Qualification as at 19/06/2024
U16 Boys (W23) - Division 01/02
Name Team Played Remaining
 
 
JAGO ROSENBERG Anderson Park Piranhas 10 Qualified
Ned Carman Anderson Park Piranhas 9 Qualified
EDEN FRENKEL Anderson Park Piranhas 9 Qualified
NIKITA MOURATCH Anderson Park Piranhas 9 Qualified
OLIVER CARTER Anderson Park Piranhas 8 Qualified
SAM ENGELMAN Anderson Park Piranhas 8 Qualified
Darcy Poole Anderson Park Piranhas 7 Qualified
Harley Rechtman Anderson Park Piranhas 6 Qualified
HUGHIE ARCHER Anderson Park Piranhas 2 3 Remaining
Angus Gillon Anderson Park Piranhas 2 3 Remaining
ALEX ANTONIOU Anderson Park Piranhas 1 4 Remaining
 
 
Joshua Gordon Maccabi Bucks 10 Qualified
EDY KAGAN Maccabi Bucks 9 Qualified
Lachlan Keddie Maccabi Bucks 9 Qualified
OLIVER MOHR Maccabi Bucks 9 Qualified
JONAH PITT Maccabi Bucks 9 Qualified
Oliver Rose Maccabi Bucks 9 Qualified
MATT GORDON Maccabi Bucks 8 Qualified
SEBASTIAN BANKY Maccabi Bucks 7 Qualified
Archie Kalb Maccabi Bucks 7 Qualified
 
 
YHONATAN CARMELI Maccabi Warriors Blue 11 Qualified
Guy Feinberg Maccabi Warriors Blue 10 Qualified
Eden Katsap Maccabi Warriors Blue 10 Qualified
ARCHIE ROSENBERG Maccabi Warriors Blue 10 Qualified
DEAN COHENKA Maccabi Warriors Blue 9 Qualified
Joah Scher Maccabi Warriors Blue 9 Qualified
Corey Rotstein Maccabi Warriors Blue 7 Qualified
Tom Tobias Maccabi Warriors Blue 6 Qualified
NATHAN COHEN Maccabi Warriors Blue 1 4 Remaining
 
 
Lucas Hyams Maccabi Warriors Gold 10 Qualified
Tyler Janover Maccabi Warriors Gold 10 Qualified
JAKE ROSENBAUM Maccabi Warriors Gold 10 Qualified
Micah Kitchin Maccabi Warriors Gold 9 Qualified
ZAC RHEUBEN Maccabi Warriors Gold 9 Qualified
JAMES ROTSTEIN Maccabi Warriors Gold 9 Qualified
Samuel Azoulay Maccabi Warriors Gold 8 Qualified
NICHOLAS BURSZTYN Maccabi Warriors Gold 8 Qualified
TOBY SLUTZKIN Maccabi Warriors Gold 8 Qualified
 
 
JULIUS BLAMEY Solway Jets 11 Qualified
WILL O'HAIRE Solway Jets 11 Qualified
JETT MILLER Solway Jets 10 Qualified
OSCAR ORMSBY Solway Jets 10 Qualified
SAMUEL QUINN Solway Jets 10 Qualified
Flynn Woolhouse Solway Jets 10 Qualified
ORLANDO ROFE Solway Jets 9 Qualified
CHARLIE SMART Solway Jets 3 2 Remaining
 
 
Albert Elsom Tigers Black 11 Qualified
JAMIE MANDILE Tigers Black 11 Qualified
WILLIAM MOORE Tigers Black 11 Qualified
Nathan Tan Tigers Black 11 Qualified
ADAM WONG Tigers Black 11 Qualified
JAVIER AVILES Tigers Black 10 Qualified
WESLEY PRAJOGO Tigers Black 10 Qualified
CALLUM THIEU Tigers Black 9 Qualified
 
 
JOSHUA AITKEN Timberwolves Hustlers 11 Qualified
WILL AMIATU Timberwolves Hustlers 11 Qualified
LUKE CREGAN Timberwolves Hustlers 11 Qualified
Nathaniel McQUEEN Timberwolves Hustlers 11 Qualified
JAMES DVORAK Timberwolves Hustlers 10 Qualified
Luca Lonetti Timberwolves Hustlers 10 Qualified
Harrison May Timberwolves Hustlers 10 Qualified
SAMUEL COYLE Timberwolves Hustlers 7 Qualified
ORLANDO THEA Timberwolves Hustlers 1 4 Remaining
JACK DVORAK Timberwolves Hustlers 0 5 Remaining
Marco Lonetti Timberwolves Hustlers 0 5 Remaining
 
 
Nathan Thea Timberwolves Nuggets 11 Qualified
Austin Grenfell Timberwolves Nuggets 10 Qualified
ETHAN MACKENZIE Timberwolves Nuggets 10 Qualified
NASH PETERS Timberwolves Nuggets 10 Qualified
Aidan Doyle Timberwolves Nuggets 9 Qualified
Noah HACKER Timberwolves Nuggets 9 Qualified
OLIVER ZELDER Timberwolves Nuggets 7 Qualified
YIANNI TOULOUPIS Timberwolves Nuggets 5 Qualified
ORLANDO THEA Timberwolves Nuggets 2 3 Remaining
 
 
HUDSON HOLM Wattletree Piranhas 10 Qualified
SMITH WHITEHEAD Wattletree Piranhas 10 Qualified
SAMUEL GRIBBLE Wattletree Piranhas 9 Qualified
Will Fuller Wattletree Piranhas 8 Qualified
ANGUS GOODALE Wattletree Piranhas 7 Qualified
JOSHUA CARTER Wattletree Piranhas 6 Qualified
OSCAR REID Wattletree Piranhas 6 Qualified
WILLIAM SUTHERLAND Wattletree Piranhas 6 Qualified
Charlie Carty salmon Wattletree Piranhas 5 Qualified
TOBIAS GRIBBLE Wattletree Piranhas 2 3 Remaining
BLAKE MUNRO Wattletree Piranhas 2 3 Remaining
Samuel Carter Wattletree Piranhas 1 4 Remaining
JACK WOOD Wattletree Piranhas 1 4 Remaining