Qualification as at 26/05/2024
U10 Girls (W23) - Division 02
Name Team Played Remaining
 
 
Olivia Burke Aintree Piranhas 11 Qualified
Aurelia Mason Aintree Piranhas 11 Qualified
Georgia McMahon Aintree Piranhas 11 Qualified
Frances Outhred Aintree Piranhas 10 Qualified
Matilda Hanger Aintree Piranhas 9 Qualified
Anna Lilley Aintree Piranhas 9 Qualified
Emily Zsembery Aintree Piranhas 9 Qualified
Holly O'Brien Aintree Piranhas 8 Qualified
Lila Parisotto Aintree Piranhas 4 1 Remaining
 
 
Zoe Badwal Solway Dynamos 11 Qualified
Charlotte Barrett Solway Dynamos 11 Qualified
Charlotte Davey Solway Dynamos 11 Qualified
Stella Smith Solway Dynamos 11 Qualified
Sienna Zagari Solway Dynamos 11 Qualified
Aveline Moussi Solway Dynamos 10 Qualified
Amelia Walker Solway Dynamos 10 Qualified
Kiara Gardner-Vaughan Solway Dynamos 8 Qualified
 
 
Harper Aron Solway Jazz 10 Qualified
Willow Aron Solway Jazz 10 Qualified
Clara Cusumano Solway Jazz 10 Qualified
Elise Davies Solway Jazz 10 Qualified
Chiara Pyman Solway Jazz 10 Qualified
Maya Dordevic Solway Jazz 9 Qualified
Sara Pulze Solway Jazz 9 Qualified
Milla Klooster Solway Jazz 4 1 Remaining
Lucie Short Solway Jazz 4 1 Remaining
Amelia O'Sullivan Solway Jazz 2 3 Remaining
 
 
Saskia Chow Solway Rebels 11 Qualified
Tabitha O'Connor Solway Rebels 11 Qualified
Elisa Stobie Solway Rebels 11 Qualified
Eden Vimpani Solway Rebels 11 Qualified
Alannah Mason Solway Rebels 10 Qualified
Isla Stafford Solway Rebels 10 Qualified
Lucy Cammidge Solway Rebels 9 Qualified
Grace Hamilton Solway Rebels 8 Qualified
 
 
Amitie Bare Tigers Green 11 Qualified
CHLOE DALTON Tigers Green 11 Qualified
Clementine Stewart Tigers Green 11 Qualified
Alice Allen Tigers Green 10 Qualified
Despina Andonopoulos Tigers Green 10 Qualified
Charlotte Stewart Tigers Green 10 Qualified
Tia Xu Tigers Green 10 Qualified
Milana Dimitrovici Tigers Green 9 Qualified
Ella McDonald Tigers Green 8 Qualified
 
 
Lucy Cash Tigers White 11 Qualified
LUCY GARRETT Tigers White 11 Qualified
ABIGAIL ROSARIO Tigers White 11 Qualified
Natalie York Tigers White 11 Qualified
Eve Rattray Tigers White 10 Qualified
FLORENCE SZYMKOWICZ Tigers White 10 Qualified
Camille Sironic Tigers White 9 Qualified
ALESSIA PELUSO Tigers White 7 Qualified
Lilly Simon Tigers White 3 2 Remaining
Valentina Marmina Tigers White 2 3 Remaining
Allegra Schalken Tigers White 2 3 Remaining
 
 
Mila Capron Willow Piranhas 11 Qualified
Sofia Crinis Willow Piranhas 11 Qualified
Stella Fluitsma Willow Piranhas 11 Qualified
Georgia Holmes Willow Piranhas 11 Qualified
Olivia Minihan Willow Piranhas 11 Qualified
Hilda Smith Willow Piranhas 11 Qualified
Maiya Lakman Willow Piranhas 10 Qualified
Eloise Milne Willow Piranhas 9 Qualified