Qualification as at 25/07/2024
U14 Boys (W23) - Division 06
Name Team Played Remaining
 
 
LACHLAN BROWN Bailey Reserve Piranhas 11 Qualified
JOSHUA GUER Bailey Reserve Piranhas 11 Qualified
MASON JAMES WURZEL Bailey Reserve Piranhas 11 Qualified
HENRY EADE Bailey Reserve Piranhas 10 Qualified
BENJAMIN LASKY Bailey Reserve Piranhas 10 Qualified
FINN MINIHAN Bailey Reserve Piranhas 10 Qualified
LEVI HESKIN Bailey Reserve Piranhas 7 Qualified
SCARLETT EADE Bailey Reserve Piranhas 6 Qualified
ALLEGRA WADE Bailey Reserve Piranhas 2 3 Remaining
TOBIE WILLIAMS Bailey Reserve Piranhas 1 4 Remaining
 
 
noam miller Maccabi Celtics 10 Qualified
Dylan Small Maccabi Celtics 10 Qualified
JAMES BEHR Maccabi Celtics 9 Qualified
AMOS DABSCHECK Maccabi Celtics 9 Qualified
Ethan Sadan Maccabi Celtics 9 Qualified
Hunter Snow Maccabi Celtics 9 Qualified
Josh Unglik Maccabi Celtics 8 Qualified
Lior Vaknin Maccabi Celtics 3 2 Remaining
Levi Immerman Maccabi Celtics 2 3 Remaining
Coby Meltzer Maccabi Celtics 1 4 Remaining
 
 
Joshua Sutton Maccabi Ducks 10 Qualified
Samuel Cashmore Maccabi Ducks 8 Qualified
Charlie Woolf Maccabi Ducks 8 Qualified
Noah Blustein Maccabi Ducks 7 Qualified
Ariel Kraus Maccabi Ducks 7 Qualified
Jacob Lewin Maccabi Ducks 7 Qualified
HUGO SAMUEL Maccabi Ducks 7 Qualified
Kai Vorchheimer Maccabi Ducks 6 Qualified
ARI CASHMORE Maccabi Ducks 3 2 Remaining
Noah Eydlish Maccabi Ducks 3 2 Remaining
Lenny Blustein Maccabi Ducks 1 4 Remaining
 
 
NOAH HERSZFELD Maccabi Eagles 11 Qualified
OLIVER HOFFMAN Maccabi Eagles 10 Qualified
Jacob Kirszbaum Maccabi Eagles 10 Qualified
Jesse Naphtali Maccabi Eagles 10 Qualified
Joshua Weingart Maccabi Eagles 10 Qualified
Ethan Wiese Maccabi Eagles 10 Qualified
Charlie Pack Maccabi Eagles 9 Qualified
Jesse Rapoport Maccabi Eagles 8 Qualified
Mason Appel Maccabi Eagles 1 4 Remaining
Dylan Jankie Maccabi Eagles 1 4 Remaining
 
 
Lachlan Hodson Solway Super Sonics 11 Qualified
James Horn Solway Super Sonics 11 Qualified
OLIVER MENTING Solway Super Sonics 11 Qualified
HARRY MOORE Solway Super Sonics 11 Qualified
TOMMY PRICE Solway Super Sonics 11 Qualified
JACK QUINN Solway Super Sonics 11 Qualified
THOMAS WILSON Solway Super Sonics 11 Qualified
MORRISEY DIAMOND Solway Super Sonics 10 Qualified
 
 
NOAH BLENKHORN Solway Titians 11 Qualified
NATHAN GREEN Solway Titians 11 Qualified
JACK TAN Solway Titians 11 Qualified
HARRISON SQUIRE Solway Titians 10 Qualified
EVAN TO Solway Titians 10 Qualified
JAMIE VINH Solway Titians 10 Qualified
Joshua Bolton Solway Titians 9 Qualified
NICHOLAS CURTAIN Solway Titians 8 Qualified
Peter Trinh Solway Titians 8 Qualified
ANNABELLE SQUIRE Solway Titians 1 4 Remaining
 
 
OLIVER BEKIARIS Tigers Blue 11 Qualified
Jack Meehan Tigers Blue 11 Qualified
James Hicks Tigers Blue 10 Qualified
JAKE LICHTENSTEIN Tigers Blue 10 Qualified
Samuel Wilson Tigers Blue 10 Qualified
SAM VARON-GERRARD Tigers Blue 9 Qualified
Knightley de Silva Tigers Blue 8 Qualified
ZEHAO LIN Tigers Blue 8 Qualified
JACKSON DIAB Tigers Blue 2 3 Remaining
JASPER HARDY Tigers Blue 1 4 Remaining
BRYAN XIE Tigers Blue 1 4 Remaining
 
 
Archer Reid Tigers Green 11 Qualified
SAMUEL WILLIAMS Tigers Green 11 Qualified
CHARLIE HOUGHTON Tigers Green 10 Qualified
ZHEHAN WANG Tigers Green 10 Qualified
Thomas Morris Tigers Green 9 Qualified
JASPER YANG Tigers Green 9 Qualified
Michael Parashos Tigers Green 8 Qualified
Theodoros Karabelas Tigers Green 7 Qualified
Stefan Parashos Tigers Green 2 3 Remaining
 
 
Lucas Chhit Timberwolves Magnum 11 Qualified
Nathan Granig Timberwolves Magnum 11 Qualified
Ian Guan Timberwolves Magnum 11 Qualified
Lachlan Wood Timberwolves Magnum 11 Qualified
Kirk Aisbett Timberwolves Magnum 10 Qualified
Joseph Oddy Timberwolves Magnum 10 Qualified
Joshua Wu Timberwolves Magnum 10 Qualified
Kebo Zhou Timberwolves Magnum 10 Qualified