Qualification as at 21/06/2021
SUNDAY U/23 - Section 02
Name Team Played Remaining
 
 
OSCAR BUCKLEY ASHY BLOKES 13 Qualified
LACHLAN CAPP ASHY BLOKES 13 Qualified
ZAC MURRAY ASHY BLOKES 13 Qualified
KIEREN NAGENDRAN ASHY BLOKES 13 Qualified
JACOB PRADES ASHY BLOKES 13 Qualified
LUKE ALLEN ASHY BLOKES 12 Qualified
HESHAN PEIRIS ASHY BLOKES 12 Qualified
TIM CUNDALL ASHY BLOKES 10 Qualified
JOSH HERIOT ASHY BLOKES 9 Qualified
 
 
JACK DAWSON MALVERN TIGERS SUMATRANS 13 Qualified
JACK HYMAS MALVERN TIGERS SUMATRANS 13 Qualified
BEN FOWLER MALVERN TIGERS SUMATRANS 12 Qualified
BEN JEFFERSON MALVERN TIGERS SUMATRANS 12 Qualified
NATHAN WARD MALVERN TIGERS SUMATRANS 12 Qualified
DARCY BURKE MALVERN TIGERS SUMATRANS 10 Qualified
KAM UN LENG MALVERN TIGERS SUMATRANS 9 Qualified
COREY PYM MALVERN TIGERS SUMATRANS 5 1 Remaining
JACK HOWELLS MALVERN TIGERS SUMATRANS 1 5 Remaining
HARRY WARD MALVERN TIGERS SUMATRANS 1 5 Remaining
 
 
LEOR BAR ROCKETS 13 Qualified
ASHLEY KING ROCKETS 13 Qualified
TAYLOR ROMAINE ROCKETS 13 Qualified
DANIEL VORONTSOV ROCKETS 13 Qualified
JAKE SUGARMAN ROCKETS 12 Qualified
BRANDAN VAINER ROCKETS 12 Qualified
NATHAN KAZAKEVICH ROCKETS 11 Qualified
ANDREW FRYDMAN ROCKETS 10 Qualified
 
 
BEN LAMMARDO SOLWAY BIG BALLERS 13 Qualified
DANIEL MLADJEN SOLWAY BIG BALLERS 13 Qualified
WILLIAM SLUPECKI SOLWAY BIG BALLERS 13 Qualified
ETHAN BOAL SOLWAY BIG BALLERS 12 Qualified
JAMIE MILLER SOLWAY BIG BALLERS 12 Qualified
Sam Small SOLWAY BIG BALLERS 2 4 Remaining
 
 
WILLIAM GORMAN SOLWAY SWISH 13 Qualified
DARCY JEMMETT SOLWAY SWISH 13 Qualified
BENJAMIN O'HAIRE SOLWAY SWISH 13 Qualified
JACOB NIKITAS SOLWAY SWISH 12 Qualified
KEEGAN EARDLEY SOLWAY SWISH 10 Qualified
DARCY FRAZER SOLWAY SWISH 9 Qualified
SAM MARTIN SOLWAY SWISH 6 Qualified
BROCK AUGUSTYNSKI SOLWAY SWISH 3 3 Remaining
 
 
JACK MAKEHAM SOLWAY VIKINGS 13 Qualified
JORDAN WALKER SOLWAY VIKINGS 13 Qualified
MITCH GEEN SOLWAY VIKINGS 12 Qualified
MAX GREEN SOLWAY VIKINGS 12 Qualified
BAILEY RANKIN SOLWAY VIKINGS 12 Qualified
DYLAN FIELDING SOLWAY VIKINGS 9 Qualified
MATTHEW BALL SOLWAY VIKINGS 8 Qualified
AIDAN HENDY SOLWAY VIKINGS 7 Qualified
TRISTAN DYMOND SOLWAY VIKINGS 3 3 Remaining
MORGAN CLARKE SOLWAY VIKINGS 1 5 Remaining
Riley Griss SOLWAY VIKINGS 1 5 Remaining
MASON SWINDELLS SOLWAY VIKINGS 1 5 Remaining
 
 
LACHLAN HARDAKER SOLWAY WOLVERINES 13 Qualified
CHRISTOPHER CLAYTON SOLWAY WOLVERINES 12 Qualified
BAILEY METZELING SOLWAY WOLVERINES 12 Qualified
TIMOTHY SALLMANN SOLWAY WOLVERINES 12 Qualified
MITCHELL TEIWES SOLWAY WOLVERINES 12 Qualified
JACKSON SEMMENS SOLWAY WOLVERINES 11 Qualified
JAYSON COOKE SOLWAY WOLVERINES 9 Qualified
 
 
MORGAN BIRCH TIMBERWOLVES KINGS 13 Qualified
JAMES LEE TIMBERWOLVES KINGS 13 Qualified
NICHOLAS RAMACHANDRAN TIMBERWOLVES KINGS 13 Qualified
TONY HE TIMBERWOLVES KINGS 12 Qualified
LUCAS PATTERSON TIMBERWOLVES KINGS 12 Qualified
JEROME RAMACHANDRAN TIMBERWOLVES KINGS 12 Qualified
CAMERON REEVE TIMBERWOLVES KINGS 12 Qualified
STEVEN KARVELLAS TIMBERWOLVES KINGS 7 Qualified
THOMAS LEE TIMBERWOLVES KINGS 1 5 Remaining
TARA O'CONNOR TIMBERWOLVES KINGS 1 5 Remaining
 
 
DANIEL EIKELIS WOMBATS 13 Qualified
JUSTIN KING WOMBATS 13 Qualified
RYAN LIBERMAN WOMBATS 13 Qualified
ETHAN LEWIN WOMBATS 11 Qualified
ASHLEY MORRIS WOMBATS 11 Qualified
TOMER BAREKET WOMBATS 9 Qualified
JORDAN ENGEL WOMBATS 9 Qualified
JOEL LANGER WOMBATS 9 Qualified
EVAN ROFF WOMBATS 8 Qualified
ADAM COHEN EINI WOMBATS 7 Qualified