Qualification as at 25/07/2024
U14 Boys (W23) - Division 04
Name Team Played Remaining
 
 
CHRISTIAN FISHER Ashy Green 11 Qualified
ETHAN FISHER Ashy Green 11 Qualified
Nicholas Anderson Ashy Green 10 Qualified
charles Rice Ashy Green 10 Qualified
TOBEY YOONG Ashy Green 8 Qualified
Oscar Griffith Ashy Green 7 Qualified
Nate Gu Ashy Green 7 Qualified
Ashton Pearson Ashy Green 7 Qualified
 
 
KOBI BOROWSKI Maccabi Warriors Blue 10 Qualified
TOBY RITTERMAN Maccabi Warriors Blue 10 Qualified
ASHER MOHR Maccabi Warriors Blue 9 Qualified
MAX STEINHARDT Maccabi Warriors Blue 9 Qualified
BENJAMIN OLIVER Maccabi Warriors Blue 8 Qualified
CHARLIE SZWIDER Maccabi Warriors Blue 8 Qualified
Sidney Gauvin Maccabi Warriors Blue 6 Qualified
OSCAR GREENBERG Maccabi Warriors Blue 6 Qualified
Hudson Solomon Maccabi Warriors Blue 3 2 Remaining
JACOB DAVIS Maccabi Warriors Blue 1 4 Remaining
Charlie Nussbaum Maccabi Warriors Blue 1 4 Remaining
Arlo Smith Maccabi Warriors Blue 1 4 Remaining
Nathan Taft Maccabi Warriors Blue 1 4 Remaining
Joshua Weingart Maccabi Warriors Blue 1 4 Remaining
 
 
HUGO DEACON Rocket Park Piranhas 11 Qualified
JED HABERFIELD Rocket Park Piranhas 11 Qualified
GEORGE HANDBURY Rocket Park Piranhas 10 Qualified
CHARLIE CAUGHEY Rocket Park Piranhas 9 Qualified
MAX McWILLIAMS Rocket Park Piranhas 9 Qualified
FELIX SHANAHAN Rocket Park Piranhas 9 Qualified
SAXON FARMER Rocket Park Piranhas 8 Qualified
Cooper Schinck Rocket Park Piranhas 6 Qualified
 
 
ANDERS FALLER Scorpions Gardiner 11 Qualified
Ollie Nolan Scorpions Gardiner 11 Qualified
Bryan Noman Scorpions Gardiner 11 Qualified
HENRY SMYTH Scorpions Gardiner 11 Qualified
XAVIER BROWN Scorpions Gardiner 10 Qualified
Max Leveque Scorpions Gardiner 9 Qualified
OSCAR SMYTH Scorpions Gardiner 8 Qualified
GRIFFIN CONNELL Scorpions Gardiner 7 Qualified
Jorden Howes Scorpions Gardiner 2 3 Remaining
Ned WHITE Scorpions Gardiner 2 3 Remaining
Lewie Betts Scorpions Gardiner 1 4 Remaining
BEN PEARCE Scorpions Gardiner 1 4 Remaining
 
 
HUGH DAVIES Solway Ninjas 11 Qualified
HAMISH WALKER Solway Ninjas 11 Qualified
MATTHEW FERNANDO Solway Ninjas 10 Qualified
FINN HASE Solway Ninjas 10 Qualified
KEVAN GOONEWARDENA Solway Ninjas 9 Qualified
HARRISON McCOMAS Solway Ninjas 9 Qualified
ARCHIE SUTHERLAND Solway Ninjas 9 Qualified
SAM JUDD Solway Ninjas 6 Qualified
SEBASTIAN MOLNAR Solway Ninjas 1 4 Remaining
 
 
Oliver Gance Tigers White 11 Qualified
THOMAS HAZELL Tigers White 11 Qualified
Olly Imam Tigers White 11 Qualified
MILLER SCHMIDT Tigers White 11 Qualified
RAFF PETHERBRIDGE Tigers White 10 Qualified
JAMES PORTER Tigers White 10 Qualified
KAELEB SANGHVI Tigers White 9 Qualified
WILLIAM WENT Tigers White 9 Qualified
 
 
Samuel DWYER Timberwolves Boulders 11 Qualified
LACHLAN FOWLER Timberwolves Boulders 11 Qualified
MARCUS GRAY Timberwolves Boulders 11 Qualified
WILLIAM GRAY Timberwolves Boulders 11 Qualified
PATRICK SHEEHY Timberwolves Boulders 11 Qualified
CHARLIE COLTMAN-BAVAGE Timberwolves Boulders 10 Qualified
BENJAMIN McINERNEY Timberwolves Boulders 9 Qualified
COOPER FOWLER Timberwolves Boulders 1 4 Remaining
 
 
Jackson Batchelor Toorak Tornadoes 8 Qualified
Louis Quinlivian Toorak Tornadoes 8 Qualified
Baz Woodfield Toorak Tornadoes 8 Qualified
Aristeo Chiu Toorak Tornadoes 7 Qualified
Yinshu Huang Toorak Tornadoes 7 Qualified
Dante Campbell Toorak Tornadoes 4 1 Remaining
Matisse Deng Toorak Tornadoes 4 1 Remaining
Adrian Pan Toorak Tornadoes 4 1 Remaining
Adonay Tesfamariam Toorak Tornadoes 2 3 Remaining
Nikolaos Sardellis Toorak Tornadoes 1 4 Remaining
 
 
Xavier Bryan Toorak Trackers 11 Qualified
Noah Christodoulou Toorak Trackers 11 Qualified
Dylan Corr Toorak Trackers 11 Qualified
Jett De marco Toorak Trackers 11 Qualified
Harry Mitchell Toorak Trackers 11 Qualified
Louis Ashe Toorak Trackers 10 Qualified
Vicente Bortagaray Toorak Trackers 8 Qualified
Christian Mariani Toorak Trackers 8 Qualified
Charlie Wang Toorak Trackers 5 Qualified
Cooper Saw Toorak Trackers 3 2 Remaining