Qualification as at 19/06/2024
U20 Men (W23) - Division 01
Name Team Played Remaining
 
 
Kassbar Akob Arax 11 Qualified
Hampar Annayan Arax 11 Qualified
HAROUT ANNAYAN Arax 11 Qualified
HAIG KARABAJAKIAN Arax 11 Qualified
Daniel Abadjian Arax 10 Qualified
Arapo Kendirjian Arax 10 Qualified
Jed Kerian Arax 7 Qualified
CONNOR ADOMIAN Arax 6 Qualified
DION FERRARO Arax 5 Qualified
AARON FENERDJIAN Arax 4 1 Remaining
Stepan Krozian Arax 3 2 Remaining
 
 
THOMAS FEEHAN Ashy Gold 11 Qualified
LIAM HEPBURN Ashy Gold 11 Qualified
Will Hine Ashy Gold 10 Qualified
MATTHEW RUSSO Ashy Gold 10 Qualified
LUCAS WELCH Ashy Gold 9 Qualified
JOSH BAYLEY Ashy Gold 8 Qualified
JACK HILLYER Ashy Gold 7 Qualified
Darcy Hepburn Ashy Gold 5 Qualified
PATRICK MILLINGTON Ashy Gold 3 2 Remaining
 
 
Oliver Andrews Ashy Green 10 Qualified
SAM GOSBELL Ashy Green 10 Qualified
BEN ADAMS Ashy Green 9 Qualified
CHARLIE LAMBOURNE Ashy Green 9 Qualified
ASHER RONALDS Ashy Green 9 Qualified
ALEXANDER MATHIESON Ashy Green 8 Qualified
JORDAN CURRIE Ashy Green 7 Qualified
MAX GUTHRIE Ashy Green 7 Qualified
BENJAMIN MATHIESON Ashy Green 0 5 Remaining
SPENCER MATHIESON Ashy Green 0 5 Remaining
 
 
KASPER EDWARDS Findon Piranhas 11 Qualified
Matteus Eralp Findon Piranhas 11 Qualified
Ollie Breadmore Findon Piranhas 10 Qualified
Nicholas Kyriakopoulos Findon Piranhas 10 Qualified
Thomas Muscatello Findon Piranhas 10 Qualified
ARCHIE HAMILTON Findon Piranhas 9 Qualified
Hugo Alves Findon Piranhas 8 Qualified
SIXTEN EDWARDS Findon Piranhas 5 Qualified
 
 
BLAKE McKENZIE Solway Blazers 8 Qualified
ENRIQUE SORIA Solway Blazers 8 Qualified
Tom BLAIKIE Solway Blazers 7 Qualified
SAM ISON Solway Blazers 7 Qualified
SID KAPOOR Solway Blazers 7 Qualified
ANGUS STANTON Solway Blazers 7 Qualified
MITCHELL WAIN Solway Blazers 7 Qualified
 
 
JORDAN MATHIAS Solway Cobras 11 Qualified
JOSHUA WEBB Solway Cobras 11 Qualified
OLIVIA DUNNING Solway Cobras 10 Qualified
RILEY RANKIN Solway Cobras 10 Qualified
JOSHUA YANNICOS Solway Cobras 10 Qualified
Charles Carson Solway Cobras 9 Qualified
Kyle McLellan Solway Cobras 8 Qualified
JOSHUA DIAMOND Solway Cobras 6 Qualified
 
 
WILLIAM RICHARDS Solway Mambas 10 Qualified
Tom CHILDS Solway Mambas 9 Qualified
MARVIN ELLIOTT Solway Mambas 9 Qualified
BEN McLISKY Solway Mambas 9 Qualified
Bennet Miller Solway Mambas 9 Qualified
MAX MILLER Solway Mambas 9 Qualified
Benjamin Wayman Solway Mambas 5 Qualified
BEN MILLER Solway Mambas 3 Qualified
JAMES McLISKY Solway Mambas 0 Qualified
 
 
Michal Schizas Solway Vipers 11 Qualified
NICHOLAS CLIFTON Solway Vipers 10 Qualified
RYAN EDMONDS Solway Vipers 10 Qualified
OLIVER EGERTON Solway Vipers 10 Qualified
JACK POLETTI Solway Vipers 9 Qualified
MASON SWINDELLS Solway Vipers 8 Qualified
WILLIAM YOUNG Solway Vipers 8 Qualified
HARRY STACK Solway Vipers 6 Qualified
REUBEN MORRIS Solway Vipers 1 4 Remaining
LAYLA SWINDELLS Solway Vipers 1 4 Remaining