Qualification as at 24/09/2023
U18 Boys (W23) - Division 01
Name Team Played Remaining
 
 
SIMEON GOLDBERG Maccabi Bucks 11 Qualified
OLIVER GOLDSTEIN Maccabi Bucks 11 Qualified
ZAK HARRIS Maccabi Bucks 11 Qualified
Eilon Kimchi Maccabi Bucks 11 Qualified
BAILEY NUSSBAUM Maccabi Bucks 11 Qualified
RYDER ROSENS Maccabi Bucks 11 Qualified
JESSE WROBEL Maccabi Bucks 11 Qualified
 
 
DANIEL CARMELI Maccabi Warriors Blue 11 Qualified
ETHAN COHEN Maccabi Warriors Blue 10 Qualified
Nathan Slutzkin Maccabi Warriors Blue 10 Qualified
DEAN SMITH Maccabi Warriors Blue 10 Qualified
Joshua Strunin Maccabi Warriors Blue 10 Qualified
Isaac Morley Maccabi Warriors Blue 9 Qualified
Samuel Pyke Maccabi Warriors Blue 9 Qualified
JARROD STRUNIN Maccabi Warriors Blue 8 Qualified
YHONATAN CARMELI Maccabi Warriors Blue 2 3 Remaining
Joshua Gordon Maccabi Warriors Blue 2 3 Remaining
Gur Attias Maccabi Warriors Blue 1 4 Remaining
 
 
NATHAN COHEN Maccabi Warriors Gold 11 Qualified
Gur Attias Maccabi Warriors Gold 10 Qualified
Ben Bassat Maccabi Warriors Gold 10 Qualified
Sammy Berek-Lewis Maccabi Warriors Gold 10 Qualified
Gabriel Segal Maccabi Warriors Gold 10 Qualified
TYE MARABEL-WHITBURN Maccabi Warriors Gold 9 Qualified
Jay Marabel-Whitburn Maccabi Warriors Gold 8 Qualified
HARRY NEWETT Maccabi Warriors Gold 6 Qualified
EIDEN PITT Maccabi Warriors Gold 6 Qualified
Jarad Ganski Maccabi Warriors Gold 1 4 Remaining
 
 
LUCAS FOLDI Solway Rangers 11 Qualified
CAHILL MARDLING Solway Rangers 11 Qualified
ZACHARY FOSTER Solway Rangers 10 Qualified
FINN VAN DER ZWEEP Solway Rangers 10 Qualified
EDWARD LEE Solway Rangers 9 Qualified
Hayden Prasel Solway Rangers 9 Qualified
ETHAN SAUNDERS Solway Rangers 9 Qualified
Oscar Ballantyne Solway Rangers 8 Qualified
SAMUEL QUINN Solway Rangers 2 3 Remaining
 
 
James Ahern Solway Sharks 9 Qualified
XAVIER HIGGINS Solway Sharks 9 Qualified
Lachlan Grey Solway Sharks 8 Qualified
FINN HOPKINS Solway Sharks 8 Qualified
NOAH SHINNICK Solway Sharks 8 Qualified
BEN MILLER Solway Sharks 7 Qualified
Mack Higginbotham Solway Sharks 5 Qualified
JAMES McLISKY Solway Sharks 4 1 Remaining
 
 
OSCAR FARRELL Tigers Black 10 Qualified
OLIVER MAHER Tigers Black 10 Qualified
JORDAN YUEN Tigers Black 10 Qualified
Jun Lee Tigers Black 8 Qualified
ALEX FEEHAN Tigers Black 7 Qualified
JACOB FEEHAN Tigers Black 7 Qualified
AIDAN PSOMAS Tigers Black 7 Qualified
Orlando Laughton Tigers Black 6 Qualified
NICHOLAS PAPAGEORGIOU Tigers Black 4 1 Remaining
WILLIAM MOORE Tigers Black 2 3 Remaining
Harvey Stewart Tigers Black 2 3 Remaining
OSCAR BAYES Tigers Black 1 4 Remaining
Jarrod Dixon Tigers Black 1 4 Remaining
ANGUS YEOH Tigers Black 1 4 Remaining
 
 
SEBASTIEN COLLIVER Tigers Red 11 Qualified
MITCHELL MUNCASTER Tigers Red 11 Qualified
LEWIS VANDERZALM Tigers Red 11 Qualified
Hayden Stephenson Tigers Red 10 Qualified
Luca MANDILE Tigers Red 9 Qualified
WILLIAM ROBINSON Tigers Red 9 Qualified
Harvey Stewart Tigers Red 9 Qualified
CHARLES WILSON Tigers Red 9 Qualified
WILLIAM LONGLEY Tigers Red 5 Qualified
 
 
ANGUS CUTFIELD Timberwolves Chiefs 11 Qualified
BENJAMIN MATHIESON Timberwolves Chiefs 11 Qualified
SPENCER MATHIESON Timberwolves Chiefs 11 Qualified
LUKE NOY Timberwolves Chiefs 11 Qualified
ISAAC BROWN Timberwolves Chiefs 10 Qualified
NOAH CREGAN Timberwolves Chiefs 10 Qualified
Oscar Saeed Timberwolves Chiefs 10 Qualified
LACHLAN MORRISON Timberwolves Chiefs 6 Qualified
JETHRO DVORAK Timberwolves Chiefs 3 2 Remaining
 
 
KAI LUCAS Timberwolves Hawks 11 Qualified
GEORGE MICALLEF Timberwolves Hawks 11 Qualified
CAMERON TASSONE Timberwolves Hawks 11 Qualified
THOMAS KING Timberwolves Hawks 10 Qualified
ADAM ZACHARIAH KURUVILLA Timberwolves Hawks 10 Qualified
FLETCHER GAFFNEY Timberwolves Hawks 9 Qualified
LUKE ROCHOW Timberwolves Hawks 9 Qualified
Oliver Hunt Timberwolves Hawks 8 Qualified
JACK LAWTON Timberwolves Hawks 8 Qualified