Qualification as at 24/09/2023
U12 Boys (W23) - Division 08
Name Team Played Remaining
 
 
Lucas SCARDAMAGLIA Comets Lightning 11 Qualified
Cayden Seck Comets Lightning 11 Qualified
Hunter Galashchuk Comets Lightning 10 Qualified
Lachlan Humble Comets Lightning 10 Qualified
SPENCER McCARTHY Comets Lightning 10 Qualified
Xavier Papasotiriou Comets Lightning 10 Qualified
Prabsidak Makkar Comets Lightning 9 Qualified
Devhan Wood Comets Lightning 9 Qualified
Zachary Nassour Comets Lightning 3 2 Remaining
ZAC PEGIOS Comets Lightning 1 4 Remaining
Danielle Fan Comets Lightning 0 5 Remaining
 
 
RYAN GUNN Maccabi Falcons 11 Qualified
Aden Lefkovic Maccabi Falcons 11 Qualified
Blake Mymin Maccabi Falcons 11 Qualified
Jay Norich Maccabi Falcons 11 Qualified
AIDEN ROSENBAUM Maccabi Falcons 11 Qualified
Oliver Gerber Maccabi Falcons 10 Qualified
Eden Levi Maccabi Falcons 10 Qualified
EZRA DABSCHECK Maccabi Falcons 9 Qualified
 
 
Jude Beggs Maccabi Jaguars 11 Qualified
Jake Nadelman Maccabi Jaguars 11 Qualified
Noam Reti-Waks Maccabi Jaguars 11 Qualified
Sonny Solewicz Maccabi Jaguars 11 Qualified
Ethan Dodge Maccabi Jaguars 10 Qualified
Jeremy Segal Maccabi Jaguars 10 Qualified
Asher Snider Maccabi Jaguars 10 Qualified
Harvey Rozencwajg Maccabi Jaguars 9 Qualified
 
 
DANIEL BABBINGTON Solway Bulls 11 Qualified
ARNAV BAHUKHANDI Solway Bulls 11 Qualified
HARRY BREESE Solway Bulls 11 Qualified
Becker Diamond Solway Bulls 11 Qualified
OLIVER PRICE Solway Bulls 11 Qualified
Sebastian De Propertis Solway Bulls 10 Qualified
Colin Waters Solway Bulls 10 Qualified
MAX MARTIN Solway Bulls 7 Qualified
 
 
LINCOLN DAVIES Solway Panthers 10 Qualified
Louis Panetta Solway Panthers 10 Qualified
WILLIAM PENDLEBURY Solway Panthers 10 Qualified
ERIC TU Solway Panthers 10 Qualified
OLIVER BERTONE Solway Panthers 9 Qualified
DEXTER BALLANTYNE Solway Panthers 8 Qualified
MALACHI CARTER Solway Panthers 8 Qualified
Jack Platt Solway Panthers 5 Qualified
Anna Rourke Solway Panthers 2 3 Remaining
 
 
Declan Marshall Timberwolves Ramblers 11 Qualified
Alex Kingston Timberwolves Ramblers 10 Qualified
William Frangoulis Timberwolves Ramblers 9 Qualified
Viraj Martyn Timberwolves Ramblers 9 Qualified
Saurya Prajapati Timberwolves Ramblers 9 Qualified
DANTE FLORIO Timberwolves Ramblers 8 Qualified
MATTEO MAXWELL Timberwolves Ramblers 7 Qualified
TOBY SIM Timberwolves Ramblers 7 Qualified
Theo KIM Timberwolves Ramblers 1 4 Remaining