Qualification as at 25/07/2024
U14 Boys (W23) - Division 03
Name Team Played Remaining
 
 
HUEY BROWN Ashy Gold 11 Qualified
JAKE BUGEJA Ashy Gold 11 Qualified
Finton McIntyre Ashy Gold 11 Qualified
Jake Dickson Ashy Gold 9 Qualified
Zac Goodwin Ashy Gold 9 Qualified
Jonathan May Ashy Gold 9 Qualified
Zac Hilton Ashy Gold 8 Qualified
LACHLAN HARRIS Ashy Gold 6 Qualified
Sebastian Goodwin Ashy Gold 1 4 Remaining
 
 
ETHAN MURPHY Ferncroft Piranhas 10 Qualified
ARKI WOODFORD Ferncroft Piranhas 10 Qualified
FINN CHARTRES Ferncroft Piranhas 9 Qualified
BENJAMIN LUBLINER Ferncroft Piranhas 8 Qualified
NICOLAS DI IORIO Ferncroft Piranhas 7 Qualified
ALEXANDER STARKINS Ferncroft Piranhas 7 Qualified
BEN SIMPSON Ferncroft Piranhas 4 1 Remaining
EDWARD LAWRENTSCHUK Ferncroft Piranhas 2 3 Remaining
HENRY EADE Ferncroft Piranhas 1 4 Remaining
SCARLETT EADE Ferncroft Piranhas 1 4 Remaining
JACK MANNING Ferncroft Piranhas 1 4 Remaining
ALLEGRA WADE Ferncroft Piranhas 1 4 Remaining
 
 
Tom Cohen Maccabi Warriors Gold 11 Qualified
Ethan Kleiman Maccabi Warriors Gold 11 Qualified
Gideon Lowe Maccabi Warriors Gold 11 Qualified
Charlie Rosenberg Maccabi Warriors Gold 11 Qualified
Jack Milchman Maccabi Warriors Gold 9 Qualified
Nicholas Wrobel Maccabi Warriors Gold 9 Qualified
Jack Barnett Maccabi Warriors Gold 8 Qualified
Archer Gelfand Maccabi Warriors Gold 8 Qualified
Levi Solomon Maccabi Warriors Gold 8 Qualified
 
 
ETHAN REEDY-IRWIN Scorpions Ferndale 11 Qualified
Edward VARRO Scorpions Ferndale 11 Qualified
JACKSON CARR Scorpions Ferndale 10 Qualified
ARCHIE SIMARI Scorpions Ferndale 10 Qualified
ALEXANDER WILHELM Scorpions Ferndale 10 Qualified
Jaxson Sansone Scorpions Ferndale 8 Qualified
Wesley PIKE Scorpions Ferndale 7 Qualified
Jacob Zhang Scorpions Ferndale 2 3 Remaining
Lewie Betts Scorpions Ferndale 1 4 Remaining
OSCAR SMYTH Scorpions Ferndale 1 4 Remaining
 
 
PIERO MARMINA Tigers Yellow 11 Qualified
Leonard Napoleone Tigers Yellow 11 Qualified
Alastair Corbould Tigers Yellow 10 Qualified
Hugo Musker Tigers Yellow 10 Qualified
Daniel Arvanitis Tigers Yellow 9 Qualified
Anthony Balic Tigers Yellow 9 Qualified
NICHOLAS CASTINE Tigers Yellow 7 Qualified
Nicholas Priaris Tigers Yellow 5 Qualified
JACK BELL Tigers Yellow 3 2 Remaining
Clarence Clark Tigers Yellow 2 3 Remaining
Aiden O'Brien Tigers Yellow 2 3 Remaining
WILLIAM WENT Tigers Yellow 1 4 Remaining
 
 
Thomas Harper Toorak Tropics 11 Qualified
Winston Pang Toorak Tropics 11 Qualified
Luca Parkington Toorak Tropics 11 Qualified
Frederick Robinson Toorak Tropics 10 Qualified
Eddie Hanneberry Toorak Tropics 9 Qualified
ZEYI PAN Toorak Tropics 8 Qualified
Charlie Wang Toorak Tropics 8 Qualified
Louis Hooper Toorak Tropics 7 Qualified
Rafferty Block Toorak Tropics 3 2 Remaining
Xavier Bryan Toorak Tropics 2 3 Remaining
Dante Campbell Toorak Tropics 2 3 Remaining