Qualification as at 21/06/2021
THURSDAY MEN - Section 01
Name Team Played Remaining
 
 
GAVIN BELL COWBOYS 16 Qualified
JACK DOOLEY COWBOYS 16 Qualified
LUKE WILLIAMS COWBOYS 14 Qualified
DYLAN COWAN COWBOYS 11 Qualified
HAYDN COWAN COWBOYS 11 Qualified
NATHAN KAMFONAS COWBOYS 10 Qualified
CHRISTOPHER KAFROUNI COWBOYS 9 Qualified
ALEX BROWN COWBOYS 8 Qualified
CALLUM McNAB COWBOYS 7 1 Remaining
JAKE COWAN COWBOYS 2 6 Remaining
TASMAN ERFTEMEYER COWBOYS 1 7 Remaining
ANTHONY KAFROUNI COWBOYS 1 7 Remaining
DAVID KAFROUNI COWBOYS 1 7 Remaining
 
 
EDWARD DICK DEFENDANTS 16 Qualified
LACHY BAYSTON DEFENDANTS 15 Qualified
PATRICK GILLETT DEFENDANTS 15 Qualified
AIDAN LIM DEFENDANTS 15 Qualified
RORY ELLIS DEFENDANTS 12 Qualified
COREY PATTERSON DEFENDANTS 12 Qualified
TOM FARNAN CAMPITELLI DEFENDANTS 3 5 Remaining
 
 
RORY GILMOUR G.I.SCORPIONS CHS 17 Qualified
CHARLIE ORR G.I.SCORPIONS CHS 17 Qualified
DANIEL TROTT G.I.SCORPIONS CHS 17 Qualified
BENJAMIN VAN STRATUM G.I.SCORPIONS CHS 17 Qualified
CAMERON VAN STRATUM G.I.SCORPIONS CHS 17 Qualified
 
 
MITCHELL UNWIN OLINDA BUSHRANGERS 16 Qualified
SCOTT BLACKMAN OLINDA BUSHRANGERS 15 Qualified
MATTHEW HELLIER OLINDA BUSHRANGERS 14 Qualified
HAMISH DAVIDSON OLINDA BUSHRANGERS 10 Qualified
BEN CROWE OLINDA BUSHRANGERS 9 Qualified
AARON GOW OLINDA BUSHRANGERS 9 Qualified
JOSH GOW OLINDA BUSHRANGERS 8 Qualified
TOM ALLEN OLINDA BUSHRANGERS 7 1 Remaining
Ryley Kennedy OLINDA BUSHRANGERS 2 6 Remaining
JAMES McGANN OLINDA BUSHRANGERS 2 6 Remaining
Zak Robinson OLINDA BUSHRANGERS 2 6 Remaining
Alister Vassiliou OLINDA BUSHRANGERS 2 6 Remaining
LACHLAN BLACKMAN OLINDA BUSHRANGERS 1 7 Remaining
Mike Brownless OLINDA BUSHRANGERS 1 7 Remaining
Jeremy Goodes OLINDA BUSHRANGERS 1 7 Remaining
Jack Davidson OLINDA BUSHRANGERS 0 8 Remaining
 
 
NATHAN CREIGH SEMI BRO 17 Qualified
SIMON GEE SEMI BRO 16 Qualified
DIMITRIOS GKOUMAS SEMI BRO 16 Qualified
ALEXANDER HURDES SEMI BRO 16 Qualified
PANOS TSAGANIS SEMI BRO 14 Qualified
DAMIEN THOMAS SEMI BRO 13 Qualified
RICHARD GEE SEMI BRO 8 Qualified
TYSON BEATTIE SEMI BRO 4 4 Remaining
STEPHEN KALPAKIAN SEMI BRO 2 6 Remaining
DAVID LI SEMI BRO 2 6 Remaining
 
 
ALP ALIM SYNW 17 Qualified
JOSH WILSON SYNW 17 Qualified
MARK McINNES SYNW 16 Qualified
LEON GOUZENFITER SYNW 15 Qualified
JAKE WILSON SYNW 9 Qualified
ANDREW LOMBARDO SYNW 8 Qualified
ROSS PARKER SYNW 8 Qualified
RICK THOMAS SYNW 8 Qualified
HUGH RUMBLE SYNW 6 2 Remaining
COLIN WILSON SYNW 4 4 Remaining
STEPHEN MITCHELL SYNW 3 5 Remaining
Tom Rumble SYNW 1 7 Remaining
 
 
JAMES BUCKLEY UNCLE DREW 14 Qualified
SEAN CHAPLIN UNCLE DREW 14 Qualified
AARON GROSS UNCLE DREW 14 Qualified
MICHAEL SAMIOS UNCLE DREW 14 Qualified
JORDAN LABROOY UNCLE DREW 13 Qualified
YIANNI BILLIAS UNCLE DREW 12 Qualified
JORDI RYALL UNCLE DREW 12 Qualified
GEORGE BILLIAS UNCLE DREW 9 Qualified
KIRK MAHONY UNCLE DREW 9 Qualified
CALLUM TAYLOR UNCLE DREW 2 6 Remaining