Qualification as at 25/07/2024
U10 Girls (W23) - Division 03
Name Team Played Remaining
 
 
Eloise Andrew Ashy Gold 11 Qualified
Margot Bordieri Ashy Gold 11 Qualified
Stella Moore Ashy Gold 10 Qualified
Lucy Riordan Ashy Gold 10 Qualified
Elena Samtoy Ashy Gold 10 Qualified
Madeline Smith Ashy Gold 10 Qualified
Charlie Watson Ashy Gold 9 Qualified
Isabelle Lam Ashy Gold 2 3 Remaining
 
 
Matilda Bremner Ashy Green 11 Qualified
Georgia Goode Ashy Green 11 Qualified
Stephanie Newton Ashy Green 11 Qualified
Eda Baydan Ashy Green 10 Qualified
Aditi Kumar Ashy Green 10 Qualified
Ellie Liang Ashy Green 10 Qualified
Ella Robertson Ashy Green 10 Qualified
Ela Baydan Ashy Green 1 4 Remaining
 
 
Elyse Gorman Creswick Piranhas 10 Qualified
Amelie Peters Creswick Piranhas 10 Qualified
LEAH TAKAC Creswick Piranhas 10 Qualified
GEORGIA CHARTRES Creswick Piranhas 9 Qualified
Poppy Manning Creswick Piranhas 9 Qualified
Olivia Mant Creswick Piranhas 7 Qualified
WILLOW NATHWANI Creswick Piranhas 6 Qualified
ARISHA VERMA Creswick Piranhas 6 Qualified
Stella Futsima Creswick Piranhas 1 4 Remaining
Georgia Holmes Creswick Piranhas 1 4 Remaining
Eloise Milne Creswick Piranhas 1 4 Remaining
 
 
Taylor Benkel Maccabi Dream 11 Qualified
Layla Kirshon Maccabi Dream 11 Qualified
Elsie Lew Maccabi Dream 11 Qualified
Emily Revis Maccabi Dream 10 Qualified
ELLI SOLOMON Maccabi Dream 10 Qualified
Sunshine Stimson Maccabi Dream 10 Qualified
Mayan Sztrajt Maccabi Dream 10 Qualified
 
 
Charlotte McGowan Tigers Blue 11 Qualified
Madeleine Nasis Tigers Blue 10 Qualified
Genevieve Barry Tigers Blue 9 Qualified
Nora Mackay Tigers Blue 9 Qualified
Maya O'Neill Tigers Blue 9 Qualified
Katrijn Out Tigers Blue 9 Qualified
Grace Balakumar Tigers Blue 6 Qualified
Jasmine Davies Tigers Blue 2 3 Remaining
Ella McDonald Tigers Blue 2 3 Remaining
Valentina Brunetti Tigers Blue 1 4 Remaining
Maddie Harvey Tigers Blue 1 4 Remaining
Lucy Henderson Tigers Blue 1 4 Remaining
Greta Rattray Tigers Blue 1 4 Remaining
Matilda Rattray Tigers Blue 1 4 Remaining
Camilla Webster Tigers Blue 1 4 Remaining
 
 
Audrey Paterson Tigers Orange 11 Qualified
Wilhelmina Stevens Tigers Orange 11 Qualified
Audrey West Tigers Orange 11 Qualified
Chloe Byrne Tigers Orange 10 Qualified
Tess Freeman Tigers Orange 10 Qualified
Camilla Hindhaugh Tigers Orange 10 Qualified
Zara Syme Tigers Orange 10 Qualified
Ashika Sundaram Tigers Orange 8 Qualified
Sophie Hogan Tigers Orange 2 3 Remaining
Abigail Irvine Tigers Orange 2 3 Remaining
 
 
Isabelle Charter Timberwolves Sharks 11 Qualified
Madeleine Dwyer Timberwolves Sharks 11 Qualified
Maggie He Timberwolves Sharks 11 Qualified
Yolanda Mandile Timberwolves Sharks 11 Qualified
Sansa Sovis Timberwolves Sharks 11 Qualified
Indiana Brandi Timberwolves Sharks 10 Qualified
Holly Jacka Timberwolves Sharks 10 Qualified
Zoe Lim Timberwolves Sharks 6 Qualified
 
 
Caelyn Jarvis Timberwolves Tornadoes 11 Qualified
Yasmin Langroo Timberwolves Tornadoes 11 Qualified
Rose Muller Timberwolves Tornadoes 11 Qualified
Mariana Nichols Timberwolves Tornadoes 11 Qualified
Nora Valdez Timberwolves Tornadoes 10 Qualified
Amelia Lembovski Timberwolves Tornadoes 8 Qualified
Akira Phogat Timberwolves Tornadoes 8 Qualified
Paige Courtney Timberwolves Tornadoes 1 4 Remaining
Suzie Hwang Timberwolves Tornadoes 1 4 Remaining
Penelope Argaet Timberwolves Tornadoes 0 5 Remaining
 
 
Vivienne Mariani Toorak Tangos 10 Qualified
Harper Murphy Toorak Tangos 10 Qualified
Alana Gretton Toorak Tangos 9 Qualified
Dasha Gubina Toorak Tangos 8 Qualified
Ava Idzes Toorak Tangos 8 Qualified
Matilda Lim Toorak Tangos 8 Qualified
Sana Parekh Toorak Tangos 8 Qualified
Audrey Prajnaparamita Toorak Tangos 8 Qualified
Clara Camm Toorak Tangos 7 Qualified
Violet Vitale Toorak Tangos 5 Qualified