Qualification as at 19/06/2024
U14 Boys (W23) - Division 08
Name Team Played Remaining
 
 
James Goode Ashy Yellow 11 Qualified
Justin Hodge Ashy Yellow 11 Qualified
Jamie Ngo Ashy Yellow 11 Qualified
OCEAN TSUI Ashy Yellow 11 Qualified
Alexander Daly Ashy Yellow 10 Qualified
Ethan Foo Ashy Yellow 10 Qualified
Mitchell Rowe Ashy Yellow 10 Qualified
Chase Tullio Ashy Yellow 9 Qualified
 
 
William Dwyer Comets Cobras 11 Qualified
SEBASTIAN FORTINO Comets Cobras 11 Qualified
Zachary Nassour Comets Cobras 11 Qualified
Donnacha Ryan Comets Cobras 11 Qualified
DHRUV KUMAR Comets Cobras 10 Qualified
Jesse Sykes Comets Cobras 10 Qualified
ZAC PEGIOS Comets Cobras 9 Qualified
Ryan Hashemi Comets Cobras 3 2 Remaining
 
 
BENJAMIN ABERL Solway Mavericks 11 Qualified
WILLIAM GORDON Solway Mavericks 11 Qualified
EMERSON NICOLAI Solway Mavericks 11 Qualified
MAX ROONEY Solway Mavericks 11 Qualified
DYLAN TAMAS Solway Mavericks 11 Qualified
LOCHLAN FITZGERALD Solway Mavericks 9 Qualified
EDWARD WEARNE Solway Mavericks 9 Qualified
Lyon Paulusz Solway Mavericks 8 Qualified
 
 
MAX DANIELL Solway Trojans 11 Qualified
Joziah Gooden Solway Trojans 11 Qualified
ARCHER QUICK Solway Trojans 10 Qualified
FELIX REDDEN Solway Trojans 10 Qualified
CHARLIE ROMANO Solway Trojans 10 Qualified
Xavier Zagari Solway Trojans 10 Qualified
ASHLEIGH BUSSELL Solway Trojans 9 Qualified
SAM GREGSON Solway Trojans 6 Qualified
Jack Licence Solway Trojans 5 Qualified
SEBASTIAN MOLNAR Solway Trojans 4 1 Remaining
 
 
Anik De Silva Tigers Maroon 11 Qualified
NOAH SIM Tigers Maroon 11 Qualified
ALESSANDRO ADAMO Tigers Maroon 10 Qualified
Albert Rieniets Tigers Maroon 10 Qualified
OSCAR BREMNER Tigers Maroon 9 Qualified
ZHIXING VINCENT DU Tigers Maroon 8 Qualified
HUNTER SUTHERLAND Tigers Maroon 7 Qualified
WILLIAM HOLMES Tigers Maroon 1 4 Remaining
 
 
Timothy Curtis Timberwolves Raptors 11 Qualified
Lucas Janc Timberwolves Raptors 11 Qualified
Reyansh Sachdev Timberwolves Raptors 11 Qualified
Samuel Penman Timberwolves Raptors 10 Qualified
Alex Wong Timberwolves Raptors 10 Qualified
Ben Wong Timberwolves Raptors 10 Qualified
Harry Britton Timberwolves Raptors 9 Qualified
COOPER PAYNE Timberwolves Raptors 9 Qualified
KIERAN PAYNE Timberwolves Raptors 1 4 Remaining
 
 
Joshua Hwang Timberwolves Stones 11 Qualified
Johan Miel Macatimpag Timberwolves Stones 11 Qualified
George Needham Timberwolves Stones 11 Qualified
Jayden Feng Timberwolves Stones 10 Qualified
ALEX HADZIC Timberwolves Stones 10 Qualified
AUSTIN IGNATIADIS Timberwolves Stones 10 Qualified
Hamzeh samad Timberwolves Stones 10 Qualified
Eunchan Lee Timberwolves Stones 5 Qualified