Qualification as at 25/07/2024
U12 Boys (W23) - Division 01/02
Name Team Played Remaining
 
 
Jonah Brewster Koornang Piranhas 11 Qualified
Benjamin Rimes Koornang Piranhas 11 Qualified
Cassius Gargiso Koornang Piranhas 10 Qualified
Oliver Stenson Koornang Piranhas 10 Qualified
Tom Dolan Koornang Piranhas 9 Qualified
Massimo Lawson Koornang Piranhas 9 Qualified
Edward Rivers Koornang Piranhas 9 Qualified
Andrew Wiseman Koornang Piranhas 9 Qualified
Campbell Gregory Koornang Piranhas 7 Qualified
Alexander Brewster Koornang Piranhas 2 3 Remaining
 
 
Lewie Betts Scorpions Ferndale 11 Qualified
Xavier Bransgrove Scorpions Ferndale 11 Qualified
Jordy HOWES Scorpions Ferndale 11 Qualified
Nathan Riedler Scorpions Ferndale 11 Qualified
OSCAR SMYTH Scorpions Ferndale 11 Qualified
Jacob Zhang Scorpions Ferndale 11 Qualified
Lachlan Teoh Scorpions Ferndale 10 Qualified
 
 
GRIFFIN MARDLING Solway Colts 11 Qualified
JACK MILHUISEN Solway Colts 11 Qualified
BON NGO Solway Colts 11 Qualified
MAX ALATI Solway Colts 10 Qualified
HEATH MENELAWS Solway Colts 10 Qualified
LUCCA MOSS Solway Colts 10 Qualified
DANIEL O'BRIEN Solway Colts 9 Qualified
JOEL WILSON Solway Colts 9 Qualified
 
 
LACHLAN HARRINGTON Solway Wolves 11 Qualified
HENRY SCOTT Solway Wolves 11 Qualified
BENJAMIN SULLIVAN Solway Wolves 11 Qualified
HENRY GLOBAN Solway Wolves 10 Qualified
JACK MOORE Solway Wolves 10 Qualified
HARVINDER BAINS Solway Wolves 9 Qualified
GUS LETHLEAN Solway Wolves 9 Qualified
WILLIAM O'BYRNE Solway Wolves 7 Qualified
Charlie Globan Solway Wolves 1 4 Remaining
 
 
SAMUEL MCFARLANE Tigers Black 11 Qualified
Matthew York Tigers Black 11 Qualified
EDWARD YUNGHANNS Tigers Black 11 Qualified
JAKE ALDER Tigers Black 10 Qualified
SAMUEL BROWN Tigers Black 10 Qualified
JACK SCHEELE Tigers Black 10 Qualified
WILLIAM HARMER Tigers Black 9 Qualified
CHASE TAYLOR Tigers Black 9 Qualified
BENJAMIN HOGAN Tigers Black 2 3 Remaining
 
 
JACK BELL Tigers Red 11 Qualified
JACKSON DIAB Tigers Red 11 Qualified
BRYAN XIE Tigers Red 11 Qualified
JAMES COPE Tigers Red 10 Qualified
BENJAMIN HOGAN Tigers Red 10 Qualified
MICHAEL WU Tigers Red 10 Qualified
Steve Karklins Jnr Tigers Red 9 Qualified
LOCHIE VILE Tigers Red 9 Qualified
ZACHARY DE LUCA Tigers Red 3 2 Remaining
William Scheele Tigers Red 2 3 Remaining
CHASE TAYLOR Tigers Red 2 3 Remaining
 
 
JOAB BRIGLIA Timberwolves Bullets 10 Qualified
COOPER FOWLER Timberwolves Bullets 10 Qualified
CHARLIE JACKSON Timberwolves Bullets 10 Qualified
WILLIAM MULLER Timberwolves Bullets 10 Qualified
JAMES NICHOLS Timberwolves Bullets 8 Qualified
DANIEL ROBINSON Timberwolves Bullets 8 Qualified
JAMES SCHEGGIA Timberwolves Bullets 6 Qualified
Jasper Dimitracopoulos Timberwolves Bullets 1 4 Remaining
TOM FOWLER Timberwolves Bullets 1 Disqualified
 
 
ASHTON ARNOTT Timberwolves Cubs 11 Qualified
FLETCHER BYE Timberwolves Cubs 11 Qualified
Ethan Cooray Timberwolves Cubs 10 Qualified
TOM MANLEY Timberwolves Cubs 10 Qualified
ZACHARY NATHANIELSZ Timberwolves Cubs 10 Qualified
THOMAS WILMOT Timberwolves Cubs 10 Qualified
MAVI AHMET Timberwolves Cubs 9 Qualified
JAKE REED Timberwolves Cubs 9 Qualified