Qualification as at 24/02/2024
U18 BOYS (S22_23) - Section 03
Name Team Played Remaining
 
 
JACOB FEEHAN Ashy Yellow 12 Qualified
Lucas Tesoriero Ashy Yellow 12 Qualified
David Tricarico Ashy Yellow 12 Qualified
FRED WALSHE Ashy Yellow 12 Qualified
Joseph Williamson Ashy Yellow 12 Qualified
Zach Oldham Ashy Yellow 11 Qualified
SEBASTIAN RUSH Ashy Yellow 11 Qualified
ALEX FEEHAN Ashy Yellow 3 3 Remaining
 
 
ELIJAH BAZLEY Breakers Pythons 13 Qualified
ollie hobday Breakers Pythons 12 Qualified
Flynn Kenny Breakers Pythons 12 Qualified
ALISTAIR PECK Breakers Pythons 11 Qualified
KIERAN PECK Breakers Pythons 11 Qualified
Ethan Gayford Breakers Pythons 10 Qualified
Darcy Cox Breakers Pythons 4 2 Remaining
Nikolas laletas Breakers Pythons 4 2 Remaining
Thomas Voller Breakers Pythons 3 3 Remaining
Tom Damalio Breakers Pythons 1 5 Remaining
 
 
JACK BERRYMAN Findon Piranhas 13 Qualified
Oliver Breadmore Findon Piranhas 13 Qualified
Matteus Eralp Findon Piranhas 13 Qualified
Thomas Muscatello Findon Piranhas 13 Qualified
Xavier Singleton Findon Piranhas 13 Qualified
ARCHIE HAMILTON Findon Piranhas 12 Qualified
Nicholas Kyriakopoulos Findon Piranhas 12 Qualified
XAVIER MOLINO Findon Piranhas 12 Qualified
KASPER EDWARDS Findon Piranhas 11 Qualified
TOM YPINAZAR Findon Piranhas 9 Qualified
SIXTEN EDWARDS Findon Piranhas 3 3 Remaining
 
 
Isaac Morley Maccabi Ducks 13 Qualified
Samuel Pyke Maccabi Ducks 12 Qualified
Joshua Strunin Maccabi Ducks 11 Qualified
EDEN HOROWITZ Maccabi Ducks 10 Qualified
Coby Rechtman Maccabi Ducks 10 Qualified
Gur Attias Maccabi Ducks 9 Qualified
Lachlan Rosenberger Maccabi Ducks 9 Qualified
NATHAN COHEN Maccabi Ducks 8 Qualified
RICKY HOROWITZ Maccabi Ducks 8 Qualified
Sammy Berek-Lewis Maccabi Ducks 7 Qualified
JARROD STRUNIN Maccabi Ducks 7 Qualified
OLIVER SORMANN Maccabi Ducks 4 2 Remaining
JOSHUA NIRENS Maccabi Ducks 3 3 Remaining
DANIEL CARMELI Maccabi Ducks 2 4 Remaining
Gabriel Segal Maccabi Ducks 2 4 Remaining
ETHAN COHEN Maccabi Ducks 0 6 Remaining
Rafael Lifszyc Maccabi Ducks 0 6 Remaining
 
 
Jack Lanigan Scorpions Saints 13 Qualified
Cody Mulholland Scorpions Saints 13 Qualified
Darcy Mulholland Scorpions Saints 13 Qualified
HARRY LANIGAN Scorpions Saints 12 Qualified
Charlie Besnard Scorpions Saints 11 Qualified
Joseph Fisicaro Scorpions Saints 10 Qualified
Luke Healy Scorpions Saints 1 5 Remaining
Angus Sutherland Scorpions Saints 1 5 Remaining
 
 
EMMANUEL DELA CRUZ Solway Spinners 13 Qualified
RILEY DINN Solway Spinners 13 Qualified
RILEY ELLETT Solway Spinners 13 Qualified
JACK BOWEN Solway Spinners 12 Qualified
ALEXANDER POOK Solway Spinners 12 Qualified
ADAM PETRACCA Solway Spinners 11 Qualified
Zak Lane Solway Spinners 9 Qualified
 
 
William Goff Timberwolves Lions 12 Qualified
James Malapanis Timberwolves Lions 12 Qualified
JOSH MROCKI Timberwolves Lions 12 Qualified
Jesse Sladdin Timberwolves Lions 12 Qualified
Jeremy Haymes Timberwolves Lions 11 Qualified
Jack Robins Timberwolves Lions 11 Qualified
LUKE ROCHOW Timberwolves Lions 11 Qualified
CHRISTOPHER MARIC Timberwolves Lions 1 5 Remaining