Qualification as at 26/05/2024
U12 Boys (W23) - Division 11
Name Team Played Remaining
 
 
Alex Chance Arax 11 Qualified
Hakop Khatchatrian Arax 11 Qualified
Anto Tashjian Arax 11 Qualified
Ollie Chenzian Arax 10 Qualified
Gabriel Philippossian Arax 10 Qualified
Marat Tserunyan Arax 10 Qualified
Maison Gelgec Arax 9 Qualified
Dion Godoy Arax 9 Qualified
Hayk Mekerchian Arax 9 Qualified
Aren Agob Arax 8 Qualified
Alec Manjikian Arax 8 Qualified
Milla Elvankeyis Arax 3 2 Remaining
 
 
Jazib Ayaz Ashy White 11 Qualified
TILLMAN CLARK Ashy White 11 Qualified
Riley Andrew Ashy White 10 Qualified
Charlie Lam Ashy White 10 Qualified
Ezaan Mohamed Ashy White 9 Qualified
BENJAMIN ENGLISH Ashy White 8 Qualified
Jethro Moore Ashy White 7 Qualified
AVEEN SEEKKUGE Ashy White 7 Qualified
Akein Seekkuge Ashy White 2 3 Remaining
Jai Beasley Ashy White 1 4 Remaining
Kai Drezner Ashy White 1 4 Remaining
Nick Sabz-zada Ashy White 1 4 Remaining
 
 
Daniel Bloom Maccabi Kings 11 Qualified
Riley Green Maccabi Kings 11 Qualified
Noah Zipor Maccabi Kings 11 Qualified
Benjamin Shulman Maccabi Kings 10 Qualified
Isaiah Seeman Maccabi Kings 9 Qualified
Nathan Gyorki Maccabi Kings 8 Qualified
Jesse Marks Maccabi Kings 7 Qualified
Lior Shulman Maccabi Kings 5 Qualified
 
 
Spencer Mason-Jefferies Prahran Piranhas 11 Qualified
Tom Buchanan Prahran Piranhas 10 Qualified
Micah Cowan Prahran Piranhas 10 Qualified
MARCUS DALEY Prahran Piranhas 10 Qualified
JOE TRILSBACH Prahran Piranhas 10 Qualified
Ashton Williams Prahran Piranhas 10 Qualified
Jinu Ha Prahran Piranhas 9 Qualified
Edward Kitson Prahran Piranhas 9 Qualified
SAM TEESE Prahran Piranhas 8 Qualified
 
 
HARRY BEILBY Scorpions Watson 11 Qualified
LEON DAY Scorpions Watson 11 Qualified
Sebastian Yeo Scorpions Watson 11 Qualified
Hunter Marevich Scorpions Watson 10 Qualified
Daniel Ritchie Scorpions Watson 10 Qualified
William Zhang Scorpions Watson 10 Qualified
Jimmy Bone Scorpions Watson 8 Qualified
Lachlan Pepper Scorpions Watson 8 Qualified
Oscar Budiono Scorpions Watson 6 Qualified
 
 
Henry Mayhew Tigers Lime 11 Qualified
Dash O'Keefe Tigers Lime 11 Qualified
Shun Song Tigers Lime 11 Qualified
James Hazell Tigers Lime 10 Qualified
Izidore Thomas Jean Tigers Lime 9 Qualified
Benjamin Miriston Tigers Lime 8 Qualified
Tommy Taylor Tigers Lime 6 Qualified
Oliver Bennett Tigers Lime 5 Qualified
Benjamin Batros Tigers Lime 3 2 Remaining