Qualification as at 25/07/2024
U16 Girls (W23) - Division 02
Name Team Played Remaining
 
 
ALEXIS ADOMIAN Arax 10 Qualified
TARA GERACE Arax 10 Qualified
JAZMIN LOWREY Arax 10 Qualified
TALAR HAIRIGIAN Arax 8 Qualified
STEPHANIE SARAFIAN Arax 4 1 Remaining
Hannah Howard Arax 2 3 Remaining
ANGELINA DIKICIYAN Arax 1 4 Remaining
 
 
ABBIE McCONCHIE Ashy Yellow 11 Qualified
Afferah Nisa Ashy Yellow 11 Qualified
SuuLay Aung Ashy Yellow 9 Qualified
AMELIA MORTIMER Ashy Yellow 9 Qualified
Alisha Bebee Ashy Yellow 8 Qualified
Ellena Cooper Ashy Yellow 8 Qualified
Lily Carvalho Ashy Yellow 5 Qualified
Svara Joshi Ashy Yellow 1 4 Remaining
Moira Mcglinchey Ashy Yellow 1 4 Remaining
 
 
CHIARA GLEESON Solway Braves 11 Qualified
Frances Hollis Solway Braves 11 Qualified
Chelsy Ngu Solway Braves 11 Qualified
SOPHIE WEBB Solway Braves 11 Qualified
Safia Sheikh Solway Braves 10 Qualified
CHLOE BERTONE Solway Braves 9 Qualified
MILLA BERTONE Solway Braves 9 Qualified
ABIGAIL HOWARD Solway Braves 9 Qualified
Evelyn Gould Solway Braves 8 Qualified
 
 
ALICE DOBBIN Summerhill Park Piranhas 11 Qualified
CHARLOTTE PETERS Summerhill Park Piranhas 10 Qualified
EVIE DEASON Summerhill Park Piranhas 9 Qualified
Nell Peat Summerhill Park Piranhas 8 Qualified
EMILIE SIMPSON Summerhill Park Piranhas 8 Qualified
ADELE FORBES Summerhill Park Piranhas 7 Qualified
ALICE GILLARD Summerhill Park Piranhas 7 Qualified
Lexie Hill Summerhill Park Piranhas 7 Qualified
CLAIRE ADAMS Summerhill Park Piranhas 6 Qualified
 
 
EVE KANTOR Tigers Red 10 Qualified
Anjelique Lane Tigers Red 9 Qualified
SASHA SANCHEZ Tigers Red 9 Qualified
Abby Vile Tigers Red 9 Qualified
VIVIENNE MERRY Tigers Red 8 Qualified
LUCY CHARTRES Tigers Red 7 Qualified
Kristin Kotsovolos Tigers Red 7 Qualified
EMILY ALTER Tigers Red 4 1 Remaining
ISABELLA DUKCEVIC Tigers Red 2 3 Remaining
CHARLOTTE HARMER Tigers Red 2 3 Remaining
LILY MADDEN JONES Tigers Red 2 3 Remaining
LILLY ROGERS Tigers Red 2 3 Remaining
ELOISE SCULLEY Tigers Red 2 3 Remaining
LAILA SPATT Tigers Red 2 3 Remaining
ELLIE HEENAN Tigers Red 1 4 Remaining
INES KOLIBA Tigers Red 1 4 Remaining
ELOISE MOORE Tigers Red 1 4 Remaining
RUBY WALTERS Tigers Red 1 4 Remaining
 
 
Adele Curtis Tigers White 11 Qualified
CLEMENTINE EVANS Tigers White 10 Qualified
Natalie Grant Tigers White 10 Qualified
IMOGEN RYS Tigers White 10 Qualified
FRANKIE HEARD Tigers White 9 Qualified
Hannah Williams Tigers White 8 Qualified
ALEXIS BATCHELOR Tigers White 7 Qualified
ANNIE MINH ANH NGUYEN Tigers White 7 Qualified
GRACE HONIG Tigers White 6 Qualified
Yueying Wang Tigers White 1 4 Remaining
ELOISE SCULLEY Tigers White 0 5 Remaining
EMILY ALTER Tigers White 0 5 Remaining
 
 
EMILY BARNETT Tigers Yellow 11 Qualified
LILY ACKERMANN Tigers Yellow 10 Qualified
SOPHIE CUNNINGHAM Tigers Yellow 9 Qualified
ANNABEL SCULLEY Tigers Yellow 9 Qualified
ANNIE SUTHERLAND Tigers Yellow 9 Qualified
Loulou Lambel Tigers Yellow 8 Qualified
CLARA ROSS Tigers Yellow 7 Qualified
EMMA LAWSON Tigers Yellow 6 Qualified
EMILY ALTER Tigers Yellow 1 4 Remaining
ELOISE SCULLEY Tigers Yellow 1 4 Remaining
 
 
MATILDA HARDING Timberwolves Blades 11 Qualified
Bella Poynter-Rabey Timberwolves Blades 11 Qualified
MIA HOPKINS Timberwolves Blades 10 Qualified
Paige O'Dwyer Timberwolves Blades 9 Qualified
MIA TOULOUPIS Timberwolves Blades 9 Qualified
KARA GUCE Timberwolves Blades 8 Qualified
Hayley Clowes Timberwolves Blades 7 Qualified
Madison Tomasello Timberwolves Blades 5 Qualified
ANNA SEK Timberwolves Blades 1 4 Remaining
 
 
Eshanna Attanayake Timberwolves Storm 11 Qualified
PHOEBE BARROW Timberwolves Storm 11 Qualified
MARY McQUITTY Timberwolves Storm 11 Qualified
THEIA MEHTA Timberwolves Storm 11 Qualified
EMILY CHAN Timberwolves Storm 9 Qualified
TESSA ROBERTSON Timberwolves Storm 9 Qualified
ISABELLA SEK Timberwolves Storm 9 Qualified
Fatema Sajid Timberwolves Storm 8 Qualified
SOPHIE BARROW Timberwolves Storm 5 Qualified