Qualification as at 25/07/2024
U14 Boys (W23) - Division 07
Name Team Played Remaining
 
 
Andreas Andreanidis Comets Sharks 11 Qualified
Wahegurupal Kahlon Comets Sharks 11 Qualified
Reshik kumaar Comets Sharks 11 Qualified
Arnav Ravi Comets Sharks 11 Qualified
Dylan Simmie Comets Sharks 11 Qualified
Ryan Hashemi Comets Sharks 8 Qualified
Lawrence Vo Comets Sharks 8 Qualified
Mohammed Saiefuddin Comets Sharks 4 1 Remaining
 
 
Nathaniel Green Maccabi Falcons 11 Qualified
Nadav Shapiro Maccabi Falcons 11 Qualified
Jake Bloom Maccabi Falcons 10 Qualified
Noah Liberman Maccabi Falcons 10 Qualified
Noah McGregor Maccabi Falcons 10 Qualified
NOAH MEYDAN Maccabi Falcons 10 Qualified
Jake Block Maccabi Falcons 9 Qualified
Raphael Lenko Maccabi Falcons 4 1 Remaining
Daniel Bloom Maccabi Falcons 1 4 Remaining
Daniel McGregor Maccabi Falcons 1 4 Remaining
Nathan Taft Maccabi Falcons 1 4 Remaining
 
 
Sebastian Sun Ormond Piranhas 11 Qualified
William Sutton Ormond Piranhas 11 Qualified
JAMES BEVERIDGE Ormond Piranhas 9 Qualified
Leo Kushlin Ormond Piranhas 9 Qualified
HARDY LIANG Ormond Piranhas 9 Qualified
JETT YONG Ormond Piranhas 9 Qualified
NICHOLAS BAOHM Ormond Piranhas 7 Qualified
Charlie Howell Ormond Piranhas 7 Qualified
EMILY BEVERIDGE Ormond Piranhas 5 Qualified
ISABEL WALTON Ormond Piranhas 2 3 Remaining
Ned Mcauley Ormond Piranhas 1 4 Remaining
 
 
Lewis GHOSN Ripponlea Piranhas 11 Qualified
YIZE LIU Ripponlea Piranhas 11 Qualified
JACK BUCHANAN Ripponlea Piranhas 10 Qualified
James Head-Wilson Ripponlea Piranhas 10 Qualified
TIM HOUGHTON Ripponlea Piranhas 10 Qualified
BRETT MACAULEY Ripponlea Piranhas 10 Qualified
Tom Buchanan Ripponlea Piranhas 6 Qualified
JACK SEKULIC Ripponlea Piranhas 6 Qualified
TOBIE WILLIAMS Ripponlea Piranhas 1 4 Remaining
 
 
William Condon Riversdale Piranhas 11 Qualified
Charlie Durbin Riversdale Piranhas 11 Qualified
Hardy James-Wurzel Riversdale Piranhas 11 Qualified
Zac Landau Riversdale Piranhas 11 Qualified
ERIC WORTLEY Riversdale Piranhas 11 Qualified
Cooper Laier Riversdale Piranhas 9 Qualified
NED KENNEDY Riversdale Piranhas 8 Qualified
LACHLAN BROWN Riversdale Piranhas 4 1 Remaining
WADE DORAN Riversdale Piranhas 4 1 Remaining
 
 
MAVRICK CHETWYND Scorpions Nettleton 11 Qualified
JUSTIN GUO Scorpions Nettleton 11 Qualified
Maxwell Malin Scorpions Nettleton 11 Qualified
Flynn O'Brien Scorpions Nettleton 11 Qualified
Charlie Sim Scorpions Nettleton 11 Qualified
CORMAC McCARTHY Scorpions Nettleton 10 Qualified
MATTHEW PEARCE Scorpions Nettleton 10 Qualified
Lucas Maunder Scorpions Nettleton 8 Qualified
 
 
Teva Judah Tigers Brown 11 Qualified
Max Perri Tigers Brown 11 Qualified
Zachary Warwick Tigers Brown 11 Qualified
CHRISTIAN DI PASQUA Tigers Brown 10 Qualified
Harrison Pooley Tigers Brown 10 Qualified
Henry DeBoer Tigers Brown 9 Qualified
ANGUS FORSYTH Tigers Brown 9 Qualified
HARVEY WHEATON Tigers Brown 9 Qualified
 
 
HARRY ALLEN Tigers Purple 11 Qualified
ANGUS SOMERVILLE Tigers Purple 11 Qualified
TOM RICHMOND Tigers Purple 10 Qualified
JOSH YATES Tigers Purple 10 Qualified
Frank Drzewucki Tigers Purple 8 Qualified
Oliver Cullen Tigers Purple 6 Qualified
Eden Peretz Tigers Purple 6 Qualified
Mangukiya Shlok Tigers Purple 6 Qualified
 
 
Max Cherry Timberwolves Blaze 11 Qualified
Seniru Jayalath Timberwolves Blaze 11 Qualified
Aryan Limbachia Timberwolves Blaze 11 Qualified
Prince Patrick Pao Timberwolves Blaze 11 Qualified
Seth Jayalath Timberwolves Blaze 10 Qualified
Ewan Clowes Timberwolves Blaze 9 Qualified
Jacob Di Camillo Timberwolves Blaze 9 Qualified
COLBY PETERS Timberwolves Blaze 6 Qualified