Qualification as at 26/05/2024
U10 Boys (W23) - Division 03
Name Team Played Remaining
 
 
Matti Feinberg Maccabi Bucks 11 Qualified
Jacob Krampel Maccabi Bucks 11 Qualified
Samuel Levy Maccabi Bucks 11 Qualified
Asher Davis Maccabi Bucks 10 Qualified
Thomas Golshevsky Maccabi Bucks 10 Qualified
Harvey Davidson Maccabi Bucks 9 Qualified
Oliver Dickman Maccabi Bucks 9 Qualified
Nadav Beckman Maccabi Bucks 4 1 Remaining
Aiden Green Maccabi Bucks 1 4 Remaining
 
 
Nicholas Arianas Solway Giants 11 Qualified
Luke Farrant Solway Giants 11 Qualified
Nicholas Liu Solway Giants 11 Qualified
Eamon Quick Solway Giants 11 Qualified
Edward Wang Solway Giants 11 Qualified
Jasper WU Solway Giants 11 Qualified
Alexander Koval Solway Giants 10 Qualified
Henry Martin Solway Giants 10 Qualified
Mason Nolan Solway Giants 4 1 Remaining
 
 
Espen den Braber Solway Spurs 11 Qualified
Dominic Place Solway Spurs 11 Qualified
SAMUEL SAHELY Solway Spurs 11 Qualified
Luca Sonego Solway Spurs 11 Qualified
OLIVER GEE Solway Spurs 10 Qualified
SAMUEL NICOLAKOPOULOS Solway Spurs 10 Qualified
Atlas Hedges Solway Spurs 9 Qualified
Jacob Yuxuan Cham Solway Spurs 6 Qualified
Luke Molnar Solway Spurs 5 Qualified
 
 
Levi Carmody Tigers Blue 11 Qualified
Louis Phillips Tigers Blue 11 Qualified
Joshua Salida Tigers Blue 11 Qualified
George Whitford Tigers Blue 11 Qualified
Archie Doig Tigers Blue 10 Qualified
George Karanikas Tigers Blue 10 Qualified
Jordan Mackin Tigers Blue 10 Qualified
Nate Georgoulas Tigers Blue 9 Qualified
 
 
GEORGE CRAWFORD Tigers White 11 Qualified
Hugh Irvinr Tigers White 11 Qualified
Victor Cleves Tigers White 10 Qualified
CHARLES CURTAIN Tigers White 10 Qualified
LEO YUNGHANNS Tigers White 10 Qualified
Vaughn de Silva Tigers White 9 Qualified
Tex Stewart Tigers White 9 Qualified
James Mussen Tigers White 6 Qualified
Yisen Xu Tigers White 6 Qualified
Ted Sanghvi Tigers White 0 Qualified
William Stuckey Tigers White 0 Qualified
 
 
Ethan Fernando Timberwolves Bucks 11 Qualified
Zion Gurguis Timberwolves Bucks 11 Qualified
Oscar Ricciuti Timberwolves Bucks 11 Qualified
Jaishan Chandrakumar Timberwolves Bucks 10 Qualified
Tsung-Ching Austin Cheng Timberwolves Bucks 10 Qualified
Ethan Xie Timberwolves Bucks 10 Qualified
David Coleman Timberwolves Bucks 9 Qualified
William Li Timberwolves Bucks 7 Qualified
 
 
Xavier Cruse Toorak Tarantulas 9 Qualified
Azael Mebrahtu Toorak Tarantulas 9 Qualified
Samson Saunders Toorak Tarantulas 9 Qualified
Hugo Errington Toorak Tarantulas 8 Qualified
Rory Morrison Toorak Tarantulas 8 Qualified
Gael Rogers Toorak Tarantulas 8 Qualified
Hugo Stephen Toorak Tarantulas 8 Qualified
Xander Strawhorn Toorak Tarantulas 8 Qualified