Qualification as at 15/04/2024
U10 GIRLS (S22-23) - Division 03
Name Team Played Remaining
 
 
Erica Cohen Maccabi Warriors 12 Qualified
Layla Cohen Maccabi Warriors 12 Qualified
Mila Golshevsky Maccabi Warriors 12 Qualified
Jemma Rajch Maccabi Warriors 12 Qualified
Sofia Sable Maccabi Warriors 12 Qualified
Emma Behr Maccabi Warriors 11 Qualified
Alma Hechtman Maccabi Warriors 11 Qualified
Abigail Suss Maccabi Warriors 10 Qualified
 
 
CLAIRE NGUYEN Scorpions Nettleton 11 Qualified
SOPHIE VARRO Scorpions Nettleton 11 Qualified
Ellie Forehan Scorpions Nettleton 10 Qualified
EDIE NELSON Scorpions Nettleton 10 Qualified
ISLA RASO Scorpions Nettleton 10 Qualified
Lilia Sim Scorpions Nettleton 10 Qualified
Lizzie SMITH Scorpions Nettleton 9 Qualified
EMILY HILL Scorpions Nettleton 7 Qualified
Alice Hopkinson Scorpions Nettleton 1 5 Remaining
 
 
Roberta Catanese Solway Dynamos 12 Qualified
TAYLOR HERMSEN Solway Dynamos 12 Qualified
Nilani Smith Solway Dynamos 12 Qualified
Isabelle Cowling Solway Dynamos 11 Qualified
ISOBELLE GLENDINNING Solway Dynamos 11 Qualified
MADISON MINTER Solway Dynamos 11 Qualified
Arya Momandwall Solway Dynamos 11 Qualified
LOLA HOPEWELL Solway Dynamos 8 Qualified
Elise Davies Solway Dynamos 4 2 Remaining
 
 
OLIVIA DEVASAGAYAM Solway Fever 12 Qualified
CHARLIE BROWN Solway Fever 11 Qualified
CHLOE DEVASAGAYAM Solway Fever 11 Qualified
Pari Madaan Solway Fever 11 Qualified
SANNE McMILLAN Solway Fever 11 Qualified
PETA LIARAKOS Solway Fever 10 Qualified
Sarah Sheikh Solway Fever 10 Qualified
Elise Davies Solway Fever 5 1 Remaining
Maya Dordevic Solway Fever 3 3 Remaining
 
 
ASHIKA GOONEWARDENA Solway Spirit 12 Qualified
Stella Middleton Solway Spirit 12 Qualified
Francesca Miotto Solway Spirit 12 Qualified
Lara Monkivitch Solway Spirit 12 Qualified
ISABELLA KERR Solway Spirit 11 Qualified
Abigail Nott Solway Spirit 11 Qualified
Amy Barclay Solway Spirit 10 Qualified
SOPHIA LONG Solway Spirit 10 Qualified
 
 
ABBY AKKERMAN Tigers Brown 12 Qualified
CLEMENTINE BROWN Tigers Brown 12 Qualified
AMELIA FREEMAN Tigers Brown 12 Qualified
STEPHANIE KARABINA Tigers Brown 11 Qualified
CARA MITCHELL Tigers Brown 11 Qualified
ASHA NIEROSHAN Tigers Brown 11 Qualified
ELLE WOODFORD Tigers Brown 11 Qualified
CLAUDIA HUNT Tigers Brown 10 Qualified
 
 
Chloe Georgopoulos Tigers Green 12 Qualified
FLORENCE STOREY Tigers Green 12 Qualified
ESTHER CHALIKIAS Tigers Green 11 Qualified
Abbey Kohinga Tigers Green 11 Qualified
PHOEBE PRICE Tigers Green 11 Qualified
Eliza Williams Tigers Green 11 Qualified
Eve Rattray Tigers Green 10 Qualified
LILIANA SUTHERLAND Tigers Green 9 Qualified
Clara Piasente Tigers Green 3 3 Remaining
Natalie York Tigers Green 2 4 Remaining
 
 
ISABELLA ADAIR Tigers White 12 Qualified
Eliza Doig Tigers White 12 Qualified
SAMANTHA JESSE Tigers White 12 Qualified
Paige Stevens Tigers White 12 Qualified
KEIRA CRAWFORD Tigers White 11 Qualified
Kate Kemp Tigers White 11 Qualified
IVY WILSON Tigers White 10 Qualified
Antonia Karabelas Tigers White 9 Qualified
CHRISTIANA SIDERIS Tigers White 2 4 Remaining
 
 
CHARLOTTE FREEMAN Tigers Yellow 12 Qualified
JESSICA CAMPBELL Tigers Yellow 11 Qualified
ANGELA KIM ANH NGUYEN Tigers Yellow 11 Qualified
ROSEMARY CURTAIN Tigers Yellow 10 Qualified
Grace Henderson Tigers Yellow 10 Qualified
Pippa Maddocks Tigers Yellow 10 Qualified
CHRISTIANA SIDERIS Tigers Yellow 9 Qualified
SUMMER SCHMIDT Tigers Yellow 8 Qualified
Evie Sherman Tigers Yellow 4 2 Remaining
AMELIA FREEMAN Tigers Yellow 3 3 Remaining
Lola Arthur Tigers Yellow 2 Disqualified
Saskia Chandy Tigers Yellow 2 Disqualified
MISSONI BYRNE Tigers Yellow 1 5 Remaining
Gretta Tbc Tigers Yellow 1 5 Remaining