPHA FROGS 14 Qualified
JESUS GALVIS ALPHA FROGS 13 Qualified
HECTOR MEDINA ALPHA FROGS 13 Qualified
GAVIN SOUTHERN ALPHA FROGS 13 Qualified
MAURICIO RIVERA NINO ALPHA FROGS 7 1 Remaining
PAUL MAYBERRY ALPHA FROGS 6 2 Remaining
 
 
TIM NANCARROW CHADDY FROGS 21 Qualified
MATTHEW ALLAN CHADDY FROGS 20 Qualified
WAYNE McGEE CHADDY FROGS 19 Qualified
BRADLEY NORMAN CHADDY FROGS 18 Qualified
JOSHUA ROBB CHADDY FROGS 18 Qualified
ZAC SMITH CHADDY FROGS 18 Qualified
BRAYDON RYAN CHADDY FROGS 12 Qualified
JAYDEN RYLES SMITH CHADDY FROGS 10 Qualified
Lucas Anderson CHADDY FROGS 1 Disqualified
Edward Bourke CHADDY FROGS 1 Disqualified
Matt Pollock CHADDY FROGS 1 Disqualified
 
 
ALEXSI CERDA COSBY SWEATERS 20 Qualified
KIREN MARTIN COSBY SWEATERS 20 Qualified
CALLUM CHARLESWORTH COSBY SWEATERS 19 Qualified
JEHAN PERERA COSBY SWEATERS 18 Qualified
CAEDON LANE COSBY SWEATERS 16 Qualified
PHILIP ALEX COSBY SWEATERS 13 Qualified
JYE McCORMACK COSBY SWEATERS 13 Qualified
DYLAN ROBERTSON HEMA COSBY SWEATERS 13 Qualified
 
 
MENG FU LeBRICKS 19 Qualified
KEN LIU LeBRICKS 18 Qualified
WARDELL LEE LeBRICKS 17 Qualified
YIDA GU LeBRICKS 15 Qualified
XINYU PAN LeBRICKS 14 Qualified
CHENGNAN PIAO LeBRICKS 14 Qualified
XIAOMIN CAO LeBRICKS 13 Qualified
RENLI STEVEN ZHANG LeBRICKS 10 Qualified
YIWEN LIU LeBRICKS 8 Qualified
YINGBO ZHAO LeBRICKS 7 1 Remaining
DAQIAN RUDY ZHENG LeBRICKS 7 1 Remaining
SIJIE CLARK WANG LeBRICKS 6 2 Remaining
 
 
JEREMY LLOYD OLD MCKINNON GRYPHONS 20 Qualified
SAM BARTA OLD MCKINNON GRYPHONS 19 Qualified
HARVEY TANNAHILL OLD MCKINNON GRYPHONS 19 Qualified
JORDAN LLOYD OLD MCKINNON GRYPHONS 18 Qualified
JONATHAN KEUSGEN OLD MCKINNON GRYPHONS 16 Qualified
STEFAN DAVIDOVIC OLD MCKINNON GRYPHONS 15 Qualified
YEVGENY KAPLAN OLD MCKINNON GRYPHONS 4 4 Remaining
 
 
SEBASTIAN ALVAREZ PROCESS 16 Qualified
DORAN YACOBI PROCESS 16 Qualified
ASHLEY CHERNY PROCESS 15 Qualified
NADAV GREENBERGER PROCESS 15 Qualified
ADAM JAFFE PROCESS 15 Qualified
DEAN TOHOVITIS PROCESS 13 Qualified
BRENDAN PATCH PROCESS 6 2 Remaining
SHAWN ANDREWS PROCESS 5 3 Remaining
ARI PALTI PROCESS 1 Disqualified
 
 
KIREN YOGASINGHAM REAL BRICKLAYERS 21 Qualified
SIMARDEEP RANDHAWA REAL BRICKLAYERS 20 Qualified
ASUKA FUJIHARA REAL BRICKLAYERS 19 Qualified
YADU ULLATTIL REAL BRICKLAYERS 19 Qualified
YOSHI FUJIHARA REAL BRICKLAYERS 18 Qualified
ADI GUPTA REAL BRICKLAYERS 17 Qualified
COREY SCOTT REAL BRICKLAYERS 15 Qualified
MICHAEL ANANDAN REAL BRICKLAYERS 11 Qualified
ANDREW WU REAL BRICKLAYERS 2 Disqualified
 
 
LIAM CULLINAN SKOC WHITE 20 Qualified
DANIEL O'GORMAN SKOC WHITE 18 Qualified
DAMIAN REDENBACH SKOC WHITE 18 Qualified
LACHLAN WEBB SKOC WHITE 18 Qualified
HARRISON GAUNT SKOC WHITE 17 Qualified
BRAYDEN KENNY SKOC WHITE 17 Qualified
CHARLES DAWE SKOC WHITE 13 Qualified
ZACHARY SIMONSZ SKOC WHITE 2 Disqualified
Matthew Adams SKOC WHITE 1 Disqualified
 
 
JAMES EMERSON SOLWAY SLAMMERS 20 Qualified
JACKSON HOLMES SOLWAY SLAMMERS 19 Qualified
ANTHONY WESTMORE SOLWAY SLAMMERS 19 Qualified
ROBERT DAVEY SOLWAY SLAMMERS 17 Qualified
JAMES EMMETT SOLWAY SLAMMERS 15 Qualified
MITCHELL BURROWS SOLWAY SLAMMERS 14 Qualified
BRADLEY WILSON SOLWAY SLAMMERS 13 Qualified
SAM MARTIN SOLWAY SLAMMERS 12 Qualified
SIMON HAYES SOLWAY SLAMMERS 9 Qualified
BENNETT HOLMES SOLWAY SLAMMERS 1 Disqualified
ALEXANDER MATHIESON SOLWAY SLAMMERS 1 Disqualified
SEBASTIAN OSWELL SOLWAY SLAMMERS 1 Disqualified