Qualification as at 21/06/2021
THURSDAY MEN - Section 04
Name Team Played Remaining
 
 
JAMES ENGLISH ASHY SILVERBACKS 17 Qualified
WARWICK BATCHELOR ASHY SILVERBACKS 15 Qualified
SIMON WILKINS ASHY SILVERBACKS 15 Qualified
JAMES GUTHRIE ASHY SILVERBACKS 14 Qualified
BRIAN ROONEY ASHY SILVERBACKS 14 Qualified
LUKE MANNIX ASHY SILVERBACKS 10 Qualified
PAUL RONALDS ASHY SILVERBACKS 9 Qualified
QUENTIN CHEVALIER ASHY SILVERBACKS 6 2 Remaining
CRAIG O'HAGAN ASHY SILVERBACKS 6 2 Remaining
Dom Deruch ASHY SILVERBACKS 1 7 Remaining
Paul Goodwin ASHY SILVERBACKS 1 7 Remaining
 
 
JORDAN MOREHEAD COBRAS 17 Qualified
DANIEL LAKE COBRAS 16 Qualified
BRADLEY WELLER COBRAS 16 Qualified
CHRIS HAMILTON COBRAS 15 Qualified
ANDREW SCHILG COBRAS 14 Qualified
DIMA MARR COBRAS 12 Qualified
MIKE DEAN COBRAS 10 Qualified
PETER CAHILL COBRAS 3 5 Remaining
Oliver Keaney COBRAS 1 7 Remaining
Jamie Mclaren COBRAS 1 7 Remaining
 
 
OWEN GOROZIDIS FLINT CITY 16 Qualified
JAYMES MAKRIS FLINT CITY 16 Qualified
PATRICK MAKRIS FLINT CITY 15 Qualified
PANDELIS PIZANIAS FLINT CITY 14 Qualified
TERRY SAVVIDIS FLINT CITY 13 Qualified
JIMMY GOROZIDIS FLINT CITY 12 Qualified
NICK BOURGAZAS FLINT CITY 11 Qualified
CHRISTOS ATHANASIADIS FLINT CITY 10 Qualified
NICHOLAS DINNISON FLINT CITY 10 Qualified
BRYN AYRES FLINT CITY 7 1 Remaining
ANDREW DIMASHKI FLINT CITY 4 4 Remaining
Paul Saracino FLINT CITY 1 7 Remaining
 
 
KIREN YOGASINGHAM KOOKIES + KAREEM 16 Qualified
JASON ADAM KOOKIES + KAREEM 15 Qualified
PAMOD PIERIS KOOKIES + KAREEM 15 Qualified
TOBY DANS KOOKIES + KAREEM 14 Qualified
COREY SCOTT KOOKIES + KAREEM 12 Qualified
YADU ULLATTIL KOOKIES + KAREEM 12 Qualified
ANTHONY SHORTEN KOOKIES + KAREEM 10 Qualified
SIMARDEEP RANDHAWA KOOKIES + KAREEM 9 Qualified
JEFFREY WANG KOOKIES + KAREEM 6 2 Remaining
ISHAAN BUNGAY KOOKIES + KAREEM 2 6 Remaining
Andrew Wu KOOKIES + KAREEM 1 7 Remaining
 
 
BEN PERKINS NATURE KREW 16 Qualified
ROBERT WARD NATURE KREW 15 Qualified
COSTAS KAKAVALIS NATURE KREW 13 Qualified
TASMAN SCHOFIELD NATURE KREW 13 Qualified
ANDREW TIKTIKAKIS NATURE KREW 13 Qualified
SAM SMITH NATURE KREW 10 Qualified
SIMON NATHAN NATURE KREW 9 Qualified
Max Judd NATURE KREW 5 Disqualified
Nick Keogh NATURE KREW 4 Disqualified
Tom James NATURE KREW 2 Disqualified
 
 
MARK GOJSZYK REGULATORS 15 Qualified
RAPHAEL SAFFIGNA REGULATORS 15 Qualified
JAYDEN CHRISTIANS REGULATORS 14 Qualified
DANIEL YU REGULATORS 14 Qualified
TOM GUBBINS REGULATORS 13 Qualified
DAN CABRAL REGULATORS 11 Qualified
ANSEL FURTADO REGULATORS 7 1 Remaining
RYAN MISQUITH REGULATORS 4 4 Remaining
Adam Reeves REGULATORS 3 5 Remaining
AIDAN BOYD REGULATORS 2 6 Remaining
ANTHONY ZANG REGULATORS 1 7 Remaining
 
 
FINN JONES STINGIN ROGERS 17 Qualified
CHRISTIAN RABIE STINGIN ROGERS 17 Qualified
JAKE RAGUSA STINGIN ROGERS 17 Qualified
HAMISH THOMPSON STINGIN ROGERS 17 Qualified
DANIEL MURRAY STINGIN ROGERS 16 Qualified
LOUIS POWER STINGIN ROGERS 15 Qualified
NICK WAINWRIGHT STINGIN ROGERS 15 Qualified
TOM WOODS STINGIN ROGERS 13 Qualified
LACHLAN HARRIS STINGIN ROGERS 7 1 Remaining
 
 
JOSEPH FUNG SWAT 15 Qualified
NESTOR GANTICA SWAT 15 Qualified
TRENT SMILJANIC SWAT 15 Qualified
ARNOLD QUIAMBAO SWAT 13 Qualified
SHERMAN BUCA-SALVADOR SWAT 12 Qualified
BRYAN GRUESO SWAT 11 Qualified
SVEN NAPIZA SWAT 11 Qualified
DANDELO QUIAMBAO SWAT 7 1 Remaining
FEI PENG SWAT 4 4 Remaining
JOHN MANALASTAS SWAT 3 5 Remaining
 
 
RICHARD JANSSEN W.E.V. 18 Qualified
NIKOLA RELJIC W.E.V. 18 Qualified
STANKO STAPAR W.E.V. 18 Qualified
DAMIR KULAS W.E.V. 16 Qualified
BOJAN VUKOSAVLJEVIC W.E.V. 14 Qualified
GAVIN RYAN W.E.V. 12 Qualified
STEVE STEFANOVICH W.E.V. 12 Qualified
MARKO ERAC W.E.V. 7 1 Remaining
SASA SIMEUNOVIC W.E.V. 7 1 Remaining
PETAR SIMEUNOVIC W.E.V. 6 2 Remaining
ANDREJ VORONCOV W.E.V. 3 5 Remaining
Boki Milanovic W.E.V. 1 7 Remaining
Vlado Milanovic W.E.V. 1 7 Remaining
Predrag Relic W.E.V. 1 7 Remaining