Qualification as at 26/05/2024
U10 Boys (W23) - Division 07
Name Team Played Remaining
 
 
Levi Borgonha Ardrie Park Piranhas 11 Qualified
Daniel Carbone Ardrie Park Piranhas 11 Qualified
Samuel Qiao Ardrie Park Piranhas 10 Qualified
Jonah-Anthony Andrawis Ardrie Park Piranhas 9 Qualified
Finley Ma Ardrie Park Piranhas 8 Qualified
Gaspar Jahan Ardrie Park Piranhas 7 Qualified
Nicholas Zhang Ardrie Park Piranhas 7 Qualified
Henry Barr Ardrie Park Piranhas 2 3 Remaining
Kaveen De Silva Ardrie Park Piranhas 2 3 Remaining
Henry Batrouney Ardrie Park Piranhas 1 4 Remaining
Niveyn Fernando Ardrie Park Piranhas 1 4 Remaining
Evaan Fernandow Ardrie Park Piranhas 1 4 Remaining
Zachary Ghaly Ardrie Park Piranhas 1 4 Remaining
Alexander Brewster Ardrie Park Piranhas 0 5 Remaining
Freddie Lewis Ardrie Park Piranhas 0 5 Remaining
Jackson Underwood Ardrie Park Piranhas 0 5 Remaining
Max Presnell Ardrie Park Piranhas 0 5 Remaining
Jack Martin Ardrie Park Piranhas 0 5 Remaining
 
 
Max Blain Balaclava Piranhas 11 Qualified
Frank Haley Balaclava Piranhas 11 Qualified
Fitzpatrick Hennessy Balaclava Piranhas 11 Qualified
Charlie Reader Balaclava Piranhas 11 Qualified
Max Feld Balaclava Piranhas 10 Qualified
Jack Jamieson Balaclava Piranhas 10 Qualified
Austin Kerezsi Balaclava Piranhas 10 Qualified
Renato Been Balaclava Piranhas 9 Qualified
Maanveer Kohli Balaclava Piranhas 8 Qualified
 
 
Junxian Wu Comets Eagles 11 Qualified
Eric Yang Comets Eagles 11 Qualified
Alexander De Niese Comets Eagles 10 Qualified
Roy Son Comets Eagles 10 Qualified
Nathan Liu Comets Eagles 9 Qualified
Kayden Yang Comets Eagles 9 Qualified
Tim Yue Comets Eagles 9 Qualified
William Peng Comets Eagles 8 Qualified
Danielle Fan Comets Eagles 3 2 Remaining
 
 
George Grinberg Maccabi Jaguars 11 Qualified
Ezra Krawitz Maccabi Jaguars 11 Qualified
freddie pollak Maccabi Jaguars 11 Qualified
Billy Norich Maccabi Jaguars 10 Qualified
Ryder Janovic Maccabi Jaguars 9 Qualified
Toby Michaels Maccabi Jaguars 9 Qualified
Jonah Slezak Maccabi Jaguars 8 Qualified
Jamie Shulman Maccabi Jaguars 7 Qualified
 
 
Kian Moore Solway Swish 11 Qualified
Harry Ogilvy Solway Swish 11 Qualified
Oliver Ward Solway Swish 11 Qualified
Jayden Ly Solway Swish 10 Qualified
Aidan Seconnino Solway Swish 10 Qualified
Hugo Robertson Solway Swish 9 Qualified
Cameron Ma Solway Swish 8 Qualified
Andrew Trinh Solway Swish 8 Qualified
Saskia Chow Solway Swish 2 3 Remaining
Eden Vimpani Solway Swish 2 3 Remaining
 
 
Padraic Edwards Tigers Maroon 11 Qualified
Jack Hubbard Tigers Maroon 11 Qualified
Noah Msonda-Johnson Tigers Maroon 11 Qualified
Edward Rieniets Tigers Maroon 11 Qualified
George Tuffery Tigers Maroon 11 Qualified
Hudson Jellis Tigers Maroon 10 Qualified
Louis Kent Tigers Maroon 10 Qualified
 
 
Morgan Taing Timberwolves Chargers 11 Qualified
Luke Ashton Timberwolves Chargers 10 Qualified
Wade Clowes Timberwolves Chargers 10 Qualified
Blake Courtney Timberwolves Chargers 10 Qualified
Toby Pryde Timberwolves Chargers 10 Qualified
George Yong Timberwolves Chargers 10 Qualified
Zayaan Kotadia Timberwolves Chargers 9 Qualified
Lachlan Mentlikowski Timberwolves Chargers 8 Qualified
 
 
Zhihong Chen Warrawee Piranhas 11 Qualified
Eamon Cheung Warrawee Piranhas 11 Qualified
Asher Cowan Warrawee Piranhas 11 Qualified
Henry Hutchings Warrawee Piranhas 10 Qualified
Raaj Jaggi Warrawee Piranhas 10 Qualified
Flynn Camilleri Warrawee Piranhas 9 Qualified
Finley Kim Warrawee Piranhas 9 Qualified
Mittchem Shaw Warrawee Piranhas 7 Qualified
Jimmy Stockfeld Warrawee Piranhas 0 5 Remaining