Qualification as at 25/07/2024
U18 Boys (W23) - Division 03
Name Team Played Remaining
 
 
FERGUS MCINTYRE Ashy White 11 Qualified
Haris Farid Ashy White 10 Qualified
Ryan Park Ashy White 10 Qualified
ASHTON AHMED Ashy White 9 Qualified
Dominic Chen Ashy White 9 Qualified
True Drezner Ashy White 8 Qualified
TIANXIA LAN Ashy White 8 Qualified
MASON HODGE Ashy White 5 Qualified
JACK DAVENPORT Ashy White 1 4 Remaining
ARCHER ROWE Ashy White 1 4 Remaining
 
 
Dylan Huynh Ashy Yellow 11 Qualified
Zach Oldham Ashy Yellow 11 Qualified
Hudson Kahan Ashy Yellow 10 Qualified
David Tricarico Ashy Yellow 10 Qualified
FRED WALSHE Ashy Yellow 9 Qualified
Christopher Leach Ashy Yellow 8 Qualified
Joseph Williamson Ashy Yellow 8 Qualified
SEBASTIAN RUSH Ashy Yellow 3 2 Remaining
 
 
CHARLIE MEARNS Comets Storm 10 Qualified
OKITHA DE SILVA Comets Storm 9 Qualified
Tri Anh Tam NGUYEN Comets Storm 9 Qualified
SPYRIDON TSOTSOS Comets Storm 9 Qualified
Pranav Misra Comets Storm 8 Qualified
Vedh Vipinkumar Comets Storm 8 Qualified
Arsh Khiani Comets Storm 7 Qualified
Luke Corcoran Comets Storm 3 2 Remaining
Patrick Qijunhao Comets Storm 2 3 Remaining
SKYLER JUNAN Comets Storm 1 4 Remaining
 
 
EDEN COHEN Maccabi Ducks 11 Qualified
Gabriel Miller Maccabi Ducks 11 Qualified
Matthew Reichenberg Maccabi Ducks 11 Qualified
DYLAN SORMANN Maccabi Ducks 11 Qualified
Elon Liberman Maccabi Ducks 10 Qualified
Coby Rubenstein Maccabi Ducks 10 Qualified
JAXSON BRICK Maccabi Ducks 9 Qualified
Coby Rechtman Maccabi Ducks 9 Qualified
Zac Nathan Maccabi Ducks 7 Qualified
 
 
JOSH RHEUBEN Maccabi Eagles 11 Qualified
AIDAN RUBINFELD Maccabi Eagles 11 Qualified
Noah Rubinfeld Maccabi Eagles 11 Qualified
Oren Sigeoker Maccabi Eagles 11 Qualified
David Smolarski Maccabi Eagles 11 Qualified
Nadav Mirochnik Maccabi Eagles 10 Qualified
Isaiah Starr Maccabi Eagles 9 Qualified
Gidi Sztokman Maccabi Eagles 9 Qualified
Jeremey Pitt Maccabi Eagles 8 Qualified
 
 
MATTHEW BABBINGTON Solway Cannons 11 Qualified
ZACHARIAH CRELLIN Solway Cannons 11 Qualified
Cooper LEAPER Solway Cannons 11 Qualified
YASIN SHEIKH Solway Cannons 11 Qualified
JAMES WRIGHT Solway Cannons 11 Qualified
JONATHAN MACKINTOSH-DIXON Solway Cannons 10 Qualified
BEN NGO Solway Cannons 10 Qualified
LAYLA SWINDELLS Solway Cannons 9 Qualified
JULIUS ZELDER Solway Cannons 9 Qualified
 
 
THOMAS CONNELLAN Solway Raptors 11 Qualified
JAMES EDGAR Solway Raptors 11 Qualified
DANIEL HUMPHREY Solway Raptors 11 Qualified
ILIA NATSIOULAS Solway Raptors 11 Qualified
RYAN SALMON Solway Raptors 11 Qualified
LUCAS WERNER Solway Raptors 11 Qualified
Zack Payne Solway Raptors 10 Qualified
FREDERICK THORPE Solway Raptors 9 Qualified
 
 
Edward Dunton Tigers Yellow 11 Qualified
Davis Dai Tigers Yellow 10 Qualified
JAI ORD-D'CRUZ Tigers Yellow 10 Qualified
MAX PHILLIPS Tigers Yellow 10 Qualified
LACHLAN SCHMIDT Tigers Yellow 8 Qualified
Jake Hall Tigers Yellow 7 Qualified
LARRY DELL Tigers Yellow 4 1 Remaining
KYDEN LIN Tigers Yellow 4 1 Remaining
Alfie Watson Tigers Yellow 1 4 Remaining
 
 
Christian Bouyoukas Tollington Piranhas 10 Qualified
FLYNN KENWORTHY Tollington Piranhas 10 Qualified
LUCA NICOLO Tollington Piranhas 10 Qualified
LOCHLAN WARHURST Tollington Piranhas 10 Qualified
ZACHARY MOODY Tollington Piranhas 9 Qualified
ALESSIO NICOLO Tollington Piranhas 9 Qualified
LUKE TAMARESSIS Tollington Piranhas 9 Qualified
SAMUEL TRBANC Tollington Piranhas 8 Qualified
Hamish Morgan Tollington Piranhas 1 4 Remaining