Qualification as at 19/06/2024
U18/U20 Girls (W23) - Division 01/02
Name Team Played Remaining
 
 
ALYCIA LIEW Scorpions Sixers 11 Qualified
SOPHIE PONT Scorpions Sixers 11 Qualified
SOPHIE JEFFERSON Scorpions Sixers 10 Qualified
ALEXIS LIEW Scorpions Sixers 10 Qualified
Alyvia Liew Scorpions Sixers 10 Qualified
AVERY LIEW Scorpions Sixers 10 Qualified
CAITLIN PERILLO Scorpions Sixers 8 Qualified
ZOE NICHOLSON Scorpions Sixers 6 Qualified
 
 
INDIA HAWKINS Solway Dream 11 Qualified
HOLLY HUME Solway Dream 11 Qualified
SIENNA SMITH-AMATO Solway Dream 11 Qualified
ZAHRA GIBBS Solway Dream 10 Qualified
IMOGEN RODER Solway Dream 10 Qualified
CHLOE FOSTER Solway Dream 9 Qualified
ABIGAIL LEWIS Solway Dream 8 Qualified
CHARLOTTE BREMNER Solway Dream 7 Qualified
 
 
ELLA YOUNG Solway Galaxy 11 Qualified
MONET ATKINS Solway Galaxy 10 Qualified
JESS BLAIKIE Solway Galaxy 10 Qualified
SOPHIE ROONEY Solway Galaxy 10 Qualified
OLIVIA DURKIN Solway Galaxy 9 Qualified
Claudia Hawkins Solway Galaxy 9 Qualified
LUNA KAMO-FEJES Solway Galaxy 9 Qualified
MILLY GRENVILLE Solway Galaxy 3 2 Remaining
LUCA McCOMAS Solway Galaxy 2 3 Remaining
HALLE NORTON Solway Galaxy 1 4 Remaining
SOPHIE ROBERTS Solway Galaxy 1 4 Remaining
 
 
ISABELLA DE SOUSA Solway Marvels 10 Qualified
RUBY HACKER Solway Marvels 10 Qualified
POPPY HOPEWELL Solway Marvels 10 Qualified
ANGELIQUE ARGIROS Solway Marvels 9 Qualified
EMILY GROVES Solway Marvels 9 Qualified
HANNAH PETTENON Solway Marvels 9 Qualified
Georgia Tsihrintzis Solway Marvels 8 Qualified
TARA BOYCE Solway Marvels 6 Qualified
 
 
FELICITY COMERFORD Solway Saints 11 Qualified
Emma CROWE Solway Saints 11 Qualified
ANNABELLE MACKINTOSH Solway Saints 11 Qualified
GABRIELLE MENEGOLA Solway Saints 11 Qualified
GRACE ELLETT Solway Saints 10 Qualified
LAYLA SWINDELLS Solway Saints 10 Qualified
REBECCA BATCHELOR Solway Saints 9 Qualified
AVA MURPHY Solway Saints 9 Qualified
Abigail Vinh Solway Saints 0 5 Remaining
 
 
ZOE ALTER Tigers Black 11 Qualified
ZARA FARGHER Tigers Black 11 Qualified
TARA ROTSTEIN Tigers Black 11 Qualified
MAYA RUSSELL Tigers Black 11 Qualified
NINA BROWNE Tigers Black 10 Qualified
FRANCESCA SKEPPER Tigers Black 10 Qualified
TULLY WALFORD Tigers Black 9 Qualified
PHOEBE IRWIN Tigers Black 7 Qualified
GRACE ROBERTS Tigers Black 7 Qualified
CHARLOTTE DAWSON Tigers Black 2 3 Remaining
 
 
LILAH HEARD Tigers George 11 Qualified
ZARA JANSEN Tigers George 11 Qualified
ANNABELLE MAHON Tigers George 10 Qualified
INES RUSSELL Tigers George 9 Qualified
COCO GAFFNEY Tigers George 8 Qualified
GISELLE BECKER Tigers George 7 Qualified
EDEN GAFFNEY Tigers George 7 Qualified
BAILEE MARTIN Tigers George 7 Qualified
AMELIE RIDINGS Tigers George 7 Qualified
ALEXANDRA MERRY Tigers George 2 3 Remaining
AMISHA RUSSELL Tigers George 1 4 Remaining
 
 
YASMIN GRAVANIS Timberwolves Panthers 11 Qualified
ORI LANDAU Timberwolves Panthers 11 Qualified
MIKAYLA SCHIAVELLO Timberwolves Panthers 11 Qualified
ARYA GUPTA Timberwolves Panthers 10 Qualified
GEORGIA KAMINIS Timberwolves Panthers 10 Qualified
MONISHA VARESE Timberwolves Panthers 10 Qualified
AMELIA COYLE Timberwolves Panthers 9 Qualified
CHLOE CHAN Timberwolves Panthers 7 Qualified
ALEXANDRA SEK Timberwolves Panthers 4 1 Remaining
 
 
Izabela Ignic Toorak T-Birds 11 Qualified
Lara Burriss Toorak T-Birds 10 Qualified
AILISH McPHERSON Toorak T-Birds 9 Qualified
Atara Paul Toorak T-Birds 9 Qualified
Olivia Tsiafogiannis Toorak T-Birds 9 Qualified
Angelica Karaka Toorak T-Birds 8 Qualified
RUBY DALE Toorak T-Birds 7 Qualified
Ella Stratton Toorak T-Birds 6 Qualified
Emma Hoban Toorak T-Birds 5 Qualified
LOTTIE FINSTER Toorak T-Birds 1 4 Remaining
Scarlett Spry Toorak T-Birds 0 5 Remaining
Kyra Ballantyne Toorak T-Birds 0 5 Remaining