Qualification as at 24/02/2024
U8 BOYS (S22-23) - Division 06
Name Team Played Remaining
 
 
Lachlan Peng Ashy Yellow 13 Qualified
Nickolaos Pittas Ashy Yellow 13 Qualified
Ethan Taylor Ashy Yellow 13 Qualified
Leroy Boudou Ashy Yellow 12 Qualified
Tom McManemin Ashy Yellow 12 Qualified
Vincent Wang Ashy Yellow 12 Qualified
Lucas Zhao Ashy Yellow 11 Qualified
Oscar Edwards Ashy Yellow 9 Qualified
Charlie Rowe Ashy Yellow 2 4 Remaining
 
 
Ethan Zhang Comets Tigers 13 Qualified
Xiaotian Bi Comets Tigers 11 Qualified
Zach Yang Comets Tigers 11 Qualified
Denith Rathnayake Comets Tigers 10 Qualified
Mason Youssf Comets Tigers 10 Qualified
Oliver Youssf Comets Tigers 10 Qualified
Aveer Rana Comets Tigers 6 Qualified
Jeremy Liu Comets Tigers 3 3 Remaining
Nathan Zhang Comets Tigers 3 3 Remaining
Ben Smith Comets Tigers 2 4 Remaining
Jason Wu Comets Tigers 1 5 Remaining
 
 
Jakey Malki Scorpions Nettleton 13 Qualified
Blake Millerd Scorpions Nettleton 13 Qualified
Jasper sun Scorpions Nettleton 13 Qualified
Rory Zed Scorpions Nettleton 13 Qualified
Max Anderson Scorpions Nettleton 12 Qualified
Christopher Kyriakou Scorpions Nettleton 12 Qualified
Oscar Lai Scorpions Nettleton 12 Qualified
Marc Yao Scorpions Nettleton 10 Qualified
 
 
Benicio Filippelli Solway Cobras 13 Qualified
William Hall Solway Cobras 13 Qualified
Bob Lethlean Solway Cobras 13 Qualified
Ned McCarthy Solway Cobras 13 Qualified
Vincent Smith Solway Cobras 13 Qualified
Hugo Waters Solway Cobras 13 Qualified
Charles Woodruff Solway Cobras 13 Qualified
Oliver Mawer Solway Cobras 11 Qualified
 
 
Nixon Brown Solway Pythons 13 Qualified
Oscar Oram Solway Pythons 13 Qualified
Jacob Yuxuan Cham Solway Pythons 12 Qualified
Asher Ellicott Solway Pythons 12 Qualified
Finn Sheffield Solway Pythons 12 Qualified
Patrick Symmons Solway Pythons 11 Qualified
Toby Watts Solway Pythons 5 1 Remaining
Harry Gowland Solway Pythons 4 2 Remaining
Jack Gowland Solway Pythons 4 2 Remaining
 
 
Ashton Mapstone Solway Thunder 13 Qualified
Luke Molnar Solway Thunder 13 Qualified
Zac Wilson Solway Thunder 13 Qualified
Murphy Akehurst Solway Thunder 12 Qualified
Thomas Hamilton Solway Thunder 12 Qualified
Charles Rowe Solway Thunder 12 Qualified
Asher Shaw Solway Thunder 12 Qualified
Alfie Mallon Solway Thunder 11 Qualified
 
 
Luca Been Stonnington Piranhas 13 Qualified
Harrison Skudar Stonnington Piranhas 13 Qualified
William Udy Stonnington Piranhas 13 Qualified
Alexander Bain Stonnington Piranhas 12 Qualified
Leo Watson Stonnington Piranhas 12 Qualified
Elliot King Stonnington Piranhas 11 Qualified
Hugo Smibert Stonnington Piranhas 10 Qualified
Lucas Chhen Stonnington Piranhas 1 5 Remaining
 
 
Jack Jesse Tigers Brown 13 Qualified
Dominic Tan Tigers Brown 13 Qualified
William Coady Tigers Brown 12 Qualified
Eddison Cramond Tigers Brown 12 Qualified
ISAAC HOBSON Tigers Brown 12 Qualified
Benjamin QiXun Cai Tigers Brown 11 Qualified
Hunter Mastores Tigers Brown 10 Qualified
Hudson Gray Tigers Brown 9 Qualified
 
 
Rapha King Tigers Maroon 13 Qualified
Harry Larkins Tigers Maroon 13 Qualified
Angus Mitchell Tigers Maroon 13 Qualified
Mac Wilson Tigers Maroon 13 Qualified
Charlie Ball Tigers Maroon 12 Qualified
Samuel Bradbury Tigers Maroon 12 Qualified
Charith Cooray Tigers Maroon 12 Qualified
Paddy Beaumont Tigers Maroon 11 Qualified
Michael Easton Tigers Maroon 11 Qualified
 
 
Jack Ackermann Tigers Purple 13 Qualified
Gabriel Armstrong Tigers Purple 13 Qualified
Miles Petrie Tigers Purple 13 Qualified
Jack Stevens Tigers Purple 13 Qualified
Ned Tehan Tigers Purple 13 Qualified
Henry Verhoeven Tigers Purple 13 Qualified
Alfred Ballard Tigers Purple 12 Qualified
Patrick Rosario Tigers Purple 12 Qualified
Leo Volpato Tigers Purple 12 Qualified