Qualification as at 21/06/2021
THURSDAY MEN - Section 02
Name Team Played Remaining
 
 
MITCHELL RILEY BISHOPS 17 Qualified
MATTHEW BALL BISHOPS 16 Qualified
JAMES O'DWYER BISHOPS 16 Qualified
MATTHEW FROST BISHOPS 13 Qualified
FRANK McCORMACK BISHOPS 13 Qualified
JOSEPH ARTHUR BISHOPS 11 Qualified
IAN BIRCH BISHOPS 8 Qualified
BEN MORGAN BISHOPS 8 Qualified
Jack Gorman BISHOPS 2 6 Remaining
CONNOR NORRIS BISHOPS 2 6 Remaining
MICHAEL O'DWYER BISHOPS 1 7 Remaining
MATTHEW WILSON BISHOPS 1 7 Remaining
LACHLAN YOUDEN BISHOPS 0 8 Remaining
 
 
MITCH TRELEAVEN COLIN'S COWHERD'S 17 Qualified
JAMES D'ELIA COLIN'S COWHERD'S 16 Qualified
TIM D'ELIA COLIN'S COWHERD'S 16 Qualified
JACK BLAKE COLIN'S COWHERD'S 15 Qualified
MICHAEL LEE COLIN'S COWHERD'S 15 Qualified
ADAM TONKIN COLIN'S COWHERD'S 15 Qualified
JAMES IRIYADI COLIN'S COWHERD'S 11 Qualified
TOM ELIOPOULOS COLIN'S COWHERD'S 6 2 Remaining
PATRICK LUCARELLI COLIN'S COWHERD'S 2 6 Remaining
ANTHONY LUCARELLI COLIN'S COWHERD'S 0 8 Remaining
 
 
PLATO MAK COULDNT CARE LESS 15 Qualified
JOSEPH THARIAN COULDNT CARE LESS 15 Qualified
ANDREW KENNEDY COULDNT CARE LESS 14 Qualified
KIERNAN PATCHING COULDNT CARE LESS 14 Qualified
DANIEL PATRICIO COULDNT CARE LESS 11 Qualified
MARCUS SPYROU COULDNT CARE LESS 7 1 Remaining
MICHAEL NEVILL COULDNT CARE LESS 6 2 Remaining
Kriesanth Don COULDNT CARE LESS 2 6 Remaining
Chris Nevill COULDNT CARE LESS 1 7 Remaining
Tom Sap COULDNT CARE LESS 1 Disqualified
Ollie Thompson COULDNT CARE LESS 1 7 Remaining
 
 
STEPHEN HEALY GURUS OF GO 14 Qualified
JAMES WONG GURUS OF GO 14 Qualified
JAMES DOUGLAS GURUS OF GO 13 Qualified
ALEX DU PLESSIS GURUS OF GO 10 Qualified
AARON JACKSON GURUS OF GO 10 Qualified
ANDREW MYERS GURUS OF GO 10 Qualified
BRENT PAUL GURUS OF GO 10 Qualified
STEPHEN WEALANDS GURUS OF GO 7 1 Remaining
ANDREW CAMERON GURUS OF GO 4 4 Remaining
DION STOJSAVLJEVIC GURUS OF GO 4 4 Remaining
TODD WOODBRIDGE GURUS OF GO 4 4 Remaining
BAILEY RANKIN GURUS OF GO 3 5 Remaining
REUBEN CAINE GURUS OF GO 2 6 Remaining
PETER CAINE GURUS OF GO 1 7 Remaining
MICHAEL GREEN GURUS OF GO 1 7 Remaining
Lachy Rankin GURUS OF GO 1 7 Remaining
Tristan Sedal GURUS OF GO 1 7 Remaining
 
 
ALEX BEACONSFIELD MOHELIM 15 Qualified
AVRAHAM FRISCHLING MOHELIM 15 Qualified
RAPHAEL JANOVER-ROCHA MOHELIM 15 Qualified
BRANDON KRONGOLD MOHELIM 15 Qualified
JORDAN SANDLER MOHELIM 15 Qualified
OREN STERN MOHELIM 15 Qualified
Gabe Teperman MOHELIM 1 7 Remaining
 
 
JAMIE WIJEYERATNE PUMP FAKES 15 Qualified
ROBERT CAPONIO PUMP FAKES 14 Qualified
DANIEL JUNKEER PUMP FAKES 13 Qualified
JONATHAN ROBERTSON PUMP FAKES 13 Qualified
ASHLEY KEYS PUMP FAKES 10 Qualified
MATT BISSET PUMP FAKES 9 Qualified
LACHLAN MATTHEWS PUMP FAKES 9 Qualified
NATE HILL PUMP FAKES 5 3 Remaining
SAM NEVILLE PUMP FAKES 5 3 Remaining
ADRIAN MARTYN PUMP FAKES 4 4 Remaining
KRISHAN SIVAGNANAM PUMP FAKES 4 4 Remaining
Tom Burgoine PUMP FAKES 1 7 Remaining
 
 
PAUL GANGEMI SOUL GLO 14 Qualified
PETER MARTIN SOUL GLO 14 Qualified
ROSHAN MATCHADO SOUL GLO 14 Qualified
GERARD SISON SOUL GLO 14 Qualified
STEFAN MATCHADO SOUL GLO 13 Qualified
THOMAS RENNIE SOUL GLO 13 Qualified
ADAM SISON SOUL GLO 13 Qualified
JAY ANDRES SOUL GLO 12 Qualified
 
 
DANIEL FARRUGIA SPLASH RE 16 Qualified
KENNETH KONG SPLASH RE 16 Qualified
LUKE BANITSIOTIS SPLASH RE 15 Qualified
DYLAN PENNIKET SPLASH RE 12 Qualified
RICKY NGUYEN SPLASH RE 11 Qualified
MARK VAN DER ZYPP SPLASH RE 11 Qualified
HARRY LI SPLASH RE 4 4 Remaining
Callum Mcnab SPLASH RE 2 6 Remaining
Eades Lu SPLASH RE 1 7 Remaining
 
 
BRENDAN PRITCHARD TRIPLE B 17 Qualified
JEFF ABBERSTON TRIPLE B 16 Qualified
NICHOLAS PENG TRIPLE B 16 Qualified
JOSEPH TAN TRIPLE B 16 Qualified
MATTHEW BING TRIPLE B 15 Qualified
JACK FOLEY TRIPLE B 14 Qualified
BERKER YAVUZ TRIPLE B 5 3 Remaining
SEPEHR NIKBIN TRIPLE B 3 5 Remaining
Romain Guillaume TRIPLE B 2 6 Remaining
Conor Omalley TRIPLE B 2 6 Remaining
RYAN PRITCHARD TRIPLE B 2 6 Remaining
Kyle Grimshaw TRIPLE B 1 7 Remaining
WIL HENRY SWIRE TRIPLE B 1 7 Remaining
 
 
ANTHONY WESTMORE VINTAGE SOLWAY 15 Qualified
ZANE HARRINGTON VINTAGE SOLWAY 13 Qualified
SEAMUS O'DONNELL VINTAGE SOLWAY 13 Qualified
BILL MEZZETTI VINTAGE SOLWAY 12 Qualified
CHARLIE NANCARROW VINTAGE SOLWAY 12 Qualified
STEVEN NANCARROW VINTAGE SOLWAY 12 Qualified
MIRAK BONGSO VINTAGE SOLWAY 8 Qualified
FABRICIO SILVEIRA VINTAGE SOLWAY 7 1 Remaining
ROHAN SUTHERLAND VINTAGE SOLWAY 7 1 Remaining
John Ashby VINTAGE SOLWAY 5 Disqualified
IHSAAN BONGSO VINTAGE SOLWAY 5 3 Remaining
KEYAAN BONGSO VINTAGE SOLWAY 4 4 Remaining
OTTO MEZZETTI VINTAGE SOLWAY 4 4 Remaining
KIERAN PECK VINTAGE SOLWAY 2 6 Remaining
PETER CAINE VINTAGE SOLWAY 1 7 Remaining
LUCAS HANDLEY VINTAGE SOLWAY 1 7 Remaining
ANDREW MYERS VINTAGE SOLWAY 0 Disqualified