Qualification as at 26/05/2024
U12 Boys (W23) - Division 09
Name Team Played Remaining
 
 
Eden Feinberg Maccabi Eagles 11 Qualified
Samuel Zamel Maccabi Eagles 11 Qualified
Nadav Rath Maccabi Eagles 10 Qualified
Jack Lew Maccabi Eagles 9 Qualified
Isaac Samuel Maccabi Eagles 9 Qualified
Wilbur Gauvin Maccabi Eagles 8 Qualified
Max Zimmet Maccabi Eagles 8 Qualified
Noah Eydlish Maccabi Eagles 5 Qualified
Benjamin Sacks Maccabi Eagles 3 2 Remaining
Yoshi Hall Maccabi Eagles 2 3 Remaining
Matan Rath Maccabi Eagles 2 3 Remaining
 
 
Sonny Gelbak Maccabi Hawks 11 Qualified
Yoav Hanuka Maccabi Hawks 11 Qualified
Noah Taylor Maccabi Hawks 11 Qualified
Ben Leventer Maccabi Hawks 10 Qualified
Jack Plotnik Maccabi Hawks 10 Qualified
Jackson Rose Maccabi Hawks 10 Qualified
Liam Magnezi Maccabi Hawks 9 Qualified
Noam Lifszyc Maccabi Hawks 6 Qualified
Jordan Kotlyar Maccabi Hawks 3 2 Remaining
 
 
Finn Polkinghorne Scorpions Raven 11 Qualified
JACK SOLLY Scorpions Raven 11 Qualified
BRENDAN WATTS Scorpions Raven 11 Qualified
LUCAS YU Scorpions Raven 11 Qualified
Ewan Langdon Scorpions Raven 10 Qualified
LOUIE TUDDENHAM Scorpions Raven 7 Qualified
Billy Betts Scorpions Raven 5 Qualified
Henry Druitt Scorpions Raven 5 Qualified
Cruz Davey Scorpions Raven 1 4 Remaining
Charles Millerd Scorpions Raven 1 4 Remaining
JAMES WHITE Scorpions Raven 1 4 Remaining
 
 
WILL STAFFORD Scorpions Summerhill 11 Qualified
HARRISON ZHOU Scorpions Summerhill 11 Qualified
CHARLIE SCHMIDT Scorpions Summerhill 10 Qualified
ARCH STAMBOLIS Scorpions Summerhill 10 Qualified
Davy Johnstone Scorpions Summerhill 9 Qualified
ALEX LIBERTA Scorpions Summerhill 9 Qualified
Sebastian Gasparotto Scorpions Summerhill 8 Qualified
Ira Marks Scorpions Summerhill 2 3 Remaining
Lachie Cooper Scorpions Summerhill 1 4 Remaining
Harry Ferrier Scorpions Summerhill 1 4 Remaining
Ashton Wetherall Scorpions Summerhill 1 4 Remaining
 
 
Abhay Joshi Tigers Tan 11 Qualified
Noah Pappas Tigers Tan 10 Qualified
Jonty Reynolds Tigers Tan 10 Qualified
George Rizk Tigers Tan 10 Qualified
Jihu Song Tigers Tan 10 Qualified
Tianbang Gu Tigers Tan 9 Qualified
Xavier Wang Tigers Tan 7 Qualified
Lucius Liu Tigers Tan 2 3 Remaining
ZACHARY DE LUCA Tigers Tan 1 4 Remaining
George Karanikas Tigers Tan 1 4 Remaining
 
 
Steven Chen Timberwolves Colts 11 Qualified
OWEN EDWARDS Timberwolves Colts 11 Qualified
Riley Jarvis Timberwolves Colts 11 Qualified
OLIVER MANDELETTI Timberwolves Colts 11 Qualified
roger tao Timberwolves Colts 11 Qualified
PATRICK MULLER Timberwolves Colts 10 Qualified
Keaton Tsoi Timberwolves Colts 10 Qualified
Yousef Mofreh Timberwolves Colts 7 Qualified
 
 
Oscar Chan Timberwolves Dragons 11 Qualified
KEON DJAPRI Timberwolves Dragons 11 Qualified
Nicholas Nguyen Timberwolves Dragons 11 Qualified
Andreil Cheng Timberwolves Dragons 10 Qualified
Kian Juyal Timberwolves Dragons 10 Qualified
Lucas Nie Timberwolves Dragons 10 Qualified
Micah Ter Timberwolves Dragons 10 Qualified
Haresh Satkunanandan Timberwolves Dragons 7 Qualified