Qualification as at 25/07/2024
U16 Boys (W23) - Division 08
Name Team Played Remaining
 
 
Kevin Aren Boyaci Arax 11 Qualified
Nicholas Gulbenkian Arax 11 Qualified
Christian Kechichian Arax 11 Qualified
CARLOS DERDERIAN Arax 10 Qualified
Hovig Nenejian Arax 10 Qualified
Yuri Sarkisian Arax 10 Qualified
Stepan Krozian Arax 9 Qualified
Lucas Gelgec Arax 8 Qualified
Noah Kechichian Arax 8 Qualified
 
 
Matthew Gibcus Comets Lynx 11 Qualified
JAYANTH KASARLA Comets Lynx 11 Qualified
Cameron Biggs Comets Lynx 10 Qualified
Dehein Rathnayake Comets Lynx 10 Qualified
Spencer Schaxmann Comets Lynx 10 Qualified
Sai Parin Panatula Comets Lynx 8 Qualified
Tanush Kumaar Comets Lynx 7 Qualified
Haoxuan Qiu Comets Lynx 5 Qualified
Luke Eaton Comets Lynx 3 2 Remaining
Reshik kumaar Comets Lynx 3 2 Remaining
Dylan Simmie Comets Lynx 1 4 Remaining
Harsehaj Singh Comets Lynx 0 5 Remaining
Wahegurupal Kahlon Comets Lynx 0 5 Remaining
 
 
Gabriel Taylor Maccabi Falcons 11 Qualified
Benjamin Abraham Maccabi Falcons 10 Qualified
Emmanuel Attias Maccabi Falcons 10 Qualified
Coby Katzman Maccabi Falcons 10 Qualified
Luca Kaye Maccabi Falcons 10 Qualified
Elijah Abraham Maccabi Falcons 9 Qualified
Noam Trieger Maccabi Falcons 9 Qualified
Joshua Kramer Maccabi Falcons 7 Qualified
JAYDEN SZMERLING Maccabi Falcons 3 2 Remaining
Ari Janashvili Maccabi Falcons 2 3 Remaining
 
 
FLETCHER LEAPER Solway Spinners 11 Qualified
GILBERT LINDREA Solway Spinners 11 Qualified
GEORGE QUIRK Solway Spinners 10 Qualified
JORDAN TURNER Solway Spinners 10 Qualified
Ibrahim Nadeem Solway Spinners 9 Qualified
HARRISON SQUIRE Solway Spinners 9 Qualified
WILLIAM McKENNA Solway Spinners 8 Qualified
BEN MUTSAERS Solway Spinners 7 Qualified
TOMMY PRICE Solway Spinners 5 Qualified
 
 
Alexander Bekos Tigers White 11 Qualified
Finley Clarke Tigers White 11 Qualified
Julian Perri Tigers White 11 Qualified
Alexander York Tigers White 11 Qualified
Thomas James Tigers White 10 Qualified
AAHAAN MODY Tigers White 9 Qualified
HARRY GIBSON Tigers White 7 Qualified
FIN HOWELLS Tigers White 7 Qualified
Tom Jesudason Tigers White 7 Qualified
SEBASTIAN BARE Tigers White 4 1 Remaining
Max Perri Tigers White 2 3 Remaining
 
 
Christopher Lillywhite Timberwolves Stars 11 Qualified
PETER KOST Timberwolves Stars 10 Qualified
HAODE LI Timberwolves Stars 10 Qualified
Shaurya Sachdev Timberwolves Stars 10 Qualified
Isaac Skinner Timberwolves Stars 10 Qualified
HARRY BLACKWOOD Timberwolves Stars 9 Qualified
Matthew Chan Timberwolves Stars 9 Qualified
SAMUEL LEE Timberwolves Stars 7 Qualified