Qualification as at 26/05/2024
U16 Boys (W23) - Division 05
Name Team Played Remaining
 
 
Judd Pietsch Ashy Green 11 Qualified
Lachlan Pietsch Ashy Green 11 Qualified
Brady Shipton Ashy Green 11 Qualified
Sky Tsui Ashy Green 11 Qualified
True Drezner Ashy Green 10 Qualified
Ned Sutherland Ashy Green 9 Qualified
William Brasch Ashy Green 8 Qualified
JAKE BUGEJA Ashy Green 0 5 Remaining
HUEY BROWN Ashy Green 0 5 Remaining
 
 
James Keenan Dendy Park Piranhas 11 Qualified
Oliver Thornewell Dendy Park Piranhas 11 Qualified
Alexander Goldsworthy Dendy Park Piranhas 10 Qualified
FINNIAN YOLE Dendy Park Piranhas 10 Qualified
Mac Carrie Dendy Park Piranhas 9 Qualified
Lawson murray Dendy Park Piranhas 8 Qualified
Emilio Thirard Dendy Park Piranhas 8 Qualified
 
 
Justin Kohn Maccabi Celtics 11 Qualified
Dean Banky Maccabi Celtics 10 Qualified
Ari Janashvili Maccabi Celtics 10 Qualified
Shane Kravietz Maccabi Celtics 10 Qualified
Raphael Sable Maccabi Celtics 10 Qualified
NATHAN SAMUEL Maccabi Celtics 10 Qualified
Gideon Banky Maccabi Celtics 9 Qualified
Max Israelsohn Maccabi Celtics 9 Qualified
JAYDEN SZMERLING Maccabi Celtics 3 2 Remaining
Coby Meltzer Maccabi Celtics 1 4 Remaining
 
 
JACOB KEMPLER Maccabi Ducks 10 Qualified
Dvir Mofkadi Maccabi Ducks 10 Qualified
Matthew Rothschild Maccabi Ducks 10 Qualified
Caleb Dimant Maccabi Ducks 9 Qualified
Asher Friedman Maccabi Ducks 9 Qualified
Ari Younger Maccabi Ducks 9 Qualified
Joshua Leighton Maccabi Ducks 7 Qualified
Nicholas Rothschild Maccabi Ducks 7 Qualified
 
 
ZAC ONAS Maccabi Eagles 11 Qualified
Jordan Ritterman Maccabi Eagles 11 Qualified
Asher Rose Maccabi Eagles 11 Qualified
Jaxon Siegel Maccabi Eagles 11 Qualified
JOSHUA FACTOR Maccabi Eagles 9 Qualified
Josh Jacobs Maccabi Eagles 9 Qualified
Max Oliver Maccabi Eagles 9 Qualified
ARIEL SZWARC Maccabi Eagles 7 Qualified
 
 
JOSHUA CORMICK Scorpions Sixers 10 Qualified
JOEL GOLDHAGEN Scorpions Sixers 10 Qualified
MATTHEW NIMCO Scorpions Sixers 10 Qualified
Will WADDELL Scorpions Sixers 10 Qualified
Harry Hooke Scorpions Sixers 9 Qualified
William Thompson Scorpions Sixers 9 Qualified
Angus Kelly Scorpions Sixers 7 Qualified
Eddie VARRO Scorpions Sixers 0 5 Remaining
Wesley PIKE Scorpions Sixers 0 5 Remaining
MATTHEW PEARCE Scorpions Sixers 0 5 Remaining
Wesley Pike Scorpions Sixers 0 5 Remaining
Matthew Pearce Scorpions Sixers 0 5 Remaining
 
 
Mihir Gokhale Solway Pistons 10 Qualified
ALEX O'HARA Solway Pistons 10 Qualified
ANGUS TU Solway Pistons 10 Qualified
PATRICK BYRNE Solway Pistons 9 Qualified
LIAM JUSTUS Solway Pistons 9 Qualified
MAX SIGNORELLI Solway Pistons 9 Qualified
LACHLAN McLISKY Solway Pistons 7 Qualified
JAMES TANNER Solway Pistons 7 Qualified
Cooper LEAPER Solway Pistons 2 3 Remaining
JAMES WRIGHT Solway Pistons 2 3 Remaining