Qualification as at 19/06/2024
U16 Boys (W23) - Division 04
Name Team Played Remaining
 
 
LACHLAN BUGEJA Ashy Gold 11 Qualified
MASON HODGE Ashy Gold 11 Qualified
DECLAN O'HAGAN Ashy Gold 11 Qualified
Cooper Peschke Ashy Gold 11 Qualified
LIAM BURGHER Ashy Gold 10 Qualified
RIAN TAYLOR Ashy Gold 10 Qualified
Ruairi Keating Ashy Gold 7 Qualified
Harrison Loakes Ashy Gold 7 Qualified
JAKE BUGEJA Ashy Gold 1 4 Remaining
 
 
Xingyu Chen Comets Pythons 11 Qualified
LUCAS FAN Comets Pythons 11 Qualified
SKYLER JUNAN Comets Pythons 11 Qualified
MAXIMILLIAN WIJAYA Comets Pythons 11 Qualified
Brayden Cheng Comets Pythons 10 Qualified
Kasra Hashemi Comets Pythons 9 Qualified
Lance Lai Comets Pythons 9 Qualified
Rudanshu Khandekar Comets Pythons 5 Qualified
 
 
HARRIS ANDERSON Dorrington Piranhas 11 Qualified
BEAU WOODFORD Dorrington Piranhas 11 Qualified
OLIVER CARLIN Dorrington Piranhas 10 Qualified
Joshua Morley Dorrington Piranhas 10 Qualified
MAX MANNING Dorrington Piranhas 9 Qualified
Harrison Swieca Dorrington Piranhas 8 Qualified
BEN KEMP Dorrington Piranhas 6 Qualified
HUGHIE ARCHER Dorrington Piranhas 3 2 Remaining
LACHLAN BROWN Dorrington Piranhas 2 3 Remaining
MAX EVANS Dorrington Piranhas 2 3 Remaining
TAJ MITCHELL Dorrington Piranhas 1 4 Remaining
JAKE SKINNER Dorrington Piranhas 1 4 Remaining
ARKI WOODFORD Dorrington Piranhas 1 4 Remaining
 
 
LACHLAN APSEY Nettleton Park Piranhas 11 Qualified
DAN McDONALD Nettleton Park Piranhas 11 Qualified
NOAH SMITH Nettleton Park Piranhas 10 Qualified
DYLAN ZELOS Nettleton Park Piranhas 10 Qualified
JACK HARTUNG Nettleton Park Piranhas 9 Qualified
XAVIER MOON Nettleton Park Piranhas 8 Qualified
OLIVER ARCHER Nettleton Park Piranhas 7 Qualified
HUGHIE ARCHER Nettleton Park Piranhas 5 Qualified
LACHLAN BROWN Nettleton Park Piranhas 1 4 Remaining
RUBEN CHEEK Nettleton Park Piranhas 0 5 Remaining
 
 
LEO BONE Scorpions Saints 10 Qualified
ETHAN BROWN Scorpions Saints 10 Qualified
Dex CONNELL Scorpions Saints 10 Qualified
XAVIER BROWN Scorpions Saints 9 Qualified
RYDER CALLANAN Scorpions Saints 8 Qualified
Mitch Aisbett Scorpions Saints 7 Qualified
LACHLAN BUSSELL Scorpions Saints 5 Qualified
Kirk Aisbett Scorpions Saints 4 1 Remaining
ETHAN REEDY-IRWIN Scorpions Saints 3 2 Remaining
Zachary Orchard Scorpions Saints 1 4 Remaining
 
 
Izzac Deng Toorak Turbos 10 Qualified
James Long Toorak Turbos 10 Qualified
Andy Quach Toorak Turbos 10 Qualified
Kingston Woodfield Toorak Turbos 10 Qualified
Charlie Bickford Toorak Turbos 8 Qualified
Ethan Corr Toorak Turbos 8 Qualified
Claude Bongiovanni Toorak Turbos 7 Qualified
Aidan Pidgeon Toorak Turbos 7 Qualified
CAMERON PRENDERGAST Toorak Turbos 7 Qualified