Qualification as at 21/06/2021
SUNDAY U/23 - Section 01
Name Team Played Remaining
 
 
BEN BYRNES ASHY TIGERS 11 Qualified
ANDRE COTEN ASHY TIGERS 11 Qualified
LACHLAN McCAFFREY ASHY TIGERS 11 Qualified
LACHLAN POSAR ASHY TIGERS 9 Qualified
HAYDEN HANDLEY ASHY TIGERS 8 Qualified
Liam HOLLINGSWORTH ASHY TIGERS 7 Qualified
MASON LANYON ASHY TIGERS 7 Qualified
Zac Sheridan ASHY TIGERS 5 Disqualified
MICHAEL ABBOTT ASHY TIGERS 4 2 Remaining
TERRY GIFFARD ASHY TIGERS 4 2 Remaining
Hugh Flanagan ASHY TIGERS 2 4 Remaining
ZACHARY KOURAMBAS ASHY TIGERS 2 4 Remaining
WILL VANDERSLIK ASHY TIGERS 2 4 Remaining
 
 
DANIEL TOMPA PEAKED IN HIGH-SCHOOL 13 Qualified
JACK FOLEY PEAKED IN HIGH-SCHOOL 12 Qualified
RYAN PRITCHARD PEAKED IN HIGH-SCHOOL 12 Qualified
BEN SCHWEIGERT PEAKED IN HIGH-SCHOOL 12 Qualified
TOM ROBINSON PEAKED IN HIGH-SCHOOL 10 Qualified
JACK McDAVITT PEAKED IN HIGH-SCHOOL 9 Qualified
ANDREW GALGANI PEAKED IN HIGH-SCHOOL 6 Qualified
BILLY ROBINSON PEAKED IN HIGH-SCHOOL 6 Qualified
Hugo Jacj PEAKED IN HIGH-SCHOOL 2 4 Remaining
 
 
DOMINIC ARTHUR SOLWAY CHARGERS 13 Qualified
THOMAS MARSHALL SOLWAY CHARGERS 13 Qualified
BENJAMIN BROWNHILL SOLWAY CHARGERS 12 Qualified
FINTAN EVANS SOLWAY CHARGERS 12 Qualified
MURRAY FAHEY SOLWAY CHARGERS 12 Qualified
LUKE SALDANHA SOLWAY CHARGERS 12 Qualified
Max Storm SOLWAY CHARGERS 2 4 Remaining
Dan Murray SOLWAY CHARGERS 1 5 Remaining
 
 
OLIVER BARR SOLWAY JETS 13 Qualified
MARLON BERZINS SOLWAY JETS 13 Qualified
MAX SHELTON SOLWAY JETS 13 Qualified
OLIVER BEARD SOLWAY JETS 12 Qualified
JOSEPH HUNT SOLWAY JETS 12 Qualified
ARCHIE STEVENS SOLWAY JETS 12 Qualified
MICHAEL O'DWYER SOLWAY JETS 9 Qualified
 
 
LUCAS HANDLEY SOLWAY RAIDERS 13 Qualified
THOMAS SLUPECKI SOLWAY RAIDERS 13 Qualified
JAKOB MOELLER SOLWAY RAIDERS 12 Qualified
SEAMUS O'DONNELL SOLWAY RAIDERS 12 Qualified
LACHIE ROBERTSON SOLWAY RAIDERS 10 Qualified
DANIEL SPENCER SOLWAY RAIDERS 9 Qualified
ZACHARY CRIPPS SOLWAY RAIDERS 2 Disqualified
 
 
CHARLIE LOCKWOOD SOLWAY TITANS 13 Qualified
JAMES MASON SOLWAY TITANS 13 Qualified
PATRICK MARSHALL SOLWAY TITANS 12 Qualified
THOMAS OLSEN SOLWAY TITANS 12 Qualified
BENJAMIN CIARMA SOLWAY TITANS 11 Qualified
MATTHEW WOLLHEIM SOLWAY TITANS 9 Qualified
BAILEY WISKEN SOLWAY TITANS 8 Qualified
Saxon Fernandez SOLWAY TITANS 4 2 Remaining
MASON SWINDELLS SOLWAY TITANS 4 2 Remaining
Laughlan Mackintosh SOLWAY TITANS 3 3 Remaining
Sax Nandez SOLWAY TITANS 3 3 Remaining
 
 
JOSH FROMBERG U23 ORMOND PIRANHAS 13 Qualified
JAKE DRECHSEL U23 ORMOND PIRANHAS 12 Qualified
WILLIAM FLEMING U23 ORMOND PIRANHAS 12 Qualified
JOSEPH MANOLITSAS U23 ORMOND PIRANHAS 12 Qualified
HENRY DE BONO U23 ORMOND PIRANHAS 11 Qualified
JOSH KESSELL U23 ORMOND PIRANHAS 11 Qualified
JAMIE TSIRIGOTIS U23 ORMOND PIRANHAS 11 Qualified
NATHANIEL WALTERS U23 ORMOND PIRANHAS 10 Qualified
JAMES FLEMING U23 ORMOND PIRANHAS 6 Qualified
GEORGE DEBONO U23 ORMOND PIRANHAS 4 2 Remaining